>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Djoka nie da się lubić, ta jego mimika i reakcje na korcie... kończ karierę
Z pierwszą częścią Twojej wypowiedzi trudno się nie zgodzić bo po przegranym punkcie zachowuje się jakby powinien wszystko wygrywać, jakby był bogiem :p
ale z kończeniem kariery to Cię chyba trochę poniosło :]
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Tak wchodzę do działu i w sumie to niezła masówka na Keia w różnych kombinacjach :p
Ale wystarczyło, że Konar zagrał +6 na Keia i w ciemno można było grać gładziutki win Novaka ????
Było podawane wczoraj ????
Ja obsralem rajty i pogralem -5 dla pewności ????


Jeszcze jeden mecz Nole ktory traktuje jak finał w pòłfinale i księgujemy 2,2 na Serba za tryumf ????
 
M 418

maat

Użytkownik
masz coś z siatki na dziś ? ;)
Wszystkie mecze są już praktycznie o nic ale jak coś znajdę fajnego to napisze ;) Jak tak dalej będzie rósł kurs na Resovię to może ich pogram no bo swoją drogą, że nie pojechało 4 podstawowych graczy i mecz jest o nic no ale Lugano to nie jest jakaś potęga, zwykły średniak.
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Było podawane wczoraj ????
Ja obsralem rajty i pogralem -5 dla pewności ????

Jeszcze jeden mecz Nole ktory traktuje jak finał w pňłfinale i księgujemy 2,2 na Serba za tryumf ????
Gdzie grałeś po 2,2 ? Jest coś z siatki na dziś?
@up
????
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Shakal stwierdził że Fedex nie grał nic specjalnego, jak wrażenia z meczu?
Ja widziałem jak pisał, że zagrał słabo. ???? Słabo to na pewno nie zagrał, skoro miał prawie 2x więcej winnerów niż UE i 10/14 z backhandu w winnerach/UE. Berdych przegrał mecz w głowie, ale Roger zagrał niezły mecz.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Gdzie grałeś po 2,2 ? Jest coś z siatki na dziś?
W Òni
Siatka tylko lajf trzeba zobaczyc kto jakimi składami melduje sie na parkiecie w tych meczach o pietruszke

No i u skośnych dzisiaj all star game ,nie wiem czy juz brac Raszy czy na lajfie ????
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
W Òni
Siatka tylko lajf trzeba zobaczyc kto jakimi składami melduje sie na parkiecie w tych meczach o pietruszke

No i u skośnych dzisiaj all star game ,nie wiem czy juz brac Raszy czy na lajfie ????
To uni promotions ? jaki miałeś limit na to?
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Kei to jest jeszcze bardziej dziś ufajdany po kolana, niż Berdych z Rogerem :p
Tym smeczem podsumował swoją dyspozycję. ???? Waleczny i nieustępliwy samuraj - zawsze mnie to rozwala. ????
edit: 2 smecze pod rząd. ????
Ciśnij go Djoko, bo to szkoda oglądać. ???? Rogera zawsze miło oglądać, a tutaj to parodia jakaś.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Tym smeczem podsumował swoją dyspozycję. ???? Waleczny i nieustępliwy samuraj - zawsze mnie to rozwala. ????
Żuka z Matuszewskim w deblu juniorów dziś oglądałem to kończyli takie piłki 100% :p Kei w każdym gemie jak tylko jakaś minimalna szansa się pojawia to strach w oczach i panika.
Zaraz się pewnie nadgarstek odezwie i medicala weźmie ????
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Żuka z Matuszewskim w deblu juniorów dziś oglądałem to kończyli takie piłki 100% :p Kei w każdym gemie jak tylko jakaś minimalna szansa się pojawia to strach w oczach i panika.
Zaraz się pewnie nadgarstek odezwie i medicala weźmie ????
Są gdzieś streamy z AO juniorów?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom