>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Jak Alajuelense zamierza tak grać jak gra teraz i w 1 kolejce i jak osiągną top 3 to w tą ligę nie wierze. O BTS spokojny jestem, bo Liberia strzeli prędzej czy później
e: nawet już siedzi :]
 
K 84

krzysq69

Użytkownik
co to znaczy szkoda całkowita? Belka jest napewno ruszona, bo inaczej nie poszłyby chłodnice, hak wygiął belkę i uszkodził chłodnice. Co to znaczy szkoda całkowita?
szkoda calkowita jest jak koszt naprawy jest wiekszy niz 70%wartosci auta na dzien zaistnienia szkody. Masz fure za 10k, jak wycenia ze naprawa to 7500zł to masz calke.
e. Real gra dokladnie to samo co za Beniteza, jak nieszlo to milion wrzutek i liczenie na farta, wychodzi ze Zizu nic nie poukladal, Modric, James dalej piach graja, do tego brak Bale i wychodzi ze Real tego meczu nie wygra: ????
 
zaps 7

zaps

Użytkownik
1 mecz ogladam Realu od tego jak Zidane zostal trenerem i jak teraz maja zamiarac grac do boku i wszystko wrzucac to daleko nie zajada... zeby jeszcze umieli wrzucac bo co wrzutka to lepsza...
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Spoko Manning niech sobie rzuci TD, prędzej czy później zesra się i rzuci 2 INTy w tym jeden pick 6. Pats nie potrzebują running game, Broncos bez tego się zesrają.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
szkoda calkowita jest jak koszt naprawy jest wiekszy niz 70%wartosci auta na dzien zaistnienia szkody. Masz fure za 10k, jak wycenia ze naprawa to 7500zł to masz calke.
no to bez przesady, jak sprawdzałem ceny częśći 2 chłodnice, zderzak, belka przednia, wentylator to wyjdzie z 1500 i nie wiem ile robocizna.. a auto warte 6.500, czyli o szkodzie całkowitej nie ma mowy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom