>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Na forum podaję typy wybrane, takie gdzie mogę napisać coś więcej i są bardziej medialne, znane. ;)

Ja po prostu wolę typować, pisać na własną rękę i na tym zarabiać. To czego nie podaję, inni dostają na e-mail.
Tutaj napełniamy kieszenie wiadomo komu. ;) Taki biznes.

Przypominam, że stronka istnieje od 2012 roku więc Wasza krytyka jest bezpodstawna, sprzeczna z rzeczywistością. W własnym widzimisie chcecie wmówić mi coś co nie jest zgodne z prawdą i faktami. Zaakceptujcie fakt, że jest inaczej.

Nie musicie mnie przy tym lubić.
To raczej ty próbujesz wmówić wszystkim coś, co nie ma potwierdzenia. Póki co to nabijasz kasę bukmacherom. ????

 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Potwierdzeni jest i dobrze wiesz gdzie go szukać, po co te kłamstewka, że forum = wszystko co gram, wszystko co podaję? Pomyśl macias00. ;)
Jeszcze raz napiszę, że typowanie nie kończy się na internetowym forum.
 
K 0

karodt

Użytkownik
Komandos5 fakt z tym że 90% to pograła ???? no ale coż nie grać masówek. Trzymajcie się dobrej nocki życzę. Bajki już wam Szakal opowiada więc spokojnie sobie zaśniecie :p
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Komandos5 fakt z tym że 90% to pograła ???? no ale coż nie grać masówek. Trzymajcie się dobrej nocki życzę. Bajki już wam Szakal opowiada więc spokojnie sobie zaśniecie :p

kompletnie nie chodzi mi tutaj o to ile procent ludzi czy forum tu pograła , musisz szukać dalej ....

Pozdrawiam i życze udanej nocki mimo wszystko !
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Asistala? Takiej konfiguracji to jeszcze tu nie widziałem ????
Luz, można by było zrobić lepszy, ale nie jestem tak obeznany w paincie jak Wawo ????
literówki to mój mankament, którego nie umiem wyeliminować , aczkolwiek ten szyk przestawiony trudno nazwać literówką ;)
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Jestem po prostu przedsiębiorczy i tyle. Zarabiam na tym co lubię robić. Co komu do tego?
W szkole średniej Ci teraz nowy przedmiot wszedł, że tak używasz tego słowa przedsiębiorczy?

Powiem Ci tak na serio teraz, bo widać, że nie czaisz jednej rzeczy - na 100% jesteś młodym gościem, albo masz mniej niż 20 na karku, albo trochę ponad na pewno nie więcej. Z całym szacunkiem do Ciebie, Twoich pasji i wszystkiego co robisz to te pieniądze, które zarabiasz na swoich klientach czyli te 25zł na tydzień czy tam miesiąc + pieniądze, które wygrywasz/przegrywasz u bukmachera (skoro zakrywasz stawki to jestem przekonany, że są niskie, bo jakbyś grał grubo to wręcz byś się tym chwalił) w dorosłym życiu przy utrzymywaniu rodziny czy siebie samego byłyby niczym. Aktualnie cieszysz się z tego, że masz kilkadziesiąt złotych więcej, czy tam kilka stówek na miesiąc, ale przyjdzie taki dzień w Twoim życiu, że powiesz sobie -&gt; to co &quot;zarabiam&quot; przy całym dniu siedzenia przed kompie to po prostu jest dla Lafiryndy z Killera na waciki i zdasz sobie sprawę, że żeby zarobić jakieś porządne pieniądze to po prostu trzeba zapierdalać do pracy żeby wyżywić bliskie Ci osoby, tyle w temacie. Na razie miłej zabawy w wirtualnym świecie marzeń i fikcji.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Wawo się pojawi po meczu Konty z Zhang, póki co nie może, bo nie wie które nazwisko ma wkleić do kuponu, więc spokojnie, trzeba poczekać na mistrza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom