>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Stan bardzo zawiódł. Ok, przyjmuję, że Rao był w bardzo wysokiej dyspozycji serwisowej, ale przewagi przełamania w drugim secie Stan nie powinien stracić. A grał po prostu fatalnie od tego momentu... Balony w pół kortu na FH, wątpie żeby to były założenia taktyczne. Ehh.
No dawno nie było takiego AO, gdzie masa zawodników po prostu się totalnie ośmieszała. Wawrinka co najwyżej zagrał średni mecz i tyle, ale no wcześniej masa kuriozalnych spotkań, z Veselym na czele. Dobrze, że część powsadzają do ciupy :mrgreen: a tak się stanie patrząc na to co ostatnio z nimi robią. ATP już robi pod siebie, cały czas zaprzeczają, że mecze są ustawiane ???? a wszędzie ofc głosy jak ten poniżej
&quot;- Korupcja w tenisie to tajemnica, o której wszyscy wiedzą - ironizował Anonimowy Tenisista (nazwijmy go tak na potrzeby tekstu). - O tym się nie rozmawia, ale każdy o tym wie. Gdy jesteś w rozgrywkach, wiesz, kto ustawia mecze, a kto nie. Ja, jako zawodnik wiem, kto specjalnie posyła piłki w środek kortu, kto specjalnie nie returnuje. Kto się stara, a kto udaje - mówił.
Jak wyznał Anonimowy Tenisista, kluczową rolę w ustawianiu spotkań w zawodowym tenisie mają trzy grupy. - Każda z tych grup ma swoich ludzi, którzy kontaktują się z tenisistami i są blisko otoczenia turnieju. Mają oni wiele kont bankowych, na które wpłacają pieniądze. Niewielkie kwoty, ale po zsumowaniu robią się z nich wielkie sumy.&quot;
a później na forum ładujemy te komentarze &quot;czemu on do uja zaczął grać przez środek nagle i nie ustawia się na nogach do returnu?!&quot; ????
 
niverx 162

niverx

Użytkownik
Raonić był kiedyś w półfinale szlema?

Szukać mi się nie chce, bo oglądam ręczną, a wiem, że tutaj każdy się a tenisie zna :cool:
jakbys nie zauwazyl to tutaj jest grono ekspertów i znawców kazdej dziedziny.. nie tylko sportowej ;)
 
rabbi 34

rabbi

Użytkownik
No dawno nie było takiego AO, gdzie masa zawodników po prostu się totalnie ośmieszała. Wawrinka co najwyżej zagrał średni mecz i tyle, ale no wcześniej masa kuriozalnych spotkań, z Veselym na czele. Dobrze, że część powsadzają do ciupy :mrgreen: a tak się stanie patrząc na to co ostatnio z nimi robią. ATP już robi pod siebie, cały czas zaprzeczają, że mecze są ustawiane ???? a wszędzie ofc głosy jak ten poniżej
Wiadomo, tenis to idealny sport do manipulowania. Nie trzeba przekupować 11 zawodników, prezesów i sędziów. Wystarczy, że nie będę normalnie odbijał... Mam nadzieję, że każdego krętacza spotka sroga kara. Żeby siedzieli w jednej celi z 20 ciepłymi murzynami.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Wiadomo, tenis to idealny sport do manipulowania. Nie trzeba przekupować 11 zawodników, prezesów i sędziów. Wystarczy, że nie będę normalnie odbijał... Mam nadzieję, że każdego krętacza spotka sroga kara. Żeby siedzieli w jednej celi z 20 ciepłymi murzynami.
gorzej jak zamkną do celi Dustina, wtedy to on będzie terroryzował współwięźniów :?
 
L 516

lipny

Użytkownik
gorzej jak zamkną do celi Dustina, wtedy to on będzie terroryzował współwięźniów :?
????
Wiadomo, tenis to idealny sport do manipulowania. Nie trzeba przekupować 11 zawodników, prezesów i sędziów. Wystarczy, że nie będę normalnie odbijał... Mam nadzieję, że każdego krętacza spotka sroga kara. Żeby siedzieli w jednej celi z 20 ciepłymi murzynami.
no ale tez sie zdazało łapac wysokie kursy &quot;bo handlarz&quot; ????
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
A mnie najbardziej ciekawi jakby ranking wyglądał jakby nikt nie puszczał spotkań tylko grał na 100% każde spotkanie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom