>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
prowadzę z dziewczyną aktualnie 3 firmy
Bardzo mnie to cieszy, że pomimo faktu, że siedzisz w DNTB 24/h, oglądaniu meczów dzień w dzień masz jeszcze czas na prowadzenie 3 firm i zajmowaniu się dziewczyną.
Życzę Ci w każdym razie powodzenia i gratuluję wyszukania tematu z przed 7 lat ;).
Pozdrawiam i pozwól mi żyć tak jak ja chcę, a nie tak jak Ty byś chciał.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
IMO powinni zrobić rangę ekspert dla Szakala i Elopeji
Elopeja ma, sam sobie nadał. Shakal jak chce mieć jakąś to też sam sobie przyznać powinien, przecież nikt mu tutaj rangi nie da ????

Kerber odpaliła taką maszynę, że o kurva

Aza ma szansę przegrać seta z 5:2 *40:0 ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Bardzo mnie to cieszy, że pomimo faktu, że siedzisz w DNTB 24/h, oglądaniu meczów dzień w dzień masz jeszcze czas na prowadzenie 3 firm i zajmowaniu się dziewczyną.
Życzę Ci w każdym razie powodzenia i gratuluję wyszukania tematu z przed 7 lat ???? .
Pozdrawiam!
typie ja siedzę teraz bo mam czas ???? przez ponad rok mnie nie było na FB kompletnie aż dostawałem PW czy nie umrałem
ty tutaj siedzisz jakbyś był w robocie , żebresz o repute , sprzedajesz typy . wyczuwasz róznice ?
ja ci nie mówię jak masz żyć , po prostu stwierdzam fakt że jesteś śmieszny w tym co robisz a ty z tym dyskutujesz ????
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
typie ja siedzę teraz bo mam czas ???? przez ponad rok mnie nie było na FB kompletnie aż dostawałem PW czy nie umrałem

ty tutaj siedzisz jakbyś był w robocie , żebresz o repute , sprzedajesz typy . wyczuwasz róznice ?
teraz bambuchy latają po winklach i wieżowcach ???? ?
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Ja rozumiem, że dla Ciebie FB to całe życie, ale uwierz mi na słowo, że na tym forum nie kończy się internet. Tutaj podaję praktycznie tylko 1 typ dziennie z powodu konkursu Typy Dnia ???? .

O AO odpowiedziałem już mniej więcej tutaj.

Zresztą możesz mówić co chcesz, mnie statystyki same bronią, a gdyby było tak jak piszecie to interes dawno bym zwinął i nie tracił na niego cennego czasu, ale najzwyczajniej w świecie jesteście po prostu w błędzie. ;) Myślcie co chcecie mi nic do tego, każdy ma swoje zdanie. Ja pozostanę przy swoim, Wy i tak przy swoim.

Pozdrawiam AKA SHAKAL
???? ????

Warto było wejść do HP. ????

Co cię niby broni? Jakiś screen wrzucony, gdzie nie ma stawek i nie ma jak zweryfikować czy &quot;jesteś dobry w tyn co robisz&quot;? Dlaczego na twojej wielce uznanej stronie z typami nie ma dokładnego spisu z bilansem? Piszesz, że niby podajesz po 1 typie dziennie i mimo tego od kilku miesięcy jesteś cały czas na ⛔ Mają ci wszyscy uwierzyć, że na forum specjalnie podajesz lipne typy, a w rzeczywistości jesteś na spory ✅

maroon już cię na dobrą sprawę zaorał z tą rangą. W sumie to sam siebie orasz od długiego czasu np. prosząc o głosy w konkursie na Najlepszy post miesiąca. ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
:
maroon już cię na dobrą sprawę zaorał z tą rangą. W sumie to sam siebie orasz od długiego czasu np. prosząc o głosy w konkursie na Najlepszy post miesiąca. ????
dokładnie SHAKAL jak nie starcza ci z tych płatnych typów na talbeta to podaj mi swój adres podeślę ci żebyś miał na czym pracowac
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Hahaha ale Azarenka odsłoniła kort ????
40:0; potem 40:15 i nie kończy seta, łącznie 5 piłek setowych ???? .
Teraz Viktoria ma ciepło i czuję, że zaraz skończy się 0:2.
A przypomnę tylko, że pograł to Siekiera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom