>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje nt. nPower Championship + Transfery (oficjalne)

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wiemy już, kto zastąpi Gusa Poyeta na stanowisku trenera Brighton &amp; Hove Albion. Nowym szkoleniowcem klubu Tomasza Kuszczaka został Óscar García.
- Jestem zachwycony perspektywą pracy w angielskim futbolu po raz pierwszy. Brighton &amp; Hove Albion to jeden z najbardziej ekscytujących i ciągle rozwijających się klubów w tym kraju - powiedział Óscar García.
- Jesteśmy zachwyceni tym, iż Óscar jest już z nami tutaj, aby pomóc nam w nowym sezonie. To zapowiada kolejną ekscytującą kampanię dla klubu - dodał prezes Brighton, Tony Bloom.
40-letni szkoleniowiec w ostatnim sezonie prowadził Maccabi Tel-Awiw, z którym zdobył mistrzostwo Izraela. Wcześniej trenował drużynę U-19 Barcelony.
transfery.info

------
Danny Simpson od 1 lipca będzie zawodnikiem Queens Park Rangers. Umowa ma obowiązywać przez trzy sezony.
26-letni obrońca na St James&#39; Park przeszedł w 2009 roku z Manchesteru United. Ma również na swoim koncie występy m.in. w Sunderlandzie, Ipswich i Blackburn.
W sezonie 2012/13 rozegrał 19 meczów w Premier League.
eurofutbol.pl
Jednak chcą szybko powrócić do premier league ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kapitan Norwich Grant Holt został nowym zawodnikiem Wigan Athletic. W poprzednim sezonie Premier League strzelił dla „Kanarków” 8 goli.
Anglik ma 32 lata a większość kariery spędził w Championship w takich drużynach jak Nottingham Forest, Blackpool, Sheffield Wednesday a także Rochdale i Shrewsbury Town.
- To fantastyczny interes za atrakcyjną cenę – powiedział Owen Coyle. Kwota transferu nie została ujawniona. Według nieoficjalnych informacji wyniosła ona 2,5 miliona funtów.
- Grant jest świetnym strzelcem, co już niejednokrotnie udowodnił na wszystkich poziomach rozgrywkowych i na pewno wniesie wiele dobrego do zespołu – dodał nowy szkoleniowiec zespołu z DW Stadium.
Podczas czterech lat na Carrow Road, Grant Holt, rozegrał 154 ligowe spotkania i strzelił 68 goli i pomógł Norwich w dwóch awansach z rzędu. Najpierw do Championship a następnie Premier League.

transfery.info

Doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie Wigan teraz go potrzebuje po spadku.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Transfery z ostatnich Dni.
Beckford przeszedł z Leicesteru do Boltonu
Wigan poczyniło kilka wzmocnień :
Przybyli : Holt, Fortune, Carson, Perch czy Dicko.
Odeszli : Kone, Alcaraz, Scharner, Figuero czy Boselli
Na razie tyle z tych &#39;&#39;spektakularnych&#39;&#39;.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Siedem miesięcy później niż zakładano Loïc Rémy zostaje zawodnikiem Newcastle. Roczne wypożyczenie Francuza z QPR zostanie oficjalnie potwierdzone po badaniach medycznych.
26-latek łączony był z ekipą Alana Pardewa już w styczniu, lecz wtedy klub z Newcastle ubiegł menadżer QPR, Harry Redknapp. Rémy zdobył dla drużyny z Loftus Road sześć goli w czternastu występach, co jednak nie uchroniło jej przed spadkiem z Premier League. „The Hoops” po zdegradowaniu muszą uważnie oglądać każdego centa, więc tymczasowe pozbycie się Rémy’ego, który tygodniowo zarabia 70 tysięcy funtów, wydaje się rozsądnym posunięciem.

Redknapp początkowo był gotowy sprzedać napastnika, ale na takie rozwiązanie nie zdecydowało się Newcastle. Zawodnik wciąż jest podejrzany o gwałt i przebywa na wolności za kaucją. W przyszłym miesiącu ma się okazać czy zostaną mu postawione zarzuty.

Jeśli Rémy przejdzie na St James’ Park będzie pierwszym seniorskim transferem kontrowersyjnego dyrektora sportowego klubu, Joe Kinneara.

Alan Pardew wciąż ma zamiar pozyskać jeszcze dwóch napastników, lecz na razie poprzestaje na zapowiedziach. Pomimo, że wynosząca 8 milionów funtów oferta za Bafatimbiego Gomisa została zaakceptowana przez Lyon, to transfer mocno skomplikował się przez żądania agentów. Oprócz tego cel transferowy Pardewa Darren Bent wciąż wydaje się bliższy dołączenia do Aston Villi, Fulham lub Crystal Palace, niż do Newcastle.
transfery.info

Niestety QPR traci kolejnego zawodnika.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jestem pod wielkim wrażeniem aktywności HR w ostatnim dniu okienka transferowego. Wydawać by się mogło, że jest już drużyna kompletna, która powinna walczyć o awans a tutaj... Dwa wzmocnienia, których QPR nie powstydziłoby się nawet grając w Premier League - Assou-Ekotto i Niko Krancjar. Tych zawodników przedstawiać absolutnie nie trzeba, do drużyny dołączył także Tom Carroll (oczywiście... z Tottenhamu ;)) raczej w ramach uzupełnienia kadry, chociaż rok temu Townsend stał się kluczową postacią. Wszyscy na zasadzie wypożyczeń, aczkolwiek dwa pierwsze nabytki to JAKOŚĆ, jeśli tylko kontuzje nie będą nękały Rangersów to nie mam złudzeń kto uzyska awans bez konieczności walki w play-off. Nie jestem fanem (!) prowadzenia QPR przez Redknappa, ale trzeba przyznać, że ma kontakty i kredyt zaufania u włodarzy klubu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Marcin Wasilewski, 60-krotny reprezentant Polski w piłce nożnej, podpisał we wtorek roczny kontrakt z czwartą obecnie drużyną angielskiej drugiej ligi (Championship) - Leicester City. Informację opublikowano na oficjalnie stronie internetowej klubu.
- To dla mnie fantastyczny moment, gdyż zawsze marzyłem o grze w Anglii. Widziałem sobotnie zwycięstwo nad Wigan 2:0 i jestem zachwycony wszystkim, co zobaczyłem w klubie. Początek sezonu zespół ma świetny i mam nadzieję, że będę w stanie mu pomóc w awansie do Premier League - powiedział Polak tuż po podpisaniu kontraktu. 33-letni obrońca od czerwca pozostawał bez klubu, po tym jak wygasła jego umowa z Anderlechtem Bruksela. W Belgii występował od 2007 roku, a wcześniej grał m.in. w Hutniku Kraków, Śląsku Wrocław, Amice Wronki i Lechu Poznań.
Jak poinformował klub z Leicester, we wtorek wieczorem Wasilewski jeszcze z trybun zobaczy mecz 7. kolejki z Blackburn Rovers, a w nowej drużynie będzie mógł zadebiutować w sobotniej wyjazdowej potyczce z Blackpool.
W informacji o Polaku jego pracodawca podkreślił, że z Anderlechtem trzykrotnie zdobył mistrzostwo Belgii i regularnie występował w Lidze Mistrzów, a z reprezentacją Polski zagrał w Euro 2008 i Euro 2012. Był też kapitanem biało-czerwonych w meczu z Anglią w eliminacjach mundialu 2014.
Po sześciu kolejkach drugiej ligi &quot;Lisy&quot; z Leicester z dorobkiem 13 pkt zajmują czwartą pozycję w tabeli. Do prowadzącego Blackpool tracą trzy.
Wasilewski będzie czwartym polskim piłkarzem w Championship. Bramkarzem Brighton&amp;Hove Albion FC jest Tomasz Kuszczak, w Nottingham Forest występuje Radosław Majewski, a Tomasz Cywka reprezentuje barwy Barnsley FC.

sport.pl
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Middlesbrough are set to name ex-Real Madrid assistant Aitor Karanka as their new manager, BBC Sport has learned.
The club have called a news conference for 10:30 GMT on Wednesday when they are expected to confirm Karanka as the successor to Tony Mowbray.
The 40-year-old was Jose Mourinho&#39;s assistant during his three years as Real Madrid boss.
Świetnie wreszcie dają mu szansę samemu i zobaczymy czy coś pokaże Boro to wymagająca ekipa życzę mu powodzenia. Już dziś o 10:30 będzie konferencja
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/24915538
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Owen Coyle nie jest już menedżerem Wigan Athletic. Władze klubu zdecydowały się na zwolnienie szkoleniowca po niedzielnej porażce 1:3 z Derby County. Dla gospodarzy była to trzecia porażka w trzecim kolejnym meczu u siebie w przeciągu dziewięciu dni.
- Chciałbym podziękować wszystkim moim współpracownikom i personelowi w klubie, który był bardzo pomocny podczas mojej pracy tutaj. Jestem przekonany, że z tymi zawodnikami, drużyna może iść w dobrym kierunku - powiedział Coyle, który pracował w Wigan niespełna pół roku.
W pierwszych 10 spotkaniach pod wodzą Coyle zespół Wigan był niepokonany. W ostatnim czasie prezentował się jednak zdecydowanie słabiej. Władze kluby zdecydowały się na rozstanie ze szkoleniowcem, po tym jak prowadzona przez niego drużyna przegrała u siebie kolejno z Brighton, Zulte Waregem i Derby.
premiership.pl
Świetna wiadomość szkoleniowiec nie miał pomysłu a Wigan tonęło choćby z Derby drużyna nie miała pomysłu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Queens Park Rangers za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej poinformowało o zakontraktowaniu Yossiego Benayouna. Umowa obowiązuje do końca sezonu.
33-letni zawodnik w ostatnim czasie przebywał na testach w klubie z Loftus Road. Podczas nich wypadł na tyle dobrze, że włodarze QPR zdecydowali się zaproponować kontrakt.

- Yossi jest zawodnikiem najwyższej klasy - powiedział menedżer londyńczyków, Harry Redknapp.

- Ma wspaniałe umiejętności i jest takim typem piłkarza, którego zawsze lubiłem. Kiedyś chciałem go kupić do Tottenhamu -dodał.

- Myślę, że wniesie do drużyny dużo wartości. W najbliższym czasie mamy do rozegrania wiele meczów, stąd będziemy potrzebować szerokiej kadry złożonej z dobrych zawodników, takich jak Yossi - zakończył 66-letni szkoleniowiec.

W przeszłości Benayoun grał m.in. w West Hamie, Liverpoolu, Chelsea i Arsenalu. W reprezentacji Izraela rozegrał 93 spotkania, strzelając 24 bramki. Od czerwca pozostawał bez klubu.
http://www.transfery.info
Jednak magia nazwiska trenera działa w wypadku Benayouna tak jest inaczej pewnie nawet by nie wytarł butów przy stadionie QPR.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Belgijski milioner, Roland Duchâtelet zamierza zakupić i zainwestować w londyński Charlton.

Klub występujący na co dzień w Sky Bet Championship najprawdopodobniej już niedługo zmieni właściciela. Zespół ma zostać sprzedany za 14 milionów funtów.
Ronald Duchâtelet to belgijski milioner oraz działacz polityczny. Rozmowy z obecnym właścielem - Amerykaninem, Joshem Harrisem trwają już od miesiąca.
Wszystko powinno wyjaśnić się już niebawem, ponieważ prezes klubu powiedział, że wszystko zmierza do zamknięcia negocjacji ze skutkiem pozytywnym dla Belga.
Klub znajduje się obecnie zaledwie cztery punkty nad strefą spadkową, możliwe jednak iż po przyjściu nowego właściciela zespół zostanie solidnie wzmocniony.
- Obecnie prowadzimy bardzo kontruktywne rozmowy, które pozwalają nam stwierdzić, że już niedługo dojdziemy do zakończenia negocjacji - miał powiedzieć Michael Slater, prezes Charlton.

transfery.info.

Z tego co wyczytałem na zagranicznych portalach pozostał tylko podpis właściciela Charltonu i klub przejmie wspomniany Belg który chce dokonać rewolucji w Styczniu na rynku transferowym.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Millwall FC poinformował o zatrudnieniu Iana Hollowaya na stanowisku szkoleniowca. 26 grudnia posadę zwolnił Steve Lomas.

Po raz pierwszy Holloway zasiądzie na ławce trenerskiej Millwall w spotkaniu z Huddersfield.

50-letni menadżer ostatnio pracował w Crystal Palace. Słabe wyniki zmusiły londyński zespół do zwolnienia byłego piłkarza Bristol Rovers.

W swojej karierze Holloway 809 razy wychodził na boisko. Grał dla takich drużyn, jak: Bristol Rovers, Queens Park Rangers, Wimbledon, Brentford czy, Torquay United. Nigdy nie zadebiutował w reprezentacji Anglii.

Choć prowadził już w swojej karierze sześć drużyn, to najbardziej znany jest z wprowadzenia Blackpool i Crystal Palace do Premier League. Jego procent zwycięstw utrzymuje się na poziomie 37,45
%.
transfery.info
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Oficjalna strona internetowa angielskiego Blackpool FC donosi, że klub rozwiązał kontrakt z menadżerem zespołu Paulem Ince’em oraz jego dwoma asystentami.
Paul Ince był menadżerem Blackpool niecały rok. W lutym poprzedniego roku zastąpił na tym stanowisku Michaela Appletona, który dostał wówczas propozycję objęcia Blackburn Rovers.
Początek sezonu nie zwiastował takiego obrotu spraw w Blackpool. Pod wodzą Ince’a piłkarze wygrali pięć z sześciu pierwszych spotkań sezonu Championship. Dobra passa skończyła się w listopadzie - zawodnicy Blackpool ostatni mecz w lidze wygrali pod koniec tego miesiąca. Czarę goryczy przelała sobotnia porażka 2-0 z Barnsley.
Pod wodzą Paula Ince’a Blackpool zwyciężyło w zaledwie 12 spotkaniach z 42 wszystkich rozegranych za jego kadencji. Poprzedni sezon Blackpool z Ince’em na ławce trenerskiej zakończyło na piętnastym miejscu, pięć punktów nad strefą spadkową.
Razem z menadżerem zwolnieni zostali dwaj jego asystenci - Alex Rae i Steve Thompson. Obowiązki menadżera przejmie na razie Barry Ferguson.
Zawodnikiem Blackpool FC jest syn zwolnionego menadżera, Tom Ince, który w ostatnim czasie był łączony z przenosinami do AS Monaco.

transfery.info
 
kubisz 23

kubisz

Użytkownik
Piotr Parzyszek zagra w Championship
De Graafschap porozumiał się z Charltonem w sprawie sprzedaży Piotra Parzyszka. Polak po przejściu badań medycznych podpisze 4,5-letni kontrakt.
Młodzieżowy reprezentant &quot;Biało-czerwonych&quot; był wcześniej łączony z Benficą i Nantes.
20-letni napastnik w De Graafschap występował od 2007 roku. W tym sezonie w 20 meczach II ligi holenderskiej zdobył 16 bramek. Posiada również holenderski paszport.

eurofutbol.pl
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Według angielskich mediów piłkarz Queens Park Rangers, będący obecnie na wypożyczeniu w Fulham, Adel Taarabt porozumiał się z Milanem.
Harry Redknapp, menedżer Queens Park Rangers, nie widzi miejsca w składzie dla Marokańczyka, który przebywa obecnie na wypożyczeniu do końca sezonu w Fulham. Także włodarze z Craven Cottage raczej nie są zainteresowani przedłużeniem współpracy z 24-latkiem, który w bieżącym sezonie wystąpił zaledwie w szesnastu spotkaniach, notując jednego gola i dwie asysty.

Z pomocą Taarabtowi przyszedł nowy menedżer Milanu Clarence Seedorf, który bardzo chętnie widziałby go w swojej drużynie. Według doniesień, 24-letni pomocnik porozumiał się z włoskim klubem odnośnie szczegółów indywidualnego kontraktu, a do sfinalizowania transferu brakuje jedynie zgody ze strony QPR, lecz wydaje się to być kwestią najbliższych dni.

Adel Taarabt jest uważany za wielki talent, lecz do tej pory nie pokazał w pełni drzemiącego w nim potencjału. Być może będzie miał okazję udowodnić to grając w barwach &quot;Rossonerich&quot;.
transfery.info
Kolejna kontrowersyjna decyzja Harrego trochę ryzykowna jeśli nie będzie awansu za te styczniowe transfery może przypłacić głową....
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Prawnicy Massimo Cellino poinformowali o przejęciu przez Włocha 75 proc. udziałów w Leeds. Transakcja musi zostać ratyfikowana przez władze The Football League.
W marcu ligowe władze zablokowały przejęcie klubu z Elland Road przez 57-latka. Głównym powodem było uchylanie się przez biznesmena od płaceniu podatków na Półwyspie Apenińskim. Włoch, który jest również właścicielem Cagliari, odwołał się jednak od decyzji i niezależny prawnik Tim Kerr przyznał mu rację.
The Football League ogłosi swój wyrok w czwartek.
eurofutbol.pl
Udało się wreszcie i Leeds będzie uratowane ;)
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Prawnicy Massimo Cellino poinformowali o przejęciu przez Włocha 75 proc. udziałów w Leeds. Transakcja musi zostać ratyfikowana przez władze The Football League.

W marcu ligowe władze zablokowały przejęcie klubu z Elland Road przez 57-latka. Głównym powodem było uchylanie się przez biznesmena od płaceniu podatków na Półwyspie Apenińskim. Włoch, który jest również właścicielem Cagliari, odwołał się jednak od decyzji i niezależny prawnik Tim Kerr przyznał mu rację.

The Football League ogłosi swój wyrok w czwartek.

eurofutbol.pl

Udało się wreszcie i Leeds będzie uratowane ;)
jestem ciekaw ruchow zwlaszcza transferowych Wlocha. McCormack pewnie odejdzie i jezeli ten klub sie nie wzmocni to bedzie krucho w nastepnym sezonie
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
jestem ciekaw ruchow zwlaszcza transferowych Wlocha. McCormack pewnie odejdzie i jezeli ten klub sie nie wzmocni to bedzie krucho w nastepnym sezonie
Odejdzie do Premier League, natomiast miał przyjść Zola trenować jednak odmówił zobaczymy kto tak na prawdę poprowadzi ten zespół i ile będzie pieniążków na transfery bo jeśli te 10 Mln to niech dają sobie spokój tam trzeba pół składu wymienić przecież obrona nie istnieje podobnie jak środek pomocy teraz polega to na tym żęby McCormack więcej strzelił niż stracą...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
orientuje się ktoś gdzie będą transmitowane baraże nPower? kiedyś na Sportklubie leciały z tego co pamiętam, ale przeglądając ich program nie widziałem w piątek żadnej transmisji.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Óscar García zrezygnował z posady szkoleniowca Brighton &amp; Hove Albion FC.
Hiszpański trener poinformował zawodników tuż po przegraniu spotkania decydującego o znalezieniu się w finale o wejście do Premier League przeciwko Derby County (1-4). Pomimo nalegań władz klubu o przemyślenie postanowienia, 41-latek nie zmienił swojego stanowiska.

- Zarząd wiedział o moich planach, ponieważ wspominałem o mojej decyzji jeszcze w trakcie sezonu. Czas spędzony w zespole był bardzo udany. Chociaż nie mam konkretnych planów co do mojej przyszłości, postanowiłem odejść - oznajmił menedżer.

- Jestem dumny z tego sezonu. Championship jest bardzo trudną ligą, lecz nasze osiągnięcia były bardzo dobre. Życzę Brighton sukcesów w przyszłości - dodał Óscar García.
transfery.info
Dali chłopowi taki budżet i liczą na &#39;&#39;rzeźbę w gównie&#39;&#39; za przeproszeniem... przecież trzeba trochę budżetu dać na transfery dobrze że chłop odszedł bo ma potencjał.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Brazylijski golkiper Heurelho Gomes związał się rocznym kontraktem z zespołem z Championship – Watford FC.
Klub z zaplecza Premier League ma także możliwość przedłużenia umowy na kolejne dwanaście miesięcy przy upływie pierwszego terminu. &quot;The Hornets&quot; pozyskali zawodnika za darmo, gdyż po sezonie kończy się jego umowa z Tottenhamem, w którym spędził sześć lat.
W ekipie z White Hart Lane 33-latek stawał między słupkami 135 razy. W międzyczasie, w drugiej części sezonu 2012/13, bronił na wypożyczeniu w niemieckim Hoffenheim. Pierwszym jego europejskim klubem było PSV Eindhoven, gdzie miał okazję uczestniczyć w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

transfery.info
Świetne wzmocnienie Watfordu, Miał być Kuszczak jest Gomes.

Grający ostatnio w Rapidzie Wiedeń Guido Burgstaller podpisał trzyletnią umowę z Cardiff City.
25-letni pomocnik w tym sezonie w 40 występach zdobył 12 bramek. Do Rapidu trafił w 2011 roku z SC Wiener Neustadt.
Ma na swoim koncie siedem meczów w kadrze narodowej.
eurofutbol.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom