>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
&quot;I opcja
Norwegia wygrywa z Macedonią, Polska pokonuje Białoruś. W środę Francja ogrywa Norwegów, a my - Chorwację. Potrzebna jest więc mała tabelka, gdyż wszystkie trzy zainteresowane reprezentacje będą miały po 8 punktów. O wszystkim zadecyduje bilans bramkowy między tymi drużynami, który jak na razie korzystny mają biało-czerwoni (Polska +4, Francja -6, Norwegia +2). Oznacza to, że nie ma szans, by i jedni, i drudzy wyprzedzili nas, mając przecież bezpośredni mecz między sobą. Jeśli Francja wygra dziesięcioma bramkami, to zajmie pierwsze miejsce. Jeśli nie, to grupę wygra Polska. &quot;
co ja pacze, wygranie z Bialorusia i Chorwacja daje nam wygranie grupy...
W sumie bez roznicy czy zagramy z Hiszp, czy Dania, oba bardzo mocne
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Norwegia ma aktualnie 6pkt i mecz z Macedonią (grają) i Francją. Jeśli przegrają 2 mecze mają dalej 6pkt. Dla Polski nie robi to żadnej różnicy, bo przegrali z Norwegami i jeśli wygramy jeden mecz np. z Białorusią, a przegramy z Francją to i tak odpadamy, bo Norwegia jest lepsza w H2H. Tak czy siak musimy wygrać 2 mecze żeby awansować. Przegrana Norwegów jest na rękę Francji.
Przecież wygraliśmy z Francją. Ostatni mecz gramy z Chorwacją. W ogóle po co kalkulować, trzeba wygrać te dwa mecze i już. Bez sensu takie wyliczanki...
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Przecież wygraliśmy z Francją. Ostatni mecz gramy z Chorwacją. W ogóle po co kalkulować, trzeba wygrać te dwa mecze i już. Bez sensu takie wyliczanki...
Tym postem pokazałeś, że kompletnie nie ogarniasz więc proponuje jeszcze raz przeczytać o czym pisaliśmy ;).
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
to trzeba dzis o takie cos pytac ? :]
ja jak bylem dzis u lekarza, to w przejsciu siedzial bezdomny, kasy nie daje - to szczescie mial ze obok samochodu byla &quot;cukiernia&quot; kupilem ziomkowi kilka &quot;bulek slodkich&quot;, micha mu sie ucieszyla, mi tez, wole tak wyjebac 5zl niz w stsie na tasmie
pewnie później poleciał wymienić te bułki na &#39;wino&#39; :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom