>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
w PLK teraz overowo powinno być ;) Pobrałem obie linie, podstawową + powiększoną po 3,35.
będziecie grać dzisiaj w tym turnieju w Óni pokerowym co 1000$ jest do wygrania?
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
ale na co się skarżą? bo się wstydzą?

to wina nas Polaków, którzy kantują buka jak tylko mogą, próbują wyłudzać co mogą i płaczą o 3 free spiny.

teraz taka weryfikacja to norma, a trzeba się cieszyć, że Polska nie jest wykluczona w ogóle z promocji jak niektóre kraje
Jakby nie było limitów po mniej niż miesiącu to by było mniej oszustw. Wygrywać za dużo klient nie może ale depo co 5 minut jak najbardziej.
 
francoluca 40

francoluca

Użytkownik
betano ma w regulaminie:
3.7.
GML zastrzega sobie prawo do korzystania z dodatkowych procedur i środków w celu zweryfikowania tożsamości użytkownika podczas dokonywania wpłat na Konto GML.
i bez wyslania selfie się nie obędzie jeżeli tego chcą, mi jedno konto zweryfikowali z samym dowodem
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
bylem sobie kupic doladowanie w kiosku , pani mowi ze cos nie dzialalo ale sprawdzi, podalem pin niby poszlo ale na koncu okazuje sie ze nie da rady, wiec dala mi 150zl ktore niby wzielo ze skrila, patrze teraz na skrila stan konta taki jaki byl. Jak to sprawdzic czy wzielo czy wezmie jeszcze? Nie chce wyjsc na oszusta
Kasy nie wzielo, co byscie zrobili?
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
ja jedyny problem z betano i selfie miałem taki, że teraz mam piękną, majestatyczną brodę i +20 kg i 2 razy musiałem robić nowe i im dosyłać bo nie dowierzali ????
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Kasy nie wzielo, co byscie zrobili?
Sam na końcu napisałeś, że nie chcesz być oszustem. Jeśli ci nie pobrało od razu kasy z karty to ci już nie wezmą, było pisane.

No chyba, że zachowasz się jak na forumek przystało, zagrasz taśmę za tą całą kasę, a jutro pani kupisz coś ładnego.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Napisał Ogarniety -&gt;
bylem sobie kupic doladowanie w kiosku , pani mowi ze cos nie dzialalo ale sprawdzi, podalem pin niby poszlo ale na koncu okazuje sie ze nie da rady, wiec dala mi 150zl ktore niby wzielo ze Skrila, patrze teraz na Skrila stan konta taki jaki byl. Jak to sprawdzic czy wzielo czy wezmie jeszcze? Nie chce wyjsc na oszusta
Skoro na początku tak zaproponowałeś to umowy dotrzymaj...
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Oglądał tutaj ktoś &quot;Making a Murderer&quot;? Mam jeszcze 2 tygodnie Netfliksa, a kusi mnie obejrzeć i nie wiem czy warto marnować czas :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom