>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
K 84

krzysq69

Użytkownik
panowie mam pytanko, miałem stłuczkę, wie ktoś ile czasu czeka się, ąz przyjdzie koleś z ubezpieczalni i wyceni szkody i potem ile czasu czeka się na kasę? I czy jak on wyceni np na 1000 zł, a wiem, że naprawa będzie kosztować np 2000 zł to mogę odmówić? Proszę o pomoc
jak masz ubezpieczenie w firmie z BLS (bezposrednia likwidacja szkod) to Twoja firma sie powinna tym zając, generalnie to likwidatorzy szybko dzialaja z wycena, problem pojawia sie jak sie nei zgadzasz z wycena i chcesz sie odwolywac (w kazdym przypadku mozesz) wtedy sprawa sie do miesiecy przeciaga.
w sumie to jak ubezpieczyciel sprawcy bedzie robil problem warto wziac firme co sie zajmuje pomoca poszkodowanym zalatwia ci samochod zastepcz na caly okres naprawy i wywalcza odszkodowanie ktore pokryje szkody.
 
L 516

lipny

Użytkownik
panowie mam pytanko, miałem stłuczkę, wie ktoś ile czasu czeka się, ąz przyjdzie koleś z ubezpieczalni i wyceni szkody i potem ile czasu czeka się na kasę? I czy jak on wyceni np na 1000 zł, a wiem, że naprawa będzie kosztować np 2000 zł to mogę odmówić? Proszę o pomoc
jaknie z twojej winy to bierz auto zastepcze, az do czasu naprawy
kasa za wynajem z OC sprawcy pojdzie????
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Czy jakieś lokomotywy z dzisiejszej gali Royal Rumble będą przewidziane ?
Triple H ? Lesnar ?
HHH spory faworyt 1.50 dają na niego
Warto coś w uni bo jest tam sporo opcji do zagrania
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Jakbym coś złego wspomniał o typerze wspomnianym przez maroona,to by fala hejtu poszła i adwokat z cyrku by wyskoczył z ostrzeżeniem ^^
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
jaknie z twojej winy to bierz auto zastepcze, az do czasu naprawy
kasa za wynajem z OC sprawcy pojdzie????
nie z mojej winy, mam pytanie, bo jak się nie zgodzę na wycenę przez rzeczoznawcę, bo wiem, że często wpisują zamienniki, a ja miałem orginalne częśći, to słyszałem, że jest taka opcja, że oddaję auto do warsztatu, oni naprawiają po swojemu i oni się rozliczają z ubezpieczalnią tak? Ogólnie koleś mi hakiem przypierdzielił w przód i do wymiany jest przedni zderzak, belka przednia chłodnica, chłodnica klimy, wentylator. I jeszcze mam pytanie czy np rzeczoznawca doliczy mi tez wymianę płynu chłodnicy, bo przed stłuczką miałem full i czy doliczy mi nabicie chłodnicy klimy, bo to koszt koło 200 zł
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
Czy jakieś lokomotywy z dzisiejszej gali Royal Rumble będą przewidziane ?
Triple H ? Lesnar ?
HHH spory faworyt 1.50 dają na niego
Warto coś w uni bo jest tam sporo opcji do zagrania
AJ Styles final four @3.60 mam w PaddyPower zagrane :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom