>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
ni uja niestety
mialem calkiem fajny start roku ale ostatnio taki regres ze prawie polowa z sejfu wrocila do zrzeszenia najwiekszych bukmacherów hehe
dawno takiej serii minusow nie mialem, progresja bylbym dead????
musisz ,, Lokomotywy &#39;&#39; pograc ????

Tylko zebym nie widzial za 2 tygodnie : ,, Chlopaki gdzie najlepiej pozyczke wziac &#39;&#39; :grin::grin:
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Everton to są dziady, dobry skład z potencjałem na TOP6, dobry trener, kibice stojący murem za klubem, zawsze zapełniający stadion, a wyniki jak jakieś WBA czy Watford
I teraz jeszcze dostają z największymi dziadami w lidze
 
L 516

lipny

Użytkownik
musisz ,, Lokomotywy &#39;&#39; pograc ????

Tylko zebym nie widzial za 2 tygodnie : ,, Chlopaki gdzie najlepiej pozyczke wziac &#39;&#39; :grin::grin:
chyba szybciej zrobie przerwe pojde do roboty niz pozycze na buki na odbicie
ale obym nie musial sie przekonac ;)

a co lokomotyw to ja chyba nie umiem jeszcze tak grac by zawsze byc na plus, za krotki staz ????
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Everton to są dziady, dobry skład z potencjałem na TOP6, dobry trener, kibice stojący murem za klubem, zawsze zapełniający stadion, a wyniki jak jakieś WBA czy Watford
I teraz jeszcze dostają z największymi dziadami w lidze
wiesz co, wlasnie tez mnie to dziwi... oni maja sklad 2 razy lepszy od Leicester...
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
na styk przewaga czy dosc znaczna?
Na trzeciej zmianie najmocniejszy Norweg J.Boe na najsłabszego Rosjanina Małyszkę, który ma trochę ponad 30 sekund zapasu.
Za to na czwartej najmocniejszy Rosjanin Szypulin na młodego wariata Bjoentegaarda.
Zależy jak dużą przewagę wypracuje Boe, ale raczej nadal stawiam na Rosję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom