>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
First scorer i first basket scorer, to co innego. Znaczy to powinno byc co innego. Teoretycznie first basket scorer to powinno znaczyc &quot;kto pierwszy zdobedzie punkty&quot;, ale nie wiem jak jest praktycznie, tym bardziej ze nie korzystam z PP/Betano
byłoby best scorer a nie first scorer
Jak zwykle nie potrafią jasno zasad określić
w betano chodzi o najlepszego strzelca w meczu
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
byłoby best scorer a nie first scorer
Powinno.

Ale jak pograłem &quot;First scorer&quot; na Hibcia w Betano i rzucił oczywiście pierwsze punkty (bo LAL prawie zawsze grają akcje pod niego na początku) to mi Betano na minus dało, że to niby zakład na top scorera był ;)
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
byłoby best scorer a nie first scorer

Jak zwykle nie potrafią jasno zasad określić

w betano chodzi o najlepszego strzelca w meczu
No tak, ale jesli sa osobne opcje na first scorer i first basket scorer, to w tym wypadku first scorer = top scorer ????

Ale jak mowie, nigdy nie gralem w Betano, to nie bede sie wypowiadac zbytnio
 
K 84

krzysq69

Użytkownik
Boże i widzę, że ancymony w dziale piszą kretyńskie analizy na Berdycha, przecież ten chłop też robi po gaciach przed każdym meczem z wielką czwórką (nie licząc Nadala w tej formie). zaorać ten dział
poprosze rowniez o zaoranie dzialow pilki recznej, siatkowki i koszykowki gdzie minus na minusie przy kursach 1.1 -1.5, to jest forum otwarte i niech kazdy pisze sobie co mu sie podoba, a ancymonem nie jest ten co pisze analize bo po to jest forum, a ten co gra te typy ???? na berdycha tyle pomyj tu wylano, a jak pogoni rogera to oczywiscie nikt mu honoru nie zwroci.
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
tak dokładnie jest w betanno

masz coś na UFC na weekend już na oku ? coś do Rumble&#39;a trzeba znaleźć
Dla mnie mega ciezka gala. Rzucilem Ortiza, ale za drobne, bo to nie jest jakis bet miesiaca, tym bardziej ze ostatnio u mnie forma kuleje, a raczej dobor typow. Na logike do Rambla mozna dorzucic Przystojniaczka, ale ja jemu nie ufam i w kazdej walce licze, ze przegra ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dla mnie mega ciezka gala. Rzucilem Ortiza, ale za drobne, bo to nie jest jakis bet miesiaca, tym bardziej ze ostatnio u mnie forma kuleje, a raczej dobor typow. Na logike do Rambla mozna dorzucic Przystojniaczka, ale ja jemu nie ufam i w kazdej walce licze, ze przegra ????
hehe ostatnio jakby sędzia z dupy nie podniósł walki to by tam na nim poleżał jeszcze Pfister trochę
też liczę że uwali go ktoś wreszcie ????
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
poprosze rowniez o zaoranie dzialow pilki recznej, siatkowki i koszykowki gdzie minus na minusie przy kursach 1.1 -1.5, to jest forum otwarte i niech kazdy pisze sobie co mu sie podoba, a ancymonem nie jest ten co pisze analize bo po to jest forum, a ten co gra te typy ???? na berdycha tyle pomyj tu wylano, a jak pogoni rogera to oczywiscie nikt mu honoru nie zwroci.

obiecuję oficjalnie, że jak go pogoni to wtedy zwrócę honor i to nawet dwa razy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom