>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
gracz17 56

gracz17

Użytkownik
Teraz jedynie co mnie ratuje to strona zaplo.pl wezmę 5 tysięcy oddam im 10 oprocentowanie załamuje ale innego wyjścia nie mam, niestety. Jestem na dnie jak **** od dzis nie gram i bede spłacał kredyty powoli w ratach może kiedyś wyjdzie słońce. póki co życ mi sie nie chce.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Zawsze jak pogram coś w stronę Goffina to wszystko w siatkę ładujje hee
obsrany jest, przecież 2. serwis ładuje jeszcze dużo wolniej niż normalnie :razz:

ale ostatnio w Basel też na początku był pogrom dla Fedexa, później Goffin zmienił pampersa i zgarnął seta i w ostatnim znowu pogrom
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Zwrócic uwage można ale oczywiście tutaj w hp tez musialem pokazac jaka glupote napisał? To już jest wyśmiewanie się z innego.
Nie jaram sie swoim typem,tylko tak samo moge z Ciebie zaczc sie smiac ze nie trafiles i pisales o mocniejszych Ukrainkach skoro biegly w innym skladzie niz do tej pory. Warto sie zastanowic czasami...
To pisz pisz zobaczymy jak wchodzą Ci typy,powodzenia.
człeniu zrozum ze ja tego nie grałem... bo to był typowy no bet dla mnie przy tylu fajnych parach ktore wystawily wszelakie buki i tylko wyraziłem opinie ze bym tego nie tyknął ????
a co do typa z działu to widać ze nie wie o czym pisze i beke mam z niego dobrą tak jak Inzagi bo co drugie zdanie bylo tam sprzeczne z prawdą. To tak jak z Tb jakbyś nie trafił to byś sie nie odezwał tutaj wogole tak samo ten wlodek piał by z zachwytu ze ustrzelił polki po takim kursie chodz nie ma pojęcia o tym co tam wypisywał.
ja na dzisiaj grałem
I
czechy- białorus 1 K
niemcy czechy 1 M
francja-wlochy 1 M
II
austria -czechy 1 M
włochy - polska 1 K
III
czechy - orwegia 1 K
3 kupony pisałem wcześniej jak coś
 
travism 190

travism

Forum VIP
Teraz jedynie co mnie ratuje to strona zaplo.pl wezmę 5 tysięcy oddam im 10 oprocentowanie załamuje ale innego wyjścia nie mam, niestety. Jestem na dnie jak **** od dzis nie gram i bede spłacał kredyty powoli w ratach może kiedyś wyjdzie słońce. póki co życ mi sie nie chce.
a próbowałeś na tej igotowka? chłopie gdzie to dwa razy tyle oddawac w jeszcze wieksze gowno sie wpakujesz. Jak nie ma oddzialu u Ciebie w miescie to przeciez gdzies tam nie daleko do innej miesciny zawsze mozesz podjechac. Pomysl bo drugi tyle oddawac to glupota totalna.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Goffin ładuje 160 z pierwszego serwisu ????
nie no, jak oglądnąłem sobie ten mecz z Thiemem i patrzę na to co robi teraz, to mega szkoda, że Austriaka wywalił, ten ma dobrą psychikę i coś by pokazał będąc w takiej formie, a Goffin zakochany w Federerze i dodatkowo obsrany i nie ma gry, forehandy gra po 50 km/h :mrgreen:
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Natus - Luminosity ( 1 Mapa ) @1.80 Bet365
Mapa De_Train na ktorej sie druzyna LG swietnie czuje, za kazdym razem pickuja ja na turnieja i spokojnie wygrywaja, wiec po raz kolejny warto zainwestowac w brazylijczykow.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Goffin ładuje 160 z pierwszego serwisu ????

nie no, jak oglądnąłem sobie ten mecz z Thiemem i patrzę na to co robi teraz, to mega szkoda, że Austriaka wywalił, ten ma dobrą psychikę i coś by pokazał będąc w takiej formie, a Goffin zakochany w Federerze i dodatkowo obsrany i nie ma gry, forehandy gra po 50 km/h :mrgreen:
Nie no, od dawna już się tenisem nie interesuje aż tak mocno, jak kiedyś, ale przecież to chyba było oczywiste, że pryszczaty Belg będzie tutaj posrany po same kolana?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom