>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Serene z Maszą to można nawet po 1,03 grać ???? Szarapowa ma pełnego pampersa jak tylko widzi tę czarną bestię w tunelu
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
no jak tam Kaminsky z Hawesem się ostali pod koszem tylko to może być masakrowanie dobre w pomalowanym
Chyba, że go sprowokują i będzie ejected, ale już Cousins z sezonu na sezon się ogarnia i łapie ich coraz mniej. Myślałem na początku, że wystawione +7,5 to z Batumem w grze a on out :] Spurs - GSW sam jestem ciekawy tego meczu, linia 210 na over niby do gry, ale jak pójdą na wymianę ciosów to Spurs raczej wymiękną szybko.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Chyba, że go sprowokują i będzie ejected, ale już Cousins z sezonu na sezon się ogarnia i łapie ich coraz mniej. Myślałem na początku, że wystawione +7,5 to z Batumem w grze a on out :] Spurs - GSW sam jestem ciekawy tego meczu, linia 210 na over niby do gry, ale jak pójdą na wymianę ciosów to Spurs raczej wymiękną szybko.
bez Timona cięzko będzie
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ej... żebym znowu się nie zlapał jak w Betano... first basket scorer w rozumieniu tych głupich buków, to nie jest &quot;kto pierwszy rzuci&quot; tylko &quot;kto rzuci najwięcej&quot; nie? ????
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Boże i widzę, że ancymony w dziale piszą kretyńskie analizy na Berdycha, przecież ten chłop też robi po gaciach przed każdym meczem z wielką czwórką (nie licząc Nadala w tej formie). zaorać ten dział
 
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Boże i widzę, że ancymony w dziale piszą kretyńskie analizy na Berdycha, przecież ten chłop też robi po gaciach przed każdym meczem z wielką czwórką (nie licząc Nadala w tej formie). zaorać ten dział
Berdych wygrał 2 ostatnie mecze z Federerem na turniejach wielkoszlemowych, tak więc nie do końca przed każdym
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom