>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Będzie nowy stadion Orła Łódź. Prezes nie wycofa klubu:
http://espeedway.pl/news,bedzie_nowy_stadion_orla_lodz_prezes_nie_wycofa_klubu,80320,12.html

Witold Skrzydlewski, prezes Orła Łódź, groził że jeśli dzisiaj miasto nie zdecyduje się na przyjęcie oferty na budowę nowego stadionu to on wycofa klub z ligi. Byłby to ewenement i poważny cios dla żużla, bo Orzeł nie ma długów i jest jednym z najbardziej stabilnych klubów.

Na szczęście trafiła się oferta na 43 miliony złotych (miasto od początku deklarowało, że tyle wyłoży), o czym poinformowała na twitterze Joanna Skrzydlewska, córka prezesa klubu.

Orzeł w tym roku nie ma wielkich planów, ale w 2017 będzie chciał zaatakować PGE Ekstraligę. Będzie nowy stadion, więc to będzie miało sens.

Dziewięć ofert na budowę stadionu żużlowego w Łodzi. Jedna spełnia kryterium finansowe:
http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/577720/dziewiec-ofert-na-budowe-stadionu-zuzlowego-w-lodzi-jedna-spelnia-kryterium-fina

Kibice Orła Łódź mogą odetchnąć z ulgą. W piątek otwarto koperty z ofertami budowy nowego stadionu żużlowego w Łodzi. Jedna z nich spełniła kryterium finansowe. Obiekt Orła wybuduje firma Molewski.

Umiarkowany optymizm Witolda Skrzydlewskiego. &quot;Pewny swego będę, gdy ruszy budowa&quot;
http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/577774/umiarkowany-optymizm-witolda-skrzydlewskiego-pewny-swego-bede-gdy-ruszy-budowa
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Ktoś, kto wymyślił ten pomysł, myślę że zostanie w najbliższym czasie odpowiednio naprostowany. Durnota i tyle.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
W Gorzowie żużel bez programu meczowego?
http://espeedway.pl/news,w_gorzowie_zuzel_bez_programu_meczowego,80425,12.html

A czy Wy wyobrażacie sobie żużel bez standardowego papierowego programu meczowego?
Nie chce mi się wierzyć aby takie coś przeszło. Program jest dla kibiców i napewno oni się temu sprzeciwią. Po drugie starsi kibice nie odnaleźli by się w jakiś aplikacjach ba nawet by nie próbowali bo obsłużenie dla nich dotykowych tel. to coś nadzwyczajnego. Wydaje mi się,że lada moment i ktoś im ten pomysł wybije. No beznadzieja jednym słowem.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Hey.
Przed Grand Prix naszły mnie takie rozmyślania odnośnie konkretnie osoby Piotra Olkowicza, czy nadal jest związany jako komentator żużla z canal plus, do tej pory w lidze nie był obecny, dzisiaj jak główny zapowiedziany jest Tomasz Dryła. Jak ktoś ma wiedzę na ten temat proszę o info. A tak przy okazji z obsady komentatorskiej u mnie największy plus z canal plus  obecnie właśnie Dryła, fajnie oddaje emocje dobrze się go słucha, przymierzają pod „nieobecność” ? Olkowicza do głównego komentowania Łopacińskiego jednak ten moim zdaniem lepiej radzi sobie jako reporter, trochę tak to wszystko jest na siłę komentowane moim zdaniem próbka wstawiania żarcików poniżej poziomu familiady . Durda to wiadomo typowy bez urazy zapchajdziura swój poziom ma, jednak nie jest on według mnie za wysoki. Z tvp sport Darżynkiewicz ujdzie w miarę się komponują z Bajerskim. Tam dawali chyba tego kochasia Justyny co zazwyczaj prowadzi studio ale to cienizna. Z reporterów z kolei wiadomo Daria i wizualnie i merytorycznie na propsie, dla mnie na przeciwnym biegunie ten o zgrozo chyba szef żużla Majewski, nie da się słuchać oglądać itd. Łukasz Benz także ok. Aha z komentatorów jeszcze pod ogromnym wrażeniem Tomasz Lorek wiedzą miażdży.
A jakie są wasze przemyślenia obecnie komentatorów żużla, bo co by nie było są ważną częścią widowiska. Liczę również na odpowiedź co do Piotra Olkowicza.
Pozdrawiam
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Na serio ci żużlowcy jeżdżą busami po 1000 km po Anglii i Szwecji w tygodniu i wracają do Polski na weekend?
O co chodzi z tymi zagrożonymi meczami jutrzejszej kolejki. Kilku Polaków jedzie jakieś tam kwalifikacje i od jednego żużlowca zależy to czy jutro będzie mecz lub też nie? Jak to się ma do całej logistyki, kibiców, telewizji?
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Na serio ci żużlowcy jeżdżą busami po 1000 km po Anglii i Szwecji w tygodniu i wracają do Polski na weekend?
Jeżdżą po różnych krajach, ale wielu zawodników lata samolotami, a busami jeżdżą mechanicy. Tak czy tak jest to bardzo męczące.
Kilku Polaków jedzie jakieś tam kwalifikacje i od jednego żużlowca zależy to czy jutro będzie mecz lub też nie?
Taki jest przepis, że jeśli dotyczy to zawodnika polskiego bądź najlepszego zagranicznego to mecz jest odwołany. Żużel to nie piłka, składy są wąskie, drużyna pozbawiona nawet jednego czołowego zawodnika jest skazana niemal na pożarcie.
Jak to się ma do całej logistyki, kibiców, telewizji?
Nijak, bo jeśli dziś nie pojadą zawodów to po prostu jutro telewizja nie pojedzie do danego miasta, mecz nie będzie organizowany, nie przyjdą kibice, nie przyjadą inni zawodnicy. Po prostu odbędzie się w innym terminie.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Te kwalifikacje to będzie można gdzieś obejrzeć?
W Polskiej TV takich rzeczy nie puszczają.
A jak już temat telewizji to czy nasza Ekstraliga żużlowa pokazywana jest za granicą?
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Tych kwalifikacji nie będzie można nigdzie obejrzeć. To nie chodzi o polską TV tylko po porostu nikt tego nie realizuje. To jeszcze nie jest ostatnia runda. Czasami pokazują Grand Prix Challenge, to jest ostatnia runda kwalifikacji do GP.
Jeśli chodzi o naszą Ekstraligę za granicą - w zasadzie to dobre pytanie. Nigdy się nie zastanawiałem. Myślę, że jeśli już to w grę wchodzi Wielka Brytania i ewentualnie Szwecja. Ale nie wiem tak na prawdę, czy jakakolwiek telewizja była zainteresowana prawami. A szkoda bo taki mecz jak wczoraj lepszy od większości Grand Prix...
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Jest gdzieś w sieci jakaś dobra relacja LIVE BIEG PO BIEGU z meczów, które nie są pokazywane w TV?
Gdzie można zobaczyć rozpiski na poszczególne biegi przed meczem?
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Polska-Reszta Świata
Bieg 7
Polacy wychodzą na 5-1 ale bieg przerwany bo Łaguta startował na 2 razy
Powtórka biegu i mamy 1-5
Czy to jest mądre?
 
Do góry Bottom