>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
jakies mialem zle przeczucie do tego meczu i wolalem ogladnec na spokojnie, jak wudzicie Pantery w drugim? Dla mnie wchodza na miekko...
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
ale skoro maroon opanował zasady tej gry to nie może to być nic skomplikowanego
????
Zawsze wizualnie podobal mi sie baseball i futbol amerykanski, ale nigdy jakos nie moglem zmotywowac sie, zeby nauczyc sie zasad, mimo ze Grzesio probowal mnie zmobilizowac ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
27/56 i 310 Yardow ? Nie bronie go, ale chyba lepiej gral

Btw. przegrali przez zle decyzje trenera i tyle.
największa zasługa w przegranej po stronie OL Patriots , zero ochrony . Wyglądali jak ekipa z college na tle Broncos
 
P 213

pln123

Użytkownik
najbardziej jest zastanawiajace 4&amp;1 i nie potrafia zrobic, ale 4&amp;10 to na luzie,
to samo rodgers mial 4&amp;24 chyba i robi, fuck logic
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
jakies mialem zle przeczucie do tego meczu i wolalem ogladnec na spokojnie, jak wudzicie Pantery w drugim? Dla mnie wchodza na miekko...
Jak to ogólnie wygląda? Denver awansowało gdzieś do półfinału czy jakoś tak? Do ilu wygranych tam się gra?
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
miał ktoś kiedyś taki błąd na Team Speaku, że mikrofon normalnie działał ten ze słuchawek, ale głos leciał z głośników, zamiast z zestawu słuchawkowego? mimo ustawienia ich jako odbiornik
podbijam

za udaną pomoc do wygrania pakiet reputki :mrgreen:
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
najbardziej jest zastanawiajace 4&amp;1 i nie potrafia zrobic, ale 4&amp;10 to na luzie,
to samo rodgers mial 4&amp;24 chyba i robi, fuck logic
zjebali że nie kopali , przy takiej patologii jak grało Denver w ataku 3 pkt to było dobre zabezpieczenie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom