>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Navi też jest mega mocne na trainie, obecnie top3 na świecie, dziwi mnie ten pick ze strony LG, ja bym sie mocno zastanowił i nie ładował
Fakt, ale na tym turnieju wszystko im tam wchdzilo i brali kazdy mecz na tej mapie, zreszta z Navi tez sobie juz radzili na tej mapie, do tego i dobra forma na poczatku roku. Dla mnie bet na LG
 
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
obsrany jest, przecież 2. serwis ładuje jeszcze dużo wolniej niż normalnie :razz:
ale ostatnio w Basel też na początku był pogrom dla Fedexa, później Goffin zmienił pampersa i zgarnął seta i w ostatnim znowu pogrom
z takim Ferdziem to i tak seta nie ugra musi być jakiś przestój , a mam ov 3,5 seta
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Nie no, od dawna już się tenisem nie interesuje aż tak mocno, jak kiedyś, ale przecież to chyba było oczywiste, że pryszczaty Belg będzie tutaj posrany po same kolana?
no na początku tak, ale pełne 2 sety to już trochę przesada ????
po 1. secie zwykle obsrańcy zaczynają grać swój tenis, a u Goffina zero poprawy, gra jeszcze gorzej niż w pierwszych 2 rundach chyba
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Teraz jedynie co mnie ratuje to strona zaplo.pl wezmę 5 tysięcy oddam im 10 oprocentowanie załamuje ale innego wyjścia nie mam, niestety. Jestem na dnie jak **** od dzis nie gram i bede spłacał kredyty powoli w ratach może kiedyś wyjdzie słońce. póki co życ mi sie nie chce.
A czego się spodziewałeś ? Przecież w tych wszystkich providentach itp. zawsze jest takie oprocentowanie.

Tak się kończy granie ponad stan i myślenie, że buki to instytucja charytatywna. Nie wiem ile kasy przerżnąłeś na tym Tsondze, ale przecież to żaden pewniak dzisiaj nie był. Granie na grubo takiego meczu, który był praktycznie 50/50 to z całym szacunkiem czysta głupota.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
To tak jak z Tb jakbyś nie trafił to byś sie nie odezwał tutaj wogole
hehehe żenujące... Ja Ci zwracam uwage zebys napisal w dziale kolesiowi ze zle mysli pisze itd i po drugie zebys odrazu tego tutaj nie wrzucal i nie wysmiewal sie a ty mi piszesz o jakims moim typie ktory w tej dyskusji nie powienine brac udzialu. Dobra nara
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom