>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Na forum podaję typy wybrane, takie gdzie mogę napisać coś więcej i są bardziej medialne, znane. ;)
Ja po prostu wolę typować, pisać na własną rękę i na tym zarabiać. To czego nie podaję, inni dostają na e-mail.
Tutaj napełniamy kieszenie wiadomo komu. ;) Taki biznes.
Przypominam, że stronka istnieje od 2012 roku więc Wasza krytyka jest bezpodstawna, sprzeczna z rzeczywistością. W własnym widzimisie chcecie wmówić mi coś co nie jest zgodne z prawdą i faktami. Zaakceptujcie fakt, że jest inaczej.
Nie musicie mnie przy tym lubić.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Na forum podaję typy wybrane, takie gdzie mogę napisać coś więcej i są bardziej medialne, znane. ;)

Ja po prostu wolę typować, pisać na własną rękę i na tym zarabiać. To czego nie podaję, inni dostają na e-mail.
Tutaj napełniamy kieszenie wiadomo komu. ;) Taki biznes.
dobra muszę to napisać, co Ty w ogole pierdolisz? ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Przypominam, że stronka istnieje od 2012 roku więc Wasza krytyka jest bezpodstawna, sprzeczna z rzeczywistością. W własnym widzimisie chcecie wmówić mi coś co nie jest zgodne z prawdą i faktami. Zaakceptujcie fakt, że jest inaczej.
a co ty opłacasz zus . lokal , pracowników że musisz zarabiać na tej stronce bo inaczej by przepadła ?
???? założyłeś to i istnieje od 2009
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
na Zhang to kurs przesadny się wydaje , czy konta też jest w wielkiej formie i nie da się jej ruszyć ? ????
a po tym wczesniejszym meczu czlowiek juz nic nie wie :p Ale raczej Konta wygra bo na prawdę fajnie grała z Makarova
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom