>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Nie pamiętam kiedy ostatnio przespałem tak dużo godzin ???? Dobrze,że te ćwierćfinały panów o takich cywilizowanych porach.
Witam panowie ???? !
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
to jak Lakers trafiają wszystko to nawet żartem nie można nawzwać ????
druga noc po wczorajszych Hornets
a Dirk 1/7
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
jesteś mario_pl? wskrześ jakoś marcina, bo Murray się podwójnym połamał. poza tym od początku drugiego seta ewidentnie coś tu się zmieniło i to na pewno nie przez aspekty sportowe!
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
jesteś mario_pl? wskrześ jakoś marcina, bo Murray się podwójnym połamał. poza tym od początku drugiego seta ewidentnie coś tu się zmieniło i to na pewno nie przez aspekty sportowe!
marcin teraz jest na Bali i popija drinka z kokosa
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
jesteś mario_pl? wskrześ jakoś marcina, bo Murray się podwójnym połamał. poza tym od początku drugiego seta ewidentnie coś tu się zmieniło i to na pewno nie przez aspekty sportowe!
Spokojnie. Matka Murraya pewnie dostanie stosowne wiadomości na fejsie ????

Jazda David!!! ????
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
jesteś mario_pl? wskrześ jakoś marcina, bo Murray się podwójnym połamał. poza tym od początku drugiego seta ewidentnie coś tu się zmieniło i to na pewno nie przez aspekty sportowe!
No raczej ze nie aspekty sportowe. Siekiera Murrayem próbuje Azarenkę odrobić ????
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Ferrera to, aż się miło ogląda. Gość ma pewne braki, ale ma jaja i się nie kładzie kto by tam po drugiej stronie nie stał.
Takie cipeczki jak Berdych czy Nishikori to się nawet nie umywają ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
nie wiem czy ktoś zauważył, ale mnie osobiście wk..... to, że oglądając mecz w Eurosporcie nie mogę patrzeć na livescore przy okazji, bo tam są szybciej punkty podawane. bądź transmisje eurosportu są spóźnione, jak kto woli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom