>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tak szacun, ze sie rzucil jak idiota i co to mu da? Udaje wiecznie usmiechnietego gwiazdora robi z sobie idealnego czlowieka a jest zwyklym burakiem i mam nadzieje, ze go zawiesza za ta glupote. Tyle lat i zero wnioskow. Nie popieram tego co robi Pedersen ale Greg pokazal wielki idiotyzm i powinien odpoczac od zuzla.
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Szkoda że nie jesteście obiektywni. Wszyscy tylko &quot;Brawo Greg&quot; , ale fakt faktem to było straszne buractwo i chamstwo. Nawet nie widzimy czy między nimi był kontakt. Ponadto Nicki był z przodu więc cała ta sytuacja jest dla mnie nie zrozumiała. Wyglądało to jakby sam z siebie spadł z motocyklu. Ogólnie całej sytuacji z upadkiem nie chce oceniać gdyż obecne nagrania są po prostu nieczytelne.
Szkoda że nie wyzywaliście tak na Woffindena jak kosił Golloba w GP albo na Sundstroema przez którego wynikła sytuacja z Jarkiem Hampelem.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Tak szacun, ze sie rzucil jak idiota i co to mu da? Udaje wiecznie usmiechnietego gwiazdora robi z sobie idealnego czlowieka a jest zwyklym burakiem i mam nadzieje, ze go zawiesza za ta glupote. Tyle lat i zero wnioskow. Nie popieram tego co robi Pedersen ale Greg pokazal wielki idiotyzm i powinien odpoczac od zuzla.
Masz wiele racji. Hancocka nie lubię, bo pozuje na super przyjemnego i wyluzowanego gościa a nie raz pokazał że jest olewaczem i nieraz jego drużyny traciły przez jego braku profesjonalizmu (olewanie meczy, zostawienie najlepszych furek na GP, spóźnienia na samoloty itd.) Liczą się dla niego tylko dolarki i zawody indywidualne. Ale tutaj może go nieco tłumaczyć fakt, że z Pedersenem miał już w przeszłości olbrzymie zatargi. Parę dobrych lat temu Nicki podobnie go władował w dechy w Pradze przez co do dzisiaj ma problemy z palcem. Po prostu puściły mu nerwy. Zdarzyć się to może każdemu. Niemniej karę powinien dostać i to surową, bo na takie akcje miejsca w żużlu nie ma. Plus dla niego, że chociaż pokazał że żyje bo zazwyczaj to miękka kluska z niego ????
A Pedersen to cóż. Wielkiego faulu tutaj chyba nie było, choć powtórki nie są najlepszej jakości. Tak czy siak Grzesiu Walasek go kiedyś podsumował. Nie od dziś tak jeździ. Ale on sam nie jest jedyny, taki wspomniany Sundstroem, Lindgren czy Miedziński też zawsze jadą w poprzek toru. Dopóki regulamin obchodzi się z taką jazdą delikatnie, to trzeba na nich po prostu uważać.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Właśnie, my widzimy tą sytuację tylko z jednego ujęcia, więc trudno tak naprawdę ocenić czy był kontakt, chociaż co do tego ja osobiście nie mam żadnych wątpliwości, bo wiem jakim żużlowcem jest Nicki.

@Roxanne, wróć do tematu &quot;koszykówka&quot; i tam pisz dalej swoje analizy.
Hancock udaje gwiazdora? Robi się z siebie idealnego człowieka? To Ty chyba sporty kolego pomyliłeś.

@Świetlik, przytaczasz Woffindena czy Sundstroema, ale na ogół są to gdzieś tam pojedyńcze przypadki. Nie wybiegając daleko w przeszłość, przypomnij sobie jak zachował się Nicki w niedzielę podczas finału Drużynowego Pucharu Świata w Vojens, kiedy to spowodował upadek Przemysława Pawlickiego? Przejeżdżając obok leżącego Polaka wymachiwał palcem.
Nicki to typowy &quot;morderca&quot; na torze i wszyscy doskonale o tym wiedzą. Faktycznie na chłodno oceniając może i zachowanie Grega nie było na miejscu. Spójrzmy na to też ze strony pozostałych zawodników, dla których żużel to codzienna praca, a jeden zawodnik, jedno wejście w łuk, kontuzja, czasem stracony cały sezon, a niekiedy są przypadki kiedy kończy się to zakończeniem kariery. U Pedersena zdarza się to nagminnie i rywale po prostu nie wytrzymują tak jak dziś Greg czy w zeszłym roku podczas GP - Matej Zagar.
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
A Pedersen to cóż. Wielkiego faulu tutaj chyba nie było, choć powtórki nie są najlepszej jakości. Tak czy siak Grzesiu Walasek go kiedyś podsumował. Nie od dziś tak jeździ. Ale on sam nie jest jedyny, taki wspomniany Sundstroem, Lindgren czy Miedziński też zawsze jadą w poprzek toru. Dopóki regulamin obchodzi się z taką jazdą delikatnie, to trzeba na nich po prostu uważać.
Ogólnie to Pedersen zmienił się od czasów pierwszych tytułów mistrza świata. Mimo wszystko nie jeździ tak agresywnie i nie raz już potrafi podać rękę drugiej stronie. Inna sprawa że przyczepiono mu taką etykietę która już nigdy nie zniknie. Teraz jest dużo więcej zawodników którzy jeżdżą zdecydowanie agresywnie i niebezpiecznie niż on ale i tak ludzie przypisują mu tytuł &quot;Jeźdźca bez głowy&quot;. Policzcie sobie ile w karierze Nickiego kontuzji i przemyślcie czy faktycznie chciałby mieć następną.
@Świetlik, przytaczasz Woffindena czy Sundstroema, ale na ogół są to gdzieś tam pojedyńcze przypadki. Nie wybiegając daleko w przeszłość, przypomnij sobie jak zachował się Nicki w niedzielę podczas finału Drużynowego Pucharu Świata w Vojens, kiedy to spowodował upadek Przemysława Pawlickiego? Przejeżdżając obok leżącego Polaka wymachiwał palcem.
Pojedyncze przypadki? Proszę Cię , zdrajca Łaguta całą karierę swoją jeździ bardzo niebezpiecznie, Miedziński również nie panuje nad motocyklem, wspomniany przeze mnie Tajski którego bardzo lubie również miał bardzo wiele niebezpiecznych sytuacji sprokurowanych przez siebie ( chociażby wypadek podczas GP w Szwecji 2 lata temu przez który właśnie NICKI! złamał rękę ). Natomiast co do wypadku Pawlickiego to chyba oglądaliśmy 2 różne zawody. Przemek był mega wolny i po prostu widząc że nie ma szans na utrzymanie pozycji to się położył na Nickim ~~
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Wy naprawdę jesteście ślepi czy nie widzieliście tego filmiku? Kontaktu nie ma? https://twitter.com/bellyman73/status/610896105090355200 (Greg jedzie swoim torem konsekwentnie po szerokiej a Pedersen ma bardzo na tyle miejsca, że może pojechać bliżej kredy i go wyprzedzić ale on w swoim stylu woli docisnąć rywala do desek). OK jeśli nie ma to nie mamy o czym w takim razie dyskutować.
Zachowania nie pochwalam ale wreszcie ktoś to musiał zrobić a, że padło na Grina - szok :eek: Gollob kiedyś jeździł jak idiota dostał w mordę od Boyca to się przynajmniej trochę uspokoił, Emil na początku swojej przygody jak to rusek wchodził wszędzie gdzie się tylko dało na pełnym gazie - doszła jedna czy druga kontuzja dał sobie dupie siana i to widać.
Po co komentarze teraz o Hancocku i jego waleniu w ch*ja w przeszłości skoro teraz jest temat o czym innym? Przyciąć w ciula mu się zdarzyło i to nie raz. Sam jako gość z Rzeszowa mam czasami obawy, że jeśli mu się tylko przelew spóźni to nagle i Grin nie zdąży na samolot albo lot odwołają i na mecz nie zdąży bo to było i może się zdarzyć ale nie ma nic do rzeczy z tą sytuacją. Ale tego słowa o prawdziwej twarzy są po prostu śmieszne bo to kolejny raz kiedy Pedersen wkłada Grega w płot. Dla &quot;zapominalskich&quot; podsyłam kolejny link:
https://www.youtube.com/watch?v=3ldlqgnpUcA
Zagar już leciał z pięściami podczas ubiegłorocznej GP Szwecji do Pedersena ale się powstrzymał, Kasprzak na GP w Toruniu także ale jeśli trzeba było mu walnąć to się wydygał. W życiu nie powiedziałbym, że zrobi to Hancock ale komuś wreszcie musiały puścić nerwy. Powtórzę - nie popieram takiego zachowania bo to zawiało dziecinadą ale jazdy Pedersena wiecznie tolerować nie można są granice dla zdrowia i kości innych zawodników. Zapewne kara będzie ale skoro Emil i Scott za bójkę w Cardiff dostali jakieś grosze do zapłaty nie sądzę aby tutaj były jakieś większe kary a jeśli to przez SVEMO na ligę Szwedzką. PS. Propsy dla Grega lecą już choćby od Darcy&#39;ego na jego TT. Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Koleżanka od koszykówki chyba się urwała z choinki. To jak dla mnie najostrzejsza akcja Dzika jaką widziałem. Rozumiem wywożenie w łuku pod bandę, rozumiem niezostawienie miejsca na wejściu w łuk - skoro jest pierwszy to on dyktuje warunki jazdy i w ogóle można nazwać to tak, że taki jest żużel. Ale ta akcja z dziś to już przegięcie Nickiego. To wyglądało tak, jakby specjalnie się do niego zbliżył i go podciął chcąc władować Hancocka w deski (bo nie ma tam dmuchawców). Po kim jak po kim, ale ze strony Herbiego bym się nie spodziewał takiej reakcji: widać że tam zdarzyło się coś po prostu chamskiego. Ale czym byłby żużel bez takich akcji? ???? Jak Nicholls-Emil czy Gollob-Boyce w GP. Oczywiście szoł musi być, ale bez przesady, żeby ktoś się czasami nie rozbił poważnie. Nicki się już nie zmieni po prostu, ale i on jak poczuje że ktoś z nim jedzie ostro to też luzuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ręcę opadają
&quot;Szkoda że nie jesteście obiektywni. Wszyscy tylko &quot;Brawo Greg&quot; , ale fakt faktem to było straszne buractwo i chamstwo. Nawet nie widzimy czy między nimi był kontakt. Ponadto Nicki był z przodu więc cała ta sytuacja jest dla mnie nie zrozumiała. Wyglądało to jakby sam z siebie spadł z motocyklu. Ogólnie całej sytuacji z upadkiem nie chce oceniać gdyż obecne nagrania są po prostu nieczytelne.&quot;
&quot;A Pedersen to cóż. Wielkiego faulu tutaj chyba nie było, choć powtórki nie są najlepszej jakości. &quot;
&quot;Właśnie, my widzimy tą sytuację tylko z jednego ujęcia, więc trudno tak naprawdę ocenić czy był kontakt,&quot;
Prosta ma szerokość ok 10m, Nicki jest szybszy ma mnóstwo miejsca by wyprzedzić Grega... Poszerza wyjście i go podcina na prostej. Jak wy możecie nie widzieć tutaj winy Pedersena?!?!
Ludzie oni na wyjściu z łuku jadą ok 80-90km/h, wyobraź sobie że jedziesz po ulicy motorem, z prawej strony jezdni, z taką prędkością, a ktoś kto ma mnóstwo miejsca, podczas wyprzedzania cię podcina. Chamstwem było to co zrobił Nicki, a nie Greg.
&quot;Ogólnie to Pedersen zmienił się od czasów pierwszych tytułów mistrza świata. Mimo wszystko nie jeździ tak agresywnie i nie raz już potrafi podać rękę drugiej stronie. Inna sprawa że przyczepiono mu taką etykietę która już nigdy nie zniknie.&quot;
Jak ma mu zniknąć jak on nigdy nie zostawia miejsca przy płocie?! On nawet koledze z zespołu zamyka bramę na prostej. Nicki np z Musielakiem idą po pierwszym łuku na 5-1, a ten przyciska partnera do desek. Ta etykieta nigdy nie zginie bo to kawał szm**y jest. Gadacie o młodym Gollobie, Emilu, czy o Woffindenie że ostro jechali - owszem prawda, ale ich ponosiła ambicja i wyobraźnia, a Power&#39;a niestety chamstwo, głupota i brak wyobraźni.

https://www.youtube.com/watch?v=hKDC_0Oruic
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Pawlicki też dobry,wczoraj pierwszy rzucił się w obronie Pedersena a rok temu było tak,jakby ktoś nie pamiętał:

https://www.youtube.com/watch?v=TdmnRaCBKzU

Co do ataku Hancocka to trochę szkoda,że akurat wypadło na niego bo jest kilku innych zawodników których ciosy mogłyby mocniej uszkodzić czaszkę Pedersena i może by coś w końcu do niego dotarło.A tak to pewnie Dziadek tylko sobie pięści poobijał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Po powtórce biegu piętnastego, czyściłem swoje gogle i pakowałem sprzęt do busa, kiedy Nicki podszedł do mnie i zapytał czy mam chwilę. Oczywiście, nie miałem zbyt dużej chęci do rozmowy, ale zanim zdążyłem cokolwiek powiedzieć, to usłyszałem od niego, że nie zrobił nic złego i to był sprawiedliwy pojedynek. To była celowa prowokacja i ponownie straciłem kontrolę nad sobą i skierowałem się w jego stronę w celu konfrontacji, ale zostałem zatrzymany przez kolegów z Piraterny, w szczególności Chrisa Holdera. Byłem wściekły i krzyczałem w kierunku Nickiego. Nie wiem co wtedy dokładnie zostało powiedziane, ale można sobie wyobrazić, że nie były to miłe słowa.
Jak już wszystko się uspokoiło, zauważyłem, że Nicki od początku ma telefon w ręku i nagrywa całe zdarzenie. On celowo podszedł do mnie i powiedział coś, co miało mnie sprowokować i liczył na reakcję. Wrobił mnie na całego, nie wiem z jakiego powodu, a potem tylko stał z boku i uśmiechał się do mnie.
Po tym incydencie, Nicki mijał wielu kibiców, w tym dzieci. Pokazał im środkowy palec. Usłyszałem o tym od własnych dzieci, które były w tym tłumie i to wszystko widziały.
Jeśli Hancock nie zmyśla no to zostaje tylko przypomnieć słowa Grzecha ????
https://www.youtube.com/watch?v=anSpErHf_jI
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Jest jakaś strona pokazująca jak dany zawodnik jeździ na danym torze? Czasem na sportowych faktach w zapowiedziach przed meczowych są takie informacje , więc może są one zebrane gdzieś w jednym miejscu.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie ma, ale np tutaj możesz sobie zobaczyć występy danego zawodnika w lidze w której jeździł. Wybierasz sobie rok i przeszukujesz (np za pomocą ctrl+f). Może nie jest to podane na tacy, ale zawsze lepsze to niż przeszukiwanie relacji meczowych na syfach.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Grał ktoś z was zwycięstwo Zmarzlika w IMP, w betsafe? Mi rozliczyli jako win, dzień później poprawili na przegrane. Ktoś coś wie czemu było rozliczone jako win skoro to Janowski jest IMP? Jak to ma się do ich regulaminu, bo nie mogę znaleźć.
 
K 27

kleczes

Użytkownik
Po prostu się pomylili, ja postawiłem na wygraną Janowskiego i początkowo(poniedziałek rano) rozliczyli to jako przegraną, po moim mailu do nich z zapytaniem czemu zostało to tak uznane jako zakład przegrany, odpisali, że popełnili błąd przy rozliczeniu zakładów.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Darcy oficjalnie w Zielonce
Hampel z/z
Ward/Jonsson/Łoktajew
Walasek
Dudek (od 8 sierpnia)
Protasiewicz
Pieszczek
Zgradziński
Gęsto się robi w ekipie. Greg powinien szybko wrócić na tor, Łoktajew bez złamań, niedługo wraca Dudek. Jonsson raczej wyleci ze składu. U siebie na słabszych przeciwników pewnie będą jechać bez z/z za Hampla. Zielona ma 3 &quot;łatwe&quot; mecze u siebie (Wrocek, Tarnów, Grudziądz) i 2 trudne wyjazdy (Gorzów, Leszno), będzie ciekawie. Szkoda, że Darcy nie trafił np do Grudziądza, bo wg mnie to była jedyna szansa dla nich by zostać w Enea Ekstralidze.
 
Do góry Bottom