>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
A widziałeś przynajmniej 2 mecze Mashy i Sereny w tym turnieju? Głównie chodzi mi o mecze Marii z Bencic i Davis. Widziałem sporo ostatnich meczy Williams-Sharapova. Rosjanka kompletnie nie potrafi grać z Amerykanką. Wiesz kiedy wygrała swoje jedyne 2 mecze? 12 lat temu, gdy miała 17 lat i wchodziła dopiero do WTA. To były jej pierwsze mecze z Sereną. Kolejne 18 meczy to same przegrane i ...3 ugrane sety. To nie jest żaden przypadek. Ona zwyczajnie ma kompeks Sereny Williams. Kilka było zaciętych, ale reszta to miazga.
Widzialem z Bencic i Sereny z Gasparyan. Chyba nie za bardzo rozumiecie o co mi chodzi. Ja nie mowie, ze Masza wygra. Moim zdaniem wezmie to Serena. Tylko jestem zdania, ze ruska ma umiejetnosci, zeby wygrac. Odnosilem sie do kursu 1.12 (nie wiem dlaczego, ale kojarzylo mi sie, ze taki widzialem), ktorego granie uznalem za totalnie bez sensu. Jest 1,25 i jest to duzo lepszy kurs niz 1.12, jednak dla mnie wciaz za maly, zeby to zagrac.
oddsmaker to by popracował max jeden dzień jakby dał 1.4 ????
Normalna sprawa, ze oddsmaker ma wystawiac kursy, ktore sa dla nich dobre, a nie dla graczy. Wiadomo, ze na jego miejscu wystawilbym cos podobnego, a moze nawet nizej. Jednak jestem z drugiej strony barykady i uwazam, ze to jest za niski kurs, zeby przekonac mnie do gry.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Widzialem z Bencic i Sereny z Gasparyan. Chyba nie za bardzo rozumiecie o co mi chodzi. Ja nie mowie, ze Masza wygra. Moim zdaniem wezmie to Serena. Tylko jestem zdania, ze ruska ma umiejetnosci, zeby wygrac. Odnosilem sie do kursu 1.12 (nie wiem dlaczego, ale kojarzylo mi sie, ze taki widzialem), ktorego granie uznalem za totalnie bez sensu. Jest 1,25 i jest to duzo lepszy kurs niz 1.12, jednak dla mnie wciaz za maly, zeby to zagrac.

Normalna sprawa, ze oddsmaker ma wystawiac kursy, ktore sa dla nich dobre, a nie dla graczy. Wiadomo, ze na jego miejscu wystawilbym cos podobnego, a moze nawet nizej. Jednak jestem z drugiej strony barykady i uwazam, ze to jest za niski kurs, zeby przekonac mnie do gry.
kurs jest bardzo dobry do gry , na starcie 1.30
za każdego tysiaka masz 300 zł , czego tutaj więcej chcieć . Idealna lokomotywka dla takiego Wawo którego serdecznie pozdrawiam
 
nicolaus 140

nicolaus

Użytkownik
No w sumie widzę, ale to 2.5 to niezłe Value... W sumie co tam z Gortatem nie wiesz, wiem że gra, ale ugrają u siebie dziś co? ????
myślę ze powinni wziąć mecz, ale juz 3 razy w czape w tym sezonie z Bostonem było. ja tu nic nie ruszam
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
&quot;Monfils-Raonic 2 @1.45
Skoro Raonic wygral po ciezkim boju z Wawrinka to typuje pod Kanadyjczyka i tyle. Wawrinka posul strasznie poczatek meczu. Na pewno mialem zamair stawiac tu na Wawrinke z Monfilsem, a ze jest jednak Raonic to sila rzeczy typuje pod niego.&quot;
Co to jest za mocny kandydat do najlepszych analiz roku....
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Widzialem z Bencic i Sereny z Gasparyan. Chyba nie za bardzo rozumiecie o co mi chodzi. Ja nie mowie, ze Masza wygra. Moim zdaniem wezmie to Serena. Tylko jestem zdania, ze ruska ma umiejetnosci, zeby wygrac. Odnosilem sie do kursu 1.12 (nie wiem dlaczego, ale kojarzylo mi sie, ze taki widzialem), ktorego granie uznalem za totalnie bez sensu. Jest 1,25 i jest to duzo lepszy kurs niz 1.12, jednak dla mnie wciaz za maly, zeby to zagrac.
Kilka razy dawali w poprzednich latach 1,3-1,4 i nic więcej. Jaki był efekt? Buki spały w kurniku. Po tym co widziałem we wszystkich meczach obu pań w tym turnieju to raczej nic się nie zmieni i Williams znowu to weźmie. 1,25 to spoko kurs, bo normalnie by dali 1,15.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
kurs jest bardzo dobry do gry , na starcie 1.30
za każdego tysiaka masz 300 zł , czego tutaj więcej chcieć . Idealna lokomotywka dla takiego Wawo którego serdecznie pozdrawiam
Nie gram lokomotyw. Raczej lubuje sie w wyzszych kursach. Taka moja strategia. No, a jezeli juz to raczej staram omijac kobiety i murzynow.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Kilka razy dawali w poprzednich latach 1,3-1,4 i nic więcej. Jaki był efekt? Buki spały w kurniku. Po tym co widziałem we wszystkich meczach obu pań w tym turnieju to raczej nic się nie zmieni i Williams znowu to weźmie. 1,25 to spoko kurs, bo normalnie by dali 1,15.
na starcie było 1.30
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Kilka razy dawali w poprzednich latach 1,3-1,4 i nic więcej. Jaki był efekt? Buki spały w kurniku. Po tym co widziałem we wszystkich meczach obu pań w tym turnieju to raczej nic się nie zmieni i Williams znowu to weźmie. 1,25 to spoko kurs, bo normalnie by dali 1,15.
Moja reakcja, ze pogrzalo bylo odnosnie grania po kursie 1.12. No chyba, ze uwazasz, ze 1.12 to dobry kurs. Okazalo sie, ze mi sie ubzudralo. 1.25 to juz zdecydowana roznica przy poziomie niskich kursow. Zycze powodzenia, po prostu mowie, ze ja bym po takim nie gral i tyle. Zadna filozofia. Nie staram sie nikogo przekonac do mojego zdania. Mowie, co uwazam i tyle.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Ja dzisiaj z NBA nic ciekawego nie widzę, 1 mecz tylko do gry moim zdaniem, over w Kolorado, ale to też jakoś nie mocną stawką. Po głowie chodził dodatni spread na Charlotte ale odpuszczam, bo tam Cousins może pozamiatać.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ja dzisiaj z NBA nic ciekawego nie widzę, 1 mecz tylko do gry moim zdaniem, over w Kolorado, ale to też jakoś nie mocną stawką. Po głowie chodził dodatni spread na Charlotte ale odpuszczam, bo tam Cousins może pozamiatać.
no jak tam Kaminsky z Hawesem się ostali pod koszem tylko to może być masakrowanie dobre w pomalowanym
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom