>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pozdrawiam wszystkie osoby które śledzą zażarcie moją karierę, wpisy, typy itd. ;)
Pozdrawiam również wszystkie osoby &quot;których reputacja nic nie obchodzi&quot;, ale jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności najwięcej o niej rozmawiają.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
idziesz madzyszyn w cs&#39;a pograc?
jakos spac sie nie chce to moze i na ferrera poczekam...
niee, teraz już mi się nie chce, do rana tenisa już oglądam :razz: ale kiedy indziej chętnie

zresztą ja na bank za słabą rangę mam, po aktualizacji na kałacha spadłem
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Pozdrawiam wszystkie osoby które śledzą zażarcie moją karierę, wpisy, typy itd. ;)
Pozdrawiam również wszystkie osoby &quot;których reputacja nic nie obchodzi&quot;, ale jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności najwięcej o niej rozmawiają.
można wykupić jakiś pakiecik typów u ciebie ? miałem iść z dziewczyną na pizze ale niech się odchudza
 
K 84

krzysq69

Użytkownik
można wykupić jakiś pakiecik typów u ciebie ? miałem iść z dziewczyną na pizze ale niech się odchudza
po co pakiecik, zasady standardowe - typ nie wchodzi dostajesz kolejny gratis, czyli u Shakala placisz raz a masz minimum z 5 typow
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
niee, teraz już mi się nie chce, do rana tenisa już oglądam :razz: ale kiedy indziej chętnie
zresztą ja na bank za słabą rangę mam, po aktualizacji na kałacha spadłem
tez mam tylko kałacha, to ide sam - pewnie na ruskich trafie i gra bedzie max 20 min :]
E; a nie, poczekam 5 minut ???? na szakala nasiedli to chociaz smiesznie bedzie ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
panowie dla tych co uważali że bet z jump ballem to loteria
to nie jest loteria tylko mega value jeśli kursy są 1.85 1.85
najlepsi goście w nba od jump ball :
Steven Adams 77%
Brook Lopez 76%
Marcin Gortat 75%
Howard 71 %
Drummond 71 %
Deandre Jordan 70%

Dla porównania Mahimi 44% przeciwko któremu skakał Jordan , Mozgov 38%
Najgorsi Cody Zeller który wygrał tylko 8 na 32 oraz Monroe 13 na 36
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom