>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
tylko mi sie jebie forum i nie chce kolejnej strony pokazac, tylko musze cos napisac?
@maroon
taa, mowila, ze sie rucha przed meczami to ma +10 do skilla ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
z tego co słyszalem kiedyś to Francesca wariatka w łózku ???? mąż nie wytrzymuje tempa z nią
zaś jakiś były Szarapowej (nie dimitrov) mówił, że ona tylko leży jak płaska decha i jęczy.

pozory mylą jak widać :razz:
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
zaś jakiś były Szarapowej (nie dimitrov) mówił, że ona tylko leży jak płaska decha i jęczy.
pozory mylą jak widać :razz:
Levine z Maroon5 muzyk tak powiedział :cool:
Penneta dobrze chodziła kiedyś podobno ;) Orgietki z Carlosem Moyą na turniejach itd
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Penneta dobrze chodziła kiedyś podobno Orgietki z Carlosem Moyą na turniejach itd
ona ogólnie bardzo mu się poświęcała, goniła z nim na każdy turniej i tak dalej a potem ją kopnął podobno. dobrze, że wróciła i została chyba najlepszą milf jaka zdobyła szlema.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Ogólnie to jest troszkę zabawne, że goście pokroju Konara sobie spokojnie egzystują wypisując niesamowite durnoty w działach i ośmieszając tym samym forum oraz wprowadzając w błąd nowych nie ogarniętych userów (już pies drapał jego temat, bo niech sobie tam robi co chce), a prawilne mordeczki banowane, bo pewnie powiedział coś co zabolało niektórych.
Pozdrawiam serdecznie tych normalniejszych modów

A Raonic niestety strasznie izi się zapowiada. Monf znowu dziś bez ryzyka. Na Andrzeja czy pana Roberta to starczało, ale jak przyszło co do czego to nie ma podejścia
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mam jakąś czutkę, że Robbo wygra z Benem 3-0 @ 4,00.
Ale wiadomo, stodołowa liga, pierwszy mecz, może być różnie.
Za drobne jednak warto.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Dobrze,że odpuściłem ten over w meczu Monfilsa z Rao bo w 4 setach overa 39,5 by nawet nie pokryli:wowsdf:pajaca meczy się nie gra i tego trzeba się trzymać.
 
krzych88 5

krzych88

Użytkownik
A Raonic niestety strasznie izi się zapowiada. Monf znowu dziś bez ryzyka. Na Andrzeja czy pana Roberta to starczało, ale jak przyszło co do czego to nie ma podejścia
I tak dużo ugrał, bo nie sądziłem, że urwie seta Raonicowi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom