>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
hehehe żenujące... Ja Ci zwracam uwage zebys napisal w dziale kolesiowi ze zle mysli pisze itd i po drugie zebys odrazu tego tutaj nie wrzucal i nie wysmiewal sie a ty mi piszesz o jakims moim typie ktory w tej dyskusji nie powienine brac udzialu. Dobra nara
no strzał, gratulacje za trafny zakład.
ale w sumie to nie zrozumielismy się bo zarowno mi jak i Tobie o co innego chodziło ????
teraz kumam , Ty mnie moze tez po wyjaśnieniach, elo powodzenia na dalszej drodze
pozdrawiam sedrecznie
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Pierwszy raz w meczu przyspieszył Goffin i od razu punkt, no ale po co wincyj :mrgreen:

dobrze chociaż, że Roger będzie mega wypoczęty
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
no strzał, gratulacje za trafny zakład.

ale w sumie to nie zrozumielismy się bo zarowno mi jak i Tobie o co innego chodziło ????
teraz kumam , Ty mnie moze tez po wyjaśnieniach, elo powodzenia na dalszej drodze

pozdrawiam sedrecznie
Nom.
Więcej w dziale pisania i wygrywania:cool:
Z wyrazami szacunku
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Nie no gość robi najgorszy występ w historii QF, przecież on ma kurva 2:6 1:6 0:2, totalnie nic do stracenia i dalej gra z siłą Radwańskiej ???? rzadko ktoś coś takiego w ATP robi, poziom obsrania nie do opisania. Normalnie tenisiści zaczynają ładować wtedy tuby, jak wejdzie to odrobią może coś, jak nie to i tak po meczu, a ten... ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom