>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
czy ja wiem czy on jest taki młody 23 lata ? przesiedzi na ławce większość czasu ,pogra może w jakichś pucharach i tyle ,United nigdy mnie nie przekona takimi transferami sporo piłkarzy przez to się marnowała taka prawda ,bo Ferguson nie których piłkarzy trzymał na boisku mimo że forma była słaba ale mieli pozycję w zespole czytaj gwiazdy .Młodzież pokroju Machedy to tam nie ma co szukać .
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Oficjalnie: Arsenal i Barcelona osiągnęły porozumienie

Oficjalna witryna Kanonierów potwierdziła, że Arsenal i Barcelona doszły do porozumienia w sprawie transferu Aleksa Songa do Dumy Katalonii.

Już niedługo Kameruńczyk uda się do Hiszpanii, by przejść testy medyczne i ustalić warunki kontraktu z Barceloną.
Źródło: kanonierzy.com

jak żyć, jak żyć...
Saga transferowa z udziałem Aleksa Songa właśnie dobiegła końca. Oficjalna strona Arsenalu poinformowała właśnie, że Kameruńczyk przeniósł się do katalońskiego klubu za nieujawnioną kwotę. Barcelona poinformowała natomiast, że za zawodnika zapłaciła 19 milionów euro.

Źródło: Kanonierzy.com
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
czy ja wiem czy on jest taki młody 23 lata ? przesiedzi na ławce większość czasu ,pogra może w jakichś pucharach i tyle ,United nigdy mnie nie przekona takimi transferami sporo piłkarzy przez to się marnowała taka prawda ,bo Ferguson nie których piłkarzy trzymał na boisku mimo że forma była słaba ale mieli pozycję w zespole czytaj gwiazdy .Młodzież pokroju Machedy to tam nie ma co szukać .
bo młodzież pokroju Machedy prócz bramki z Aston Villą w debiucie nie pokazała nic - chociaż grała regularnie, bardzo regularnie. Taka młodzież nie jest potrzebna i basta.
Ferguson ma jedną wadę ludzką, która imo jest dobra dla klubu. Po prostu dobro zespołu ponad pojedynczych zawodników.
Inni, tacy jak Rafael, Fabio, Powell będą kiedyś stanowili siłę United.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
a tacy goście jak Hernandez który w innym klubie mógłby zrobić karierę duużo większą ?
Saha? potem wzięty Owen po co na co? kiedyś byli tacy jeszcze gracze jak Kleberson ,Djemba Djemba
Powell ma już 18 lat leci mu 19 zacznie grać pewnie jak już Fergusona nie będzie ,bo on młodzieży nie daję szans poza Fabio i Rafaelem
co się stało z Alanem Smithem jak przyszedł do United,tych transferów było dużo nawet i więcej szkoda tylko tych grajków
Macheda grał regularnie? po co go trzymali tyle czasu?
Pique też był za słaby dla nich

granie młodzieżą to granie takimi grajkami którzy nie koniecznie mają 20-21 lat ,18-19 to jest młodzież która powinna się szlifować a nie siedzieć na ławce i grać jakichś pucharach z 4 ligowym zespołem
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Hernandez?
1 sezon tak naprawdę połowa wkładu w całe mistrzostwo Anglii! A to już coś.
Teraz miał słabszy sezon ale też strzelał i to ważne bramki. To nie jest piłkarz na skale Rooneya, ale jego czas jeszcze nadejdzie i to właśnie w MU.
Niestety Track ogólnie piłka angielska i presja na takich klubach jak United nie ma porównania do Ajaxu na ten przykład, gdzie już luki po Verthongenie łatają młodziaki itp.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
tylko że ja Hernandeza pamiętam nie tylko z ligi angielskiej ,a Ferguson zrobił z niego takiego gracza gdzie tylko nogę dostawia ja to tak widzę ,Hernandez już ma 24 lata a grając tak jak gra czyli mało co to umiejętności mu nie przybędzie .Zobacz jak on gra w reprezentacji a jak w klubie widać że nie jest to jego pełnia szczęścia.
A i napisz mi kiedy ostatnio postawił na wychowanka Fergie .Inne kluby nie mają presji ? stawiając na młodych graczy? ja tam nic na siłę nikomu nie chcę wklepywać tylko to widać gołym okiem że Ferguson nie chcę stawiać na takich grajków wyjątkiem jest Fabio i Rafael choć o jakieś ich wielkiej klasie nie ma co mówić a 22 lata mają .Ajaxu tu mi nie musisz przedstawiać bo mają jedną z najlepszych szkółek na świecie więc mają w czym wybierać
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Masz racje w 90%
te 10% jest takie, że skoro tak naprawdę do spółki z Nanim i Berbatovem (bez reszty ekipy) wygrali mistrzostwo Anglii to dobre i to, że dostawiając nogę i strzelając komiczne bramki był niesamowicie skuteczny i pożyteczny.
racja leży po Twojej stronie, dlatego już skończymy ;)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
nie o to mi Kuchcik chodzi żebym ja miał rację ,tylko według mnie brakuje świeżości w Man Utd dlatego przyszedł Kagawa pokazał się dziś nieźle ale masy musi nabrać i siły ,tylko dziwi mnie fakt że tak duży klub tak słabo stoi z młodzieżą której im brakuje .A Hernandeza jako piłkarza lubię ,potrafi się znaleźć przyłożyć nogę ,ale ma więcej umiejętności niż pokazuje ... brakuje też takiego typa w United jak Roy Keane ale to już wywód na inny temat
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
no fakt ze świeżości brakuje. Hazard już w pierwszym meczu wniósł ją do Chelsea, między tych gasnących rutyniarzy.
Tutaj Valencia na obronie kiedy Rafael siedzi na ławce, nie wiem o co chodzi. A przecież to Antoś jest naszym najlepszym motorem na prawej flance kiedy tego potrzebujemy... Nie wiem co zrobił dzisiaj Ferguson, ale ufam mu bezgranicznie i wiem ze w Maju będzie dobrze.
 
H 902

hank

Użytkownik
tylko że ja Hernandeza pamiętam nie tylko z ligi angielskiej ,a Ferguson zrobił z niego takiego gracza gdzie tylko nogę dostawia ja to tak widzę ,Hernandez już ma 24 lata a grając tak jak gra czyli mało co to umiejętności mu nie przybędzie .Zobacz jak on gra w reprezentacji a jak w klubie widać że nie jest to jego pełnia szczęścia.
A i napisz mi kiedy ostatnio postawił na wychowanka Fergie .Inne kluby nie mają presji ? stawiając na młodych graczy? ja tam nic na siłę nikomu nie chcę wklepywać tylko to widać gołym okiem że Ferguson nie chcę stawiać na takich grajków wyjątkiem jest Fabio i Rafael choć o jakieś ich wielkiej klasie nie ma co mówić a 22 lata mają .Ajaxu tu mi nie musisz przedstawiać bo mają jedną z najlepszych szkółek na świecie więc mają w czym wybierać
Oczywiście że masz racje, przed erą Mourinho w Realu, śmiano się na wszelakich stronach United, czy to polskich, czy to angielskich że Real marnuje piłkarzy (i to nie byle jakich piłkarzy), bo tak było, a teraz co jest? to United marnuje talenty i to tylko z winy Fergusona. Piłkarza ze szkółki który by się przebił do składu to ja nie pamiętam, niby teraz Cleverley i Welbeck grają, ale jak grają to już pozostawia wiele do życzenia (mam tu na myśli Welbecka, bo Clev za dużo nie pograł), a takiego gościa jak Pogba (talent czystej wody) pozbyli się klubu bo był za bardzo krnąbrny , a był to absolutnie największy talent od czasu Beckhama,Giggsa czy Scholesa. Boss United nigdy nie lubił piłkarzy którzy podskakiwali (i tutaj przykłady można by mnożyć: Beckham, Nistelrooy, Keane to najbardziej znane). A teraz olewani są (nie z tych samych przyczyn co wspomniana trójka) np. Hernandez, do tego gościa można się przyczepić że technicznie odstaje, ale nosa w polu karnym to ma jak mało kto w Premier League, a gra Welbeck....LOL. Berbatov następny przykład, świetny napastnik, nie dość że nie gra to jeszcze na siłę chcą go trzymać, mimo iż ten koleś już trochę upokorzeń na Ot przeżył. Bracia Silva, Rafael to powinien być podstawowy DR, a nie co chwilę eksperymenty z Valencią, Jonsem czy Smallingiem. Ferguson niestety nie jest wieczny i przede wszystkim nie jest nieomylny, co coraz bardziej jest widoczne. Bo ja takich gadek jak &quot; Mamy szeroki i wyrównany skład&quot; nie kupuje, bo widać gołym okiem że w środku braki są ogromne. Wierzyłem że transfery na plus w ofensywie może te braki zniwelują, jednak po dzisiejszym meczu (dobra, pierwsza kolejka) jestem prawie pewny że tak nie będzie. Marouane Fellaini dziś ośmieszył United w środku pola, a najlepszym graczem gości był bramkarz, to o czymś świadczy... i raczej o niczym dobrym.
Brak pomysłu na grę to na tą chwilę największy problem United, i moim zdanie nie zostanie rozwiązany dopóki nie przyjdzie ktoś kto to ogarnie w środku. Można przegrać z Evertonem, bo to nie byle jaki zespół, ale nie w takim stylu. Dla porównania City, jak oni grali wczoraj przegrywając na 30 minut przed końcem, a jak dziś United? Klasa rywala nie ta sama, ale różnica w grze ogromna. A tak na marginesie uważam, że mistrzostwo powędruje na Stamford Bridge.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ja pisałem tamte posty przed meczem ,pierwszych kolejek nigdy nie oceniam bo nie pokarzą wszystkie ,w poście moim wyłącznie chodziło o to że nie trzeba sprowadzać za każdym razem kogoś do klubu za kasę a dać pograć tym co są przyspawani do ławki ,bądź mniej ważnych meczów .W sumie ta sprawa z Pogbą śmierdzi ,bo pokazał że jest dobrym piłkarzem i przyszłość duża przed nim.
 
kord 2

kord

Użytkownik
Po transferach w tym okienku myślalem że Manchester bedzie miązdzył, dominował a tu juz taka niespodzianka po 1 kolejce. Kagawa za szybki na Manchester, jedyna osoba która zanim dostanie piłke wie już co z nią zrobić. Oddanie piłki do Scholsa, Cleverleya to było spowolnienie akcji, 2-3 kontakty wysofanie na bok, do tyłu. Niestety potrzebne są kolejne transfery do środka albo postawienie na Powella, Tunnicliffa. NIe przesadzajmy z tym że Ferguson stawia na braci da Silva, Fabio rozegrał 16 meczy w 1 drużynie i to głównie mecze pucharowe. Rafael pomijany jest od pamiętnego meczu z Bayernem Monachium i od tamtej pory(wiadomo były tez kontuzje) SAF woli stawiać na boku Jonesa, Smallinga, Valencie to jest kompletnym strzałem w stope bo oni się zupełnie nie nadają do gry na tej pozycji. To co grał wczoraj Rooney to była tragedia, straty, złe przyjęcia, szybkość. Mam nadzieje ze po to kupili RvP żeby Anglik czasem obejrzał mecz z trybun. Szkoda mi było wczoraj Holendra bo pokazywał się, biegał, a koledzy go nie widzieli..
Zmiany potrzebne są na kilku pozycjach bo to wszystko jest za wolne, za czytelne. Everton wczoraj świetnie taktycznie, z taką grą to ta czerwona część Liverpoolu będzie cały sezon oglądać plecy swojego rywala z niebieskiej części miasta
 
H 902

hank

Użytkownik
To co grał wczoraj Rooney to była tragedia, straty, złe przyjęcia, szybkość.
Zgadza się, do tego z przodu najgorszy był Nani, a z tylu zawalili Evra i Carrick. Ten pomysł z Carrickiem był bez sensu, a było można spróbować postawić na Woottona, młody by się trochę ograł, a tak ani młody się nie ograł, a Carrick i tak zawalił bramę, do tego w jednej sytuacji został ośmieszony przez Fellainiego.
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
To nie Man UTD zagrał źle tylko Fellaini zagrał kapitalnie wygrywał wszystkie pojedynki główkowe no i strzelił decydującą bramkę.
Największym problemem Manchesteru jest druga linia w której brakuje kreatywnego zawodnika.Kagawa sam nic nie poradzi.Dobrze byłoby dla UTD żeby Kaka przyszedł.
 
kord 2

kord

Użytkownik
Niestety Nani nie osiągnie takiego poziomu co jego reprezentacyjny kolega a Evra od paru sezonów nie ma zmiennika, gra niemal wszystkie mecze bez przerwy i gra słabo. I w ataku i w obronie. Co do Carricka to nie jego wina, zagrał nie na swojej pozycjii, nie wiem dlaczego to on mial pilnować Fellainiego a nie vidic(wydaje mi sie ze Serb by mu sie nie dał tak przepychać). Pamietam mecze gdzie na prawej stronie grali razem Rafael i Valencia i jest to o niebo lepsze rozwiązanie niż Valencia i Nani. Mam nadzieje ze Ferguson zakończy te eksperymenty i zawodnicy zaczną grać na swoich pozycjach a nie będą rzucani po całym boisku.
To nie Man UTD zagrał źle tylko Fellaini zagrał kapitalnie wygrywał wszystkie pojedynki główkowe no i strzelił decydującą bramkę.
Największym problemem Manchesteru jest druga linia w której brakuje kreatywnego zawodnika.Kagawa sam nic nie poradzi.Dobrze byłoby dla UTD żeby Kaka przyszedł.
Największym problemem jest brak pomysłu na gre, wczoraj od tych podań na bok, rozgladania się i oddawania piłki z powrotem albo do tyłu robiło mi sie niedobrze. Jedynie Kagawa nie bał się zagrać czegoś trudniejszego. Kaka nic nie zmieni to ta sama pozycja co Japończyk a ten aktualnie jest o niebo lepszy od Brazylijczyka. Tu potrzeba kogoś jak Yaya Toure - Fellaini byłby idealny, moze Tiote, Dembele.
 
H 902

hank

Użytkownik
Tak, Fellaini byłby idealny, ale to raczej marzenia. Też nie rozumiem dlaczego Carrick krył Belga, ale mam wrażenie że Vidic też nie dałby rady, bo zatrzymać go wczoraj było nie sposób. Dla Carricka i tak nie ma żadnej alternatywy, przynajmniej do czasu kiedy wróci Flecza. Do tego już od jakiegoś czasu mam wrażenie że robimy się drugim Arsenalem, co mecz mamy tyle kontuzjowanych, że głowa boli, jeśli jest coś nie tak ze sztabem to trzeba go wy*****.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
No dajcie na luz.
To nie Man UTD zagrał źle tylko Fellaini zagrał kapitalnie wygrywał wszystkie pojedynki główkowe no i strzelił decydującą bramkę.
I to ma tłumaczyć Manchester United? Jednak oprócz magicznego Belga graliśmy jak kilo gwoździ i taka prawda. Mimo to trzeba powtarzać - dajmy nam trochę czasu. Niech ta nowa ofensywa Diabłów się zgra. Niech Kagawa porozumie się z drużyną, jak i Vidić wróci do gry na wielkim poziomie. Myślę ze to pod okiem Fergusona dość szybko stanie się faktem. Jestem spokojny, 3-4 kolejki i wrócimy do wielkiej gry.
@Hank
Też czasami po cichu się zastanawiam czy rzeczywiście ten sztab jest taki dobry, bo ile można.
 
garnett 0

garnett

Użytkownik
Manchester miał do dyspozycji sprowadzonego z Arsenalu Londyn van Persiego. Ferguson nie zdecydował się na wystawienie Holendra w wyjściowej jedenastce. - Mając w składzie takiego zawodnika chcesz wykorzystać jego umiejętności gry przeciwko stoperom rywala. W dniu dzisiejszym nie wykorzystaliśmy w pełni jego potencjału - podsumował po meczu menedżer MU.
No ja osobiście myślałem, że SAF ma troszkę więcej oleju w głowie. Wystawia RvP w 70 minucie, ustawia na prawej stronie, podczas gdy praktycznie wszystkie akcje Manchesteru były od tamtego momentu przeprowadzane lewą stroną przez duet Evra-Young i on twierdzi, że nie wykorzystali potencjału. Troszkę to dla mnie śmieszne.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Bassong w Norwich​


Norwich City pozyskało kameruńskiego obrońcę, Sebastiana Bassonga. Nowy zawodnik podpisał 3-letni kontrakt.

Ostatnio Bassong był zawodnikiem Tottenhamu, ale przebywał na wypożyczeniu w Wolverhampton. 26-latek rozpoczynał swoją karierę w francuskim FC Metz. W 2008 roku przeniósł się za 500 tysięcy funtów do Newcastle United, skąd po degradacji „Srok”, trafił do Tottenhamu za 8 milionów funtów.
W sezonie 2008/09 zawodnik wybrany został piłkarzem sezonu w Newcastle United. W Tottenhamie zagrał 44 spotkania w ciągu 3 lat.

Obrońca wywodzi się z akademii piłkarskiej Clairefontaine, gdzie gry w piłkę uczyły się takie tuzy, jak: Thierry Henry, Nicolas Anelka, William Gallas, Louis Saha, Abou Diaby i Hatem Ben Arfa.

- Sebastien jest piłkarzem, którego dobrze znam z mojego pobytu w Newcastle i jestem zadowolony, że ktoś z takim doświadczeniem jak on wniesie wiele do naszego zespołu- powiedział menadżer Norwich, Chris Hughton.
Transfery.info​
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Adebayor w Tottenhamie​


Popołudniowe doniesienia angielskich mediów okazały się jak najbardziej prawdziwe. Emmanuel Adebayor sfinalizował dziś transfer do Tottenhamu. Jak informuje BBC, Koguty zapłaciły za zawodnika Manchesteru City 5 milionów funtów.

Napastnik z Togo występował na White Hart Lane w poprzednim sezonie w ramach wypożyczenia. Zawodnik ten stał się wówczas czołową postacią zespołu, zdobywając w lidze 17 goli.

Mimo że o transferze Adebayora do Tottenhamu mówiło się jeszcze w maju, oba kluby doszły do porozumienia dopiero na kilka dni przed zakończeniem okna transferowego.

Jak informują dziennikarze BBC, menedżer Kogutów, Andre Villas-Boas liczy na sprowadzenie jeszcze jednego gracza, a mianowicie pomocnika.

źródło : BBC
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom