>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Aguerro by sobie poradzil bez wiekszych problemow wiadomo ze o pilki gorne nie bedzie walczyl bo nie ma wiekszych szans ale jest zwrotny i szybki przez ulamek sekundy sie zastawi cialem przyjmie pilke i ... spier**** obroncom tak ze go nie dogonia dalby sobie rade o Torresie tez ludzie mieli watpliwosci a mimo wszystko jak juz ma dograna pilke to potrafi poprostu uciec z pilka obroncom
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Obrońca reprezentacji Belgii Thomas Vermalenem został oficjalnie zawodnikiem Arsenalu Londyn. 23-letni zawodnik do drużyny Kanonierów trafił z Ajaksu Amsterdam, którego w ostatnim sezonie był kapitanem. Kwota transferu nie została ujawniona.

- Thomas jest świetnym nabytkiem dla Arsenalu. Jesteśmy zachwyceni, że do nas dołączył. Thomas jest solidnym zawodnikiem z dużym doświadczeniem z gry w Lidze Mistrzów i Pucharze UEFA, regularnie występuje także w reprezentacji Belgii - powiedział menedżer Arsenalu Arsene Wenger.​

 
camillo 9

camillo

Użytkownik


Napastnik piłkarskiej reprezentacji Argentyny Carlos Tevez od przyszłego sezonu nie zagra już w barwach mistrza Anglii Manchesteru United. Klub i zawodnik nie doszli do porozumienia w sprawie przedłużenia obowiązującego do końca czerwca kontraktu.
Sportowefakty.pl​
Wczoraj pojawiła się informacja, że Tevez odrzucił ofertę z Liverpool&#39;u i na pewno nie zagra ponownie w czerwonej koszulce, tylko w niebieskiej, ponieważ walka o usługi tego piłkarza toczy się już tylko pomiędzy Chelsea, a Manchesterem City. Tak więc ciekawe co wybierze Tevez: fenomenalne zarobki (jakie proponuje City), czy perspektywę gry w Champions League i walkę o Premiership (Chelsea). Wszystko powinno wyjaśnić się na dniach...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Transfery Lato 2009
zapraszam do pisania transferów Premiership w Lecie 2009roku.

Santa Cruz w Manchesterze City
To już pewne - Roque Santa Cruz będzie grał w Manchesterze City. Blackburn Rovers zaakceptowało ofertę kupna tego piłkarza. The Citizens zapłacą za niego około 18 milionów funtów.
Już w styczniu Man City złożył kilka ofert kupna. Wszystkie zostały odrzucone, ponieważ Sam Allardyce nie chciał pozbywać się Santa Cruza. Teraz nie miał wyjścia, bo sam piłkarz chciał odejść.
Do pełni szczęścia potrzeba jeszcze podpisu Paragwajczyka pod kontraktem, ale to jest już tylko formalnością. W Blackburn występował od 2007 roku, kiedy za 3,8 miliona funtów przeszedł z Bayernu Monachium. W sumie strzelił 29 goli.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Glen Johnson w Liverpoolu !
&quot;Liverpool FC doszedł do porozumienia z Portsmouth odnośnie transferu zawodnika i ten od przyszłego sezonu zasili szeregi The Reds.
Tym samym Glen odrzucił ofertę zaproponowaną przez Chelsea FC.
Komunikat na stronie głównej Liverpoolu FC brzmi:
&quot;Liverpool FC może z radością potwierdzić, że tego wieczora udało się dojść do porozumienia z Portsmouth Football Club oraz Glenem Johnsonem i zawodnik od przyszłego sezonu zasili nasz klub.&quot;
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Młody i utalentowany bramkarz Manchesteru City – Joe Hart zgodził się na roczne wypożyczenie do Birmingham City – nowego reprezentanta Premier League.
Reprezentant Anglii do lat 21 jest wysoko cenionym i perspektywicznym zawodnikiem jednak po tym jak do City dołączył doświadczony Shay Given , Hart stracił miejsce w składzie.
Młody bramkarz chciałby przekonać do siebie Fabio Capello i znaleźć się w składzie seniorskiej reprezentacji. Oczywiste jest, że nie może tego dokonać oglądając mecze z ławki rezerwowych.
„To było trudne i frustrujące, jednak tylko jeden człowiek może stać na bramce i na ten moment jest to Shay ( Given). – powiedział Hart.
„Musiałem sobie z tym poradzić jak najlepiej potrafię. Nie jest idealnie ale to przecież nie koniec świata.”
O swoim młodym bramkarz wypowiedział się także Mark Hughes.
„Zawsze mówiłem, że dobry młody bramkarz. To, że jest utalentowany nie podlega dyskusji.”
„Jego wkład w naszą grę przed pojawieniem się Shaya Givena był fantastyczny. Wypożyczenie do Birmingham da mu możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia.”
„Wiem, że cieszy go również możliwość regularnej gry w Premier League, to niezbędne na tym etapie jego kariery.” – zakończył menedżer Manchesteru City.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Birmingham City sfinalizowało transfer Giovannego Espinozy obrońcy Barcelona Sporting Club. Reprezentant Ekwadoru podpisał 2-letni kontrakt.
Espinoza będzie już piątym letnim nabytkiem menedżera Alexa McLeish’a, który ściągnął już do klubu Christiana Beniteza, Scotta Danna, Stephena Carra i Joe Harta.
McLeish jest także bliski pozyskania obrońcy Cardiff Rogera Johnsona. Ilość transferów Birmingham pokazuje, że zespół chce się odpowiednio przygotować do ciężkiego sezonu w Premier League i zostać tam na dłużej.
„To nowy krok w mojej piłkarskiej karierze i mam nadzieje, że pomogę drużynie. Myślę, że mogę wnieść doświadczenie do obrony. Grałem już w wielu spotkaniach na poziomie klubowym i reprezentacyjnym. – powiedział nowy obrońca Birmingham.
„Mój cel jest taki sam jak cel drużyny. Najważniejsza jest pomoc drużynie w utrzymaniu się w Premier League.”
„Osobiście chcę dostosować się do drużyny, dawać z siebie wszystko w każdym spotkaniu i grać tak dużo jak to możliwe.” – zakończył Espinoza.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Napastnik Kevin Doyle przeniósł się we wtorek z Reading do Wolverhampton Wanderers. 25-letni reprezentant Irlandii podpisał na Molineux czteroletni kontrakt, a beniaminek Premiership zapłacił za niego około 6.5 mln funtów (7.6 mln euro).
Jest to rekordowa kwota w historii Wolves, którzy wcześniej ściągnęli z Reading doświadczonego bramkarza Marcusa Hahnemanna.
źródło - http://www.anglia.goal.pl
Z pewnością poważne wzmocnienie beniaminka, wydaje mi się, że Wolverhampton w nowym sezonie 2009/2010 może nieco namieszać w środku tabeli Premiership. Kevin Doyle i Ebanks-Blake za pewne stworzą bardzo ciekawą parę napastników
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Manchester United sfinalizował transfer skrzydłowego Wigan, Antonio Valencii. Ekwadorczyk podpisał z nowym klubem 4-letni kontrakt. Przyszłe zarobki piłkarza nie zostały ujawnione.
Ten 23-letni zawodnik w barwach reprezentacji narodowej wystąpił w 34 spotkaniach i zdobył 4 bramki.
&quot;Antonio jest piłkarzem, którego podziwialiśmy odkąd trafił do Premier League. Jestem pewny, że jego szybkość i umiejętności będą miały duży wkład w grę zespołu.&quot; - powiedział trener Czerwonych Diabłów, Sir Alex Freguson
&quot;Gra w Manchesterze to spełnienie moich marzeń. Jestem podekscytowany szansą gry w wielkim zespole, lecz wiem że gra w tym klubie to duże wyzwanie.&quot; - powiedział Valencia
&quot;Gra dla 76 tysięcy widzów na stadionie z takimi piłkarzami jak Wayne Rooney, Rio Ferdinand czy Ryan Giggs to niesamowite doświadczenie. Nie mogę się już doczekać.&quot; - zakończył Ekwadorczyk
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Ross Turnbull został piłkarzem Chelsea. Kilka dni wcześniej 24-letniemu bramkarzowi wygasł kontrakt z Middlesbrough, dlatego klub z Londynu nie musiał za niego płacić.
Turnbull to wychowanek Middlesbrough, były reprezentant angielskiej młodzieżówki. Tego lata interesowało się nim kilka klubów, w tym Celtic Glasgow.
Z Chelsea podpisał czteroletni kontrakt. O miejsce między słupkami będzie rywalizował z Petrem Cechem i Portugalczykiem Hilario.
źródło - http://www.onet.pl

Jack Wilshere jest kolejnym młodym zawodnikiem, który podpisał nowy kontrakt z Arsenalem Londyn. 17-latek związał się z Kanonierami nową długoterminową umową. W środę podobnie uczynił Aaron Ramsey.
źródło - http://www.anglia.goal.pl
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Londyńska Chelsea oficjalnie potwierdziła transfer Daniela Sturridge z Manchestereu City. 19-letni napastnik podpisał z The Blues umowę na cztery lata, kwota odstępnego nie została ujawniona.
Reprezentant angielskiej młodzieżówki wkrótce dołączy do zawodników Chelsea i rozpocznie z nimi przygotowania do nowego sezonu. Miniony sezon dla Sturridge&#39;a był bardzo udany o czym świadczy chociażby zainteresowanie tak renomowanej marki jaką jest londyńska Chelsea.
źródło - http://www.anglia.goal.pl
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Przecież ten zawodnik od paru lat nie gra na najwyższym poziomie, w Realu, w Newcastle, w tych klubach grał piach, dla mnie żadne wzmocnienie.
w Realu każdy gra bagno, nawet Krystyna się schrzani. A co do Newcastle to myślisz, że tam można grać na najwyższym poziomie? Jak mozna się realizować z takimi trampkarzami? ... Moim zdaniem Owen powróci do najlepszych lat jak grał w L&#39;poolu:spokodfhgfh: Dobry wybór sir.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
w Realu każdy gra bagno, nawet Krystyna się schrzani. A co do Newcastle to myślisz, że tam można grać na najwyższym poziomie? Jak mozna się realizować z takimi trampkarzami? ... Moim zdaniem Owen powróci do najlepszych lat jak grał w L&#39;poolu:spokodfhgfh: Dobry wybór sir.
Dobry zawodnik nawet w średniej drużynie strzeli sporo bramek.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Owena ciągle trapiły kontuzje, przez które nie mógł występować w większości spotkań. Może teraz to się w końcu odmieni i odnajdzie się po straconych sezonach w Manchesterze? Ja uważam, że nie będzie on z pewnością postacią pierwszoplanową, ale będzie odgrywał w miarę dużą rolę w ekipie z Old Trafford. Już niedługo się będziemy mogli o tym przekonać, a jeśli nie będzie grał na miarę oczekiwań, to chyba już będzie myślał nad innym klubem, w którym byłby ważnym graczem pierwszego zespołu.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Żyrkow piłkarzem Chelsea Londyn
Chelsea Londyn dopięła swego i wreszcie sprowadziła Jurija Żyrkowa. The Blues interesowali się Rosjaninem od ponad roku, ale dopiero teraz udało się porozumieć z CSKA Moskwa.
Żyrkow pojawił się w Londynie w niedzielę. W poniedziałek rano przeszedł ostatnie testy medyczne i podpisał kontrakt z Chelsea.
25-letni lewy pomocnik lub obrońca kosztował Chelsea podobno około dwudziestu milionów euro. Żyrkow, który był jedną z największych gwiazd reprezentacji Rosji podczas Euro 2008, podpisał trzyletni kontrakt.
- Od zawsze marzyłem o klubie z najwyższej półki. Nie darowałbym sobie, gdybym nie skorzystał z okazji - stwierdził wychowanek Spartaka Tamborow.
Żyrkow to trzecie wzmocnienie Chelsea w tym sezonie. Wcześniej umowy z zespołem prowadzonym przez Carlo Ancelottiego podpisali bramkarz Ros Turnbull oraz napastnik Daniel Sturridge.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Lee Bowyer podpisał dwuletni kontrakt z klubem Birmingham City, do którego był wypożyczony w ubiegłym sezonie z West Ham United.
-----------------------------------------
Arsenal Londyn potwierdził, że Robin van Persie podpisał nowy długoterminowy kontrakt z klubem. Dotychczasowa umowa holenderskiego napastnika z Kanonierami wygasała w przyszłym roku. Teraz zawodnik uciął wszelkie spekulacje na temat swojej przyszłości
Van Persie do zespołu Arsenalu trafił w 2004 roku z Feyenoordu. Od tamtej pory rozegrał w drużynie Arsene Wengera 177 spotkań i zdobył 63 gole.

------------------------------------------
Zgodnie z przewidywaniami, napastnik Manchesteru City Jo ponownie przeszedł do Evertonu na zasadzie wypożyczenia. Brazylijczyk występował na Goodison Park od stycznia i zrobił dobre wrażenie zdobywając pięć bramek w dwunastu występach dla The Toffees. Teraz oba kluby doszły do porozumienia w sprawie przedłużenia wypożyczenia.
22-letni zawodnik przebywa już z zespołem Evertonu na zgrupowaniu w Szkocji.

Premiership.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom