>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
K 1K

komandos5

Użytkownik
Nie widać żadnego progresu w grze Azarenki zaczyna mnie to martwić.
No jak może nie być widać progresu w grze azarenki przecież jest w wielkiej formie ???? do tego gra z jakąś Kerber co piłki odbić nie umie ... szok poprostu szok
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja rozumiem, że dla Ciebie FB to całe życie, ale uwierz mi na słowo, że na tym forum nie kończy się internet. Tutaj podaję praktycznie tylko 1 typ dziennie z powodu konkursu Typy Dnia ???? .
O AO odpowiedziałem już mniej więcej tutaj.
Zresztą możesz mówić co chcesz, mnie statystyki same bronią, a gdyby było tak jak piszecie to interes dawno bym zwinął i nie tracił na niego cennego czasu, ale najzwyczajniej w świecie jesteście po prostu w błędzie. ;) Myślcie co chcecie mi nic do tego, każdy ma swoje zdanie. Ja pozostanę przy swoim, Wy i tak przy swoim.
Pozdrawiam AKA SHAKAL
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Ja rozumiem, że dla Ciebie FB to całe życie, ale uwierz mi na słowo, że na tym forum nie kończy się internet. Tutaj podaję praktycznie tylko 1 typ dziennie z powodu konkursu Typy Dnia ???? .

O AO odpowiedziałem już mniej więcej tutaj.

Zresztą możesz mówić co chcesz, mnie statystyki same bronią, a gdyby było tak jak piszecie to interes dawno bym zwinął i nie tracił na niego cennego czasu, ale najzwyczajniej w świecie jesteście po prostu w błędzie. ;) Myślcie co chcecie mi nic do tego, każdy ma swoje zdanie. Ja pozostanę przy swoim, Wy i tak przy swoim.

Pozdrawiam AKA SHAKAL
Również pozdrawiam Kamillo13!
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ja rozumiem, że dla Ciebie FB to całe życie, ale uwierz mi na słowo, że na tym forum nie kończy się internet. Tutaj podaję praktycznie tylko 1 typ dziennie z powodu konkursu Typy Dnia ???? .
O AO odpowiedziałem już mniej więcej tutaj.
Zresztą możesz mówić co chcesz, mnie statystyki same bronią, a gdyby było tak jak piszecie to interes dawno bym zwinął i nie tracił na niego cennego czasu, ale najzwyczajniej w świecie jesteście po prostu w błędzie. ???? Myślcie co chcecie mi nic do tego, każdy ma swoje zdanie. Ja pozostanę przy swoim, Wy i tak przy swoim.
Pozdrawiam AKA SHAKAL
Ja traktuje obstawianie jako zabawę , gram dla emocji jako hobby . prowadzę z dziewczyną aktualnie 3 firmy , to jest mój sposób na życie a nie sprzedawanie typów po 25 zł w necie dla jakiś przygłupów którzy się na to zabierają
tobie nie wstyd takich typów sprzedawać ?
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Ja traktuje obstawianie jako zabawę , gram dla emocji jako hobby . prowadzę z dziewczyną aktualnie 3 firmy , to jest mój sposób na życie a nie sprzedawanie typów po 25 zł w necie dla jakiś przygłupów którzy się na to zabierają
zarzuć linkiem
 
K 0

karodt

Użytkownik
No jak może nie być widać progresu w grze azarenki przecież jest w wielkiej formie ???? do tego gra z jakąś Kerber co piłki odbić nie umie ... szok poprostu szok
Przepchnie ten mecz chyba, ale na moje oko nie ma czego szukać w finale z Serena z taką grą ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Zamierzacie wprowadzić jeszcze inne elementy na forum grywalizacji oprócz punktów reputacji i rang? Na innych forach są jeszcze przykładowo jakieś odznaczenia itd.
i ty twierdzisz że dla ciebie FB to nie całe życie skoro ranga na forum nie daje ci spać po nocach od 2009 roku co mozna zobaczyć także tutaj ????
http://forum.bukmacherskie.com/f16/moje-predyspozycje-na-typera-35431.html#post1205322
radzilbym nie wchodzić ze mną w dyskusje bez argumentów bo ja chodzę w wyższej wadze niż ty Shakal i po prostu zawsze cię zjem (a raczej ty zjesz sam siebie) ????
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom