>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
drexler 570

drexler

Użytkownik
Tak się ci Norwegowie po meczu z Polakami sadzili i dobrze to Tkaczyk podsumował, że tacy buńczuczni a jeszcze niczego tak naprawdę w życiu nie wygrali, przyda im się odrobina pokory. Niech ich teraz Francja powiezie i przy naszych dwóch wygranych nie wchodzą do półfinału..
 
baziu 162

baziu

Użytkownik
Panowie przejrzałem tematy w dziale Motoryzacja i nie ma tematu w którym bym mógł o to zapytać a nie chce specjalnie tworzyć nowego więc pytam tu (a nóż ktoś ma jakieś pojęcie;P )
Szukam opinii na temat 3 aut(głównie o silnik):
Mondeo 2.2 TDCI
Insignia 2.0 CDTI
Octavia VRS 2.0TDI
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Norwegia właśnie przegrała półfinał swoim pusiactwem, bez dwóch zdań najwięksi przegrani całego turnieju - awans mieli już na tacy i nie potrafili strzelić bramki przez debilne faule w ataku.
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Panowie przejrzałem tematy w dziale Motoryzacja i nie ma tematu w którym bym mógł o to zapytać a nie chce specjalnie tworzyć nowego więc pytam tu (a nóż ktoś ma jakieś pojęcie;P )

Szukam opinii na temat 3 aut(głównie o silnik):
Mondeo 2.2 TDCI
Insignia 2.0 CDTI
Octavia VRS 2.0TDI
Nie kupuj Forda w dieslu!

Najbardziej to Skoda by tu grała ;)
 
J 89

jediusz

Użytkownik
Panowie przejrzałem tematy w dziale Motoryzacja i nie ma tematu w którym bym mógł o to zapytać a nie chce specjalnie tworzyć nowego więc pytam tu (a nóż ktoś ma jakieś pojęcie;P )

Szukam opinii na temat 3 aut(głównie o silnik):
Mondeo 2.2 TDCI
Insignia 2.0 CDTI
Octavia VRS 2.0TDI
Na autokult.pl był ostatnio dobry artykuł o używanych insigniach i silnikach. Sprawdź są tam awarie wymienione
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom