>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2013/2014 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Ciekawi mnie jak Warzycha poradzi sobie w polskich realiach. W USA radził se całkiem nieźle choć ostatnie występy Columbus Crew pod jego wodzą to kilka porażek i odpadnięcie w Pucharze z Chicago Fire temu został zwolniony. Jak już pisał poprzednik Warzycha spędził w Zabrzu cztery sezony i zapewne temu zdecydował się na pracę trenerską z tym klubem. Najbliższe tygodnie pokażą na co stać nowego trenera. Ciekawe czy sprowadzi do Górnika urodzonego w Zabrzu swego syna Konrada.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Ciekawi mnie jak Warzycha poradzi sobie w polskich realiach. W USA radził se całkiem nieźle choć ostatnie występy Columbus Crew pod jego wodzą to kilka porażek i odpadnięcie w Pucharze z Chicago Fire temu został zwolniony. Jak już pisał poprzednik Warzycha spędził w Zabrzu cztery sezony i zapewne temu zdecydował się na pracę trenerską z tym klubem. Najbliższe tygodnie pokażą na co stać nowego trenera. Ciekawe czy sprowadzi do Górnika urodzonego w Zabrzu swego syna Konrada.
Ja myslem kto ani pilkarzi Gornik ani kibici chieli Wieczorek,jedini match kto Gornik znim zagrac dobrze bylo 8 grudnia u puchar ze Legia inni match zawsze zagrali zle a to nie mozliwe kto druzyna bez Nawalka bede zapominac jak cie grac pilka,Gornik ze Nawalka zagrali zawsze bardzo dobri match,a teraz wystarci czekac sobota,jezeli Gornik snowu zagrac jak tedy bylo wiadomo dlatego,lepej ten Warzycha kto tali treineri frajeri jak Urban
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Ja myslem kto ani pilkarzi Gornik ani kibici chieli Wieczorek,jedini match kto Gornik znim zagrac dobrze bylo 8 grudnia u puchar ze Legia inni match zawsze zagrali zle a to nie mozliwe kto druzyna bez Nawalka bede zapominac jak cie grac pilka,Gornik ze Nawalka zagrali zawsze bardzo dobri match,a teraz wystarci czekac sobota,jezeli Gornik snowu zagrac jak tedy bylo wiadomo dlatego,lepej ten Warzycha kto tali treineri frajeri jak Urban

I czeba nawet pamieta kto Wieczorek ze Row Rybnik potrafic wygrac tylko dwa match u 1 liga u cebie 1-0 ze Lecnza bo gosci tydzen temu nie zagrali match ze Arka i tracili tempo gra i 0-2 u Arka ale ten moment Arka mieli crisis i na 0-0 marinowali duzo okasje,jezeli Wieczorek bylo dobri napewno nie treinowac slaba druzyna ze 1 liga.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Ciekawi mnie jak Warzycha poradzi sobie w polskich realiach. W USA radził se całkiem nieźle choć ostatnie występy Columbus Crew pod jego wodzą to kilka porażek i odpadnięcie w Pucharze z Chicago Fire temu został zwolniony. Jak już pisał poprzednik Warzycha spędził w Zabrzu cztery sezony i zapewne temu zdecydował się na pracę trenerską z tym klubem. Najbliższe tygodnie pokażą na co stać nowego trenera. Ciekawe czy sprowadzi do Górnika urodzonego w Zabrzu swego syna Konrada.
Najpierw będzie musiał średnie wykształcenie zdobyć,by zrobić licencję trenerską w Polsce.To jeden z głównych wymogów.
Nie wiem co za pajace pracują w Górniku,że tego nie sprawdzili ściągając Warzychę do Polski.
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
W środę Klub Lechia Gdańsk podjął decyzję o zwolnieniu z funkcji trenera I zespołu Michała Probierza.

Powodem decyzji w sprawie trenera były niezadowalające wyniki meczów I drużyny w rundzie wiosennej. Michał Probierz prowadził Lechię Gdańsk od początku bieżącego sezonu. Pod jego wodzą Biało-Zieloni w 27 meczach T-Mobile Ekstraklasy wygrali 8 spotkań, 10 zremisowali, a 9 przegrali. W Pucharze Polski na cztery mecze w tym sezonie Lechia dwa wygrała, jedno zremisowała i jedno przegrała, odpadając w ćwierćfinale po dwumeczu z Jagiellonią Białystok.
Klub dziękuje trenerowi Michałowi Probierzowi za pracę wykonaną w Lechii w tym sezonie i życzy powodzenia w dalszej karierze. Do czwartku Klub poda nazwisko nowego szkoleniowca I zespołu.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
W pucharze Polski zostały 4 kluby: Zagłębie Lubin, Arka Gdynia, Jagiellonia Białystok i Zawisza Bydgoszcz, co oznacza, że jeden z obecnych czterech pierwszych zespołów w pucharach nie zagra. Gdyby uwzględnić fakt, że całkiem realnie i inne zespoły mogą zawitać do pierwszej trójki (Pogoń, Górnik, wspomniany Zawisza), to nie wystąpić w nich mogą wszystkie zespoły zajmujące obecnie miejsca 2-4 (to już wg mnie mało realne).

Być może niektórych dziwi, że Lecha, Wisłę i Ruch traktuję jako faworytów do walki o puchary, zwłaszcza w przypadku tych ostatnich. No ale fakt faktem uważam, że te zespoły najprędzej przecisnęłyby się przez rundy wstępne. Mimo kanciastej piłki Lechitów, nieregularnej piłki Wiślaków i nie do końca przekonującego stylu Chorzowian tym zespołom daję największe szanse. Osobiście, chciałbym, aby ta czwórka (+ Legia) brała udział w pucharach, ale już wiadomo, że tak się nie stanie. I teraz przejdę do meritum, czyli pucharu Polski.

Miejsce jednego z moich faworytów zajmie któryś z tych wymienionych na początku czterech zespołów. I tu moje pytanie: kogo najchętniej widzielibyście w pucharach?

Osobiście uważam, że rywalizacja finałowa rozegra się pomiędzy Zagłębiem i Jagiellonią, choć tych drugich już nie jestem tak bardzo pewny. Zagłębie przewyższa Arkę o dwie klasy pod każdym względem i widać to dość wyraźnie, stąd nie sądzę aby doszło do niespodzianki. Drugi półfinał już nie ma takiego faworyta, z jednej strony poukładany i dość przewidywalny zespół Zawiszy, a z drugiej Jaga, potrafiąca grać jak mocny zespół z La Ligi (no może przesadzam) i jak piątoligowiec.

Gdyby jednak faktycznie rywalizacja finałowa rozgrywała się pomiędzy Zagłębiem i Jagiellonią, miałbym ogromny dylemat, kogo chciałbym zobaczyć w pucharach. Próbuję sobie wyobrazić konfrontację stylów obu drużyn z rywalami ze wschodu oraz innych potencjalnych przeciwników i szczerze powiem myślę, że jedni i drudzy mogą mile i niemile zaskoczyć. Zagłębie pod wodzą trenera Lenczyka zapewne będzie grać twardą piłkę z naciskiem na szczelną obronę, a Jaga... a Jaga nie wiem, oni potrafią grać i w zdecydowanym natarciu i na kontrach, ale jak zawsze pewnie szwankować będzie skuteczność. Czas pokaże.

Czekam na Wasze opinie, zapewne nie jedną odmienną od mojej.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Nowym szkoleniowcem zostanie Michał Probierz.
A potem się dziwimy, że nie mamy dobrych trenerów jak ładują Probierza do piątego polskiego klubu w trzy lata. Co go wywalą to znowu gdzieś idzie. Ciekawe czy dobije do 10 klubów do 2017 roku, bo w Jagiellonii to dla mnie max przerwa zimowa następnego sezonu.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Czekam na Wasze opinie, zapewne nie jedną odmienną od mojej.
To będzie jedna wielka tragedia...To tak jak by wybierać między dżumą a cholerą....i jeszcze innymi dwoma straszniejszymi chorobami. Żadna z tych drużyn nie nadaje się na arenę międzynarodową...te zespoły średnio prezentują się na naszych boiskach a co dopiero w konfrontacji z silniejszymi zespołami....ale już jak bym był zmuszony do wyboru to wybieram Zawiszę Bydgoszcz.....myślę, że jest to zespół z tej czwórki o największym potencjale piłkarskim, grają w tym zespole w moim odczuciu lepsi piłkarze od tych, którzy grają w pozostałych zespołach. w Zawiszy przynajmniej widać jakiś pomysł na grę i dzięki Pinokiu (Osuch) mają dobre rozeznanie na rynku transferowym.
Myślę że właśnie Zawisza ma największe szansę w tym roku na wygranie Pucharu Polski....pozostałych trzech zespołów nawet nie chcę sobie wyobrażać w pucharach...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
solara 38

solara

Użytkownik
O dzieki bardzo chlopaki. Dlaczego pytam? A no bo mam pograne już od sierpnia zwycięstwa lig przez: Juventus, Salzburg, Ajax i ... Legie ;). Mam do wygrania dość sporo pieniedzy (3500zł) no i teraz waham się czy nie skontrować tej Legii. Sprawa w pozostałych 3 ligach jest juz praktycznie zalatwiona no i pozostaje nasza rodzima liga, w ktorej wydaje mi się wszystko możliwe. Rozpędzony Kolejorz ma 5pkt straty do Legi i mecz na Pepsi Arenie, wiec sprawa otwarta. Co wiecej na to zdarzenie jest kurs 10! Uważam to za spore value i na Waszym miejscu za drobne bym pograł. A Wy jakie macie zdanie? Kontrowalibyście? Gdybym zagrał na Lecha za 350 zł to kasa byłaby już pewna.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
O dzieki bardzo chlopaki. Dlaczego pytam? A no bo mam pograne już od sierpnia zwycięstwa lig przez: Juventus, Salzburg, Ajax i ... Legie ;). Mam do wygrania dość sporo pieniedzy (3500zł) no i teraz waham się czy nie skontrować tej Legii. Sprawa w pozostałych 3 ligach jest juz praktycznie zalatwiona no i pozostaje nasza rodzima liga, w ktorej wydaje mi się wszystko możliwe. Rozpędzony Kolejorz ma 5pkt straty do Legi i mecz na Pepsi Arenie, wiec sprawa otwarta. Co wiecej na to zdarzenie jest kurs 10! Uważam to za spore value i na Waszym miejscu za drobne bym pograł. A Wy jakie macie zdanie? Kontrowalibyście? Gdybym zagrał na Lecha za 350 zł to kasa byłaby już pewna.
Pewnie, że kontruj ;) To w końcu polska liga, tu może się wszystko zdarzyć. Czasem lepiej trochę mniej zarobić a mieć spokojniejszą głowę.
Ja dla przykładu miałem pograny awans Realu i przed meczem w Dortmundzie mogłem kontrować. Połasiłem się jednak na 10 euro więcej - nerwy, które straciłem kosztowały znacznie więcej ????
Chciwość nie popłaca! ;)
 
solara 38

solara

Użytkownik
No dokladnie, masz racje tak tez zrobie ;). Tylko jest gdzies na necie do pogrania? Bo ominąłbym chętnie podatek ???? .
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Wojewoda wielkopolski, Piotr Florek, na specjalnie zwołanej konferencji prasowej poinformował o decyzji zamknięcia II trybuny na INEA Stadionie w Poznaniu podczas zbliżającego się meczu Lecha z zespołem Wisły Kraków. Kibice z Kotła będą więc musieli przenieść się na inną trybunę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
12 maja 2014 z posadą pierwszego trenera Cracovii pożegnał się Wojciech Stawowy.
48-letni szkoleniowiec pełnił tę funkcję od czerwca 2012, gdy klub spadł do I ligi, zastępując Tomasza Kafarskiego. W ciągu roku udało mu się powrócić z &quot;Pasami&quot; do Ekstraklasy. Po 30 kolejkach Cracovia nie zajęła miejsca w pierwszej ósemce, czego rezultatem jest miejsce w grupie spadkowej.
&quot;Panie Trenerze, dziękujemy Panu za zaangażowanie i serce, jakie każdego dnia wkładał Pan w prowadzenie pierwszej drużyny „Pasów&quot;. Życzymy Panu sukcesów w dalszej karierze trenerskiej!&quot; - takie oświadczenie wydał dzisiaj klub z ulicy Kałuży.
Nazwisko nowego trenera krakowian zostanie ogłoszone już we wtorek.

transfery.info
 
Z 654,3K
Lenczyk wywalony z Zagłębia. Stokowiec na ratunek


Orest Lenczyk nie jest już trenerem Zagłębia Lubin. Zarząd klubu zdecydował się odwołać go z funkcji ze względu na słabe wyniki zespołu. Misję ratowania Zagłębia przed spadkiem z ekstraklasy powierzono Piotrowi Stokowcowi. Czarę goryczy w przypadku Lenczyka przelała ostatni ligowa porażka Zagłębia w Białymstoku z Jagiellonią.
Po tym spotkaniu lubinianie znajdują się w strefie spadkowej i tracą do bezpiecznej strefy aż cztery punkty. Za tan rzeczy głową zapłacił właśnie trener Lenczyk.


Jego następcą, przed którym stoi trudne zadanie uratowania ekstraklasy dla Lubina, został Piotr Stokowiec, który w tym sezonie prowadził Jagiellonię. Z białostockiego klubu został jednak zwolniony, bo działacze nie byli usatysfakcjonowani wynikami osiąganymi przez drużynę. Jego następcą w „Jadze” został Michał Probierz.
– Objęcie pierwszej drużyny przez Piotra Stokowca to więcej niż zmiana trenera. To wprowadzenie i konsekwentna realizacja idei jeden klub - jedna koncepcja, co oznacza ścisłą współpracę sztabu pierwszej drużyny z akademią piłkarską. Stawiamy na większą niż dotychczas obecność wychowanków klubu pierwszym składzie oraz skuteczny skauting na terenie Polski. To projekt na lata – powiedział prezes Zagłębia Tomasz Dębicki.
Futbol news
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom