>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Mnie kusi Tønnesen over 3,5.

Dziś Norwegowie będą zabijać z 2 linii. A w dodatku on jest 2 do wykonywania karnych.
to ten z dlugimi wlosami co na prawym rozegraniu gra,tak?

@fortunka

w sumie to też zagram Belarus win @10,5 piechota nie chodzi ????
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Ja jak żarłem dużo chipsów to wygrałem kiedyś piłkę!
wartą 50 zł, a trafiłem na nią już około przy tysięcznej paczce. opłacało się :cool:
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Ja jak żarłem dużo chipsów to wygrałem kiedyś piłkę!
wartą 50 zł, a trafiłem na nią już około przy tysięcznej paczce. opłacało się :cool:
ja do teraz gram o tą piłkę????

niestety już kilkanaście tysięcy paczek i nic.

nie polcam serowych chipsów, bo zmienia kolor włosów.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
to ten z dlugimi wlosami co na prawym rozegraniu gra,tak?
@fortunka
w sumie to też zagram Belarus win @10,5 piechota nie chodzi ????
Szkoda wyrzucać pieniądze...Widziałeś jaką padlinę grali Białorusini w meczu z Francją, oni nie maja po co wypruwać sobie tutaj żył. Do tego nasi podrażnieni po porażce, nie będzie to pewnie spacerek ale nasi tego nie przegrają, wiedzą o co grają i nie dopuszczą do blamażu przed własną publicznością.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
ja do teraz gram o tą piłkę????

niestety już kilkanaście tysięcy paczek i nic.

nie polcam serowych chipsów, bo zmienia kolor włosów.
????

ja pamiętam jak w podstawówce codziennie jadłem te cheetosy i chyba taki obrót im robiłem, że co jakiś czas typ w sklepiku mi dawał jakieś skromne gadżety typu januszowski szalik biało-czerwonych czy coś takiego ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Szkoda wyrzucać pieniądze...Widziałeś jaką padlinę grali Białorusini w meczu z Francją, oni nie maja po co wypruwać sobie tutaj żył. Do tego nasi podrażnieni po porażce, nie będzie to pewnie spacerek ale nasi tego nie przegrają, wiedzą o co grają i nie dopuszczą do blamażu przed własną publicznością.
Kwestia początku meczu. Z Norwegami gdybyśmy poszli za ciosem i z tego +2 zrobili jakieś +5, to byłoby spokojnie, ale daliśmy się dogonić, a nawet zrobiliśmy -2, -3 i była inna historia. Tutaj jak Białorusini na początku zwietrzą szansę równo grając z nami, to też będą mogli postawić się do pewnego momentu. Dlatego zadaniem Naszych jest szybki odjazd, tak jak zrobili to Francuzi, bo mentalność Rutenki i kumpli jest taka, że po prostu odpuszczą sobie przy kilkubramkowej stracie, a Szewcow da znowu grać zmiennikom.
 
anfa_ 801

anfa_

Użytkownik
weryfikował się ktoś w Betano? Nie chcę im wysyłac zdjęcia dowodu przy twarzy. Jest jakiś inny sposób?
weź im ze studniówki wyślij i oznacz się strzałką. Kolega kiedyś na rekrutacji na studia tak zrobił.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
????

ja pamiętam jak w podstawówce codziennie jadłem te cheetosy i chyba taki obrót im robiłem, że co jakiś czas typ w sklepiku mi dawał jakieś skromne gadżety typu januszowski szalik biało-czerwonych czy coś takiego ????
????

ja tak dobrze nie miałem, ale zawsze miałem wymacane paczki dla mnie pod ladą ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom