>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [405]

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Temat służy do prowadzenia rozmów stricte związanych z zakładami i zdarzeniami bukmacherskimi.
Użytkownicy forum muszą dostosować się do zasad panujących na forum, przestrzegać regulaminu forum oraz zasad tego tematu.


Zabrania się w tym temacie:

- przede wszystkim pisania postów nie związanych z zakładami sportowymi,
- próśb o pożyczki czy wsparcie finansowe,
- próśb o linki tzw. warezów,
- pytań o gry online np. fifę itp.
- pisania o ustawionych spotkaniach sportowych,
- pozostałe sprawy wymienione w regulaminie forum.


Za nieprzestrzeganie zasad i ich nagminne łamanie moderatorzy forum mogą zastosować następujące kary:

- żółta karta (ostrzeżenie)
- czerwona karta (ostrzeżenie, przy 3 kartach konto użytkownika automatycznie zostaje zawieszone)
- zablokowanie dostępu do działu Hyde park (pierwsza blokada na okres max 1 miesiąca, druga na okres kilku miesięcy)
- zablokowanie dostępu do całego forum (tzw. Ban)

Szanujmy się nawzajem i rozmawiajmy w sposób kulturalny i cywilizowany. Jeśli Twój post został usunięty to oznacza, że łamie zasady forum.
Nie prowokujcie innych użytkowników forum, za takie praktyki automatycznie ostrzeżenie.
Dbajmy o przejrzystość tematu. Nie dublujmy/powtarzajmy postów innych użytkowników (to głównie w meczach live jak drużyna strzeli bramkę to pojawia się 10 takich samych postów „jeee 1-0”). Jeden taki post w zupełności wystarczy.
Nie zakładajcie nowych kont na poczet tego tematu, gdyż to spowoduje dodatkowe dla Was utrudnienia. Zostanie wprowadzony limit postów do tego działu.

Zachęcamy do pisania analiz i konstruktywnych rozmów w działach sportowych. Tam znajdziecie odpowiednie i przydatne informacje.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Proszę przestrzegać zasad tego tematu.
Temat został tymczasowo otworzony, ale tylko od Was zależy jak długo będzie istniał!
Nie chcę tu widzieć żadnych wyzwisk oraz postów nie związanych z zakładami bukmacherskimi czy wydarzeniami sportowymi!
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
A mi juz przeszlo ???? to nie byl mecz, to byla ustawka, musiala jakas duza kasa pojsc, Chorwaci musieli 11 wygrac? Przed meczem to byla glupota.. ALE KURS ponad 100 wisial u bukow. Ktos sie wzbogacil ;)
Trudno, nasza reprezentacja tak naprawde nie zagrala koncertowo, 2 razy wygrali 1 bramka, pokonali Bialorus bez Rutenki, przegrali z Norwegia. Czas na zmiany, trzeba pozegnac kilku wiekowych zawodnikow, zmienic taktyke (brak skrzydel ciagle, dlaczego?!).
I tyle.
 
anfa_ 801

anfa_

Użytkownik
dobrze, że ręczna to nie sport, bo byłby wstyd ????
dobrze, ze jeszcze niedawno miałeś gacie mokre jak Szyba wsadzał bramkę na dogrywkę z Hiszpanami w Katarze.

Generalnie Biegler dał dupy. Nie dało się przejść środkiem przez Chorwatów. Syprzak nie ruszył się nawet o pół metra ze środka. Fajnie to podsumował Jurasik w studio. &quot;Stałem przy trybunach w 20minucie pierwszej połowy i nade mną była dziewczyna- nie wiem czy zna się na piłce ręcznej, czy nie- ale powiedziała: &quot;k*rwa dlaczego oni ciągle grają tym środkiem?&quot; To ja nie wiem czy trenerzy to widzieli czy nie. Syprzak 210cm wzrostu żeby nie poszedł na skrzydło skoro widzieli, że środkiem nie idzie&quot;. No i chyba najtrafniejszy argument. Z Chorwatami nigdy nie potrafiliśmy grać i ten mecz jest podsumowaniem tej teorii.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Impel miszczynie
6-2 w tiebreaku i chyba sie robi 6-7 a potem 11-15 :?

haha a dopiero teraz patrzę kurs pre @1,08 - lokomotywa jak u Wawo ;)
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Dzisiaj chyba nikt nie wygrał na ręcznej. :mrgreen:
Nawet janusz jak ja zostaje na Agę, więc będzie szybkie 1-6, 2-6.
#januszstyle
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Jak się kończył mecz Francuzów to komentator mówił że Francja jedną nogą poza półfinałami, twierdził że wygrana Chorwacji z Polską różnicą od 4 do 10 bramek to science-fiction...
Przed meczem Polski wyraźnie komentatorzy szli w kierunku, że Chorwacja gra o pietruszkę i się zastanawiali czy odpuszczą nam trochę czy się zepną
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
,,Kepco @ 3.4
Kepco + 1.5 seta @ 1.83&quot;
&quot;Po tym co zaprezentowaly KALe w meczu z Hyunday nie mam zadnych watpliwosci :grin:&quot;
Pogral ktos rano ze mna super kursy? ???? Szkoda Orlen Ligi i kontuzji mozgu Lodzianek w 2 secie ale co zrobisz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom