>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2013/2014 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kto nowym trenerem Lecha?
W Serbskich mediach pojawia sie nazwisko trenera Mistrza Serbii czyli Partizanu Vuka Rašovića To jeden z najbardziej zdolnych trenerów W Serbii urodzony w Dortmundzie trener swoje szlify trenerskie stawiał w Partyzanie gdzie był asystentem pierwszego trenera a od 2011 pracuje jako pierwszy trener na początku pracował w FK Teleoptik by później wrócić do Partizana.Sam Vuk był już przymierzany do polskich klubów bardzo pozytywnie na jego temat wypowiadał sie Piłkarz Legii Radovic
Jeśłi Lech zmieni trenera co będzie Nim Skorża;)
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Tchami zawodnikiem Pogoni!



Jak informuje Agencja Piłkarska QFactor, Kameruńczyk Harve Tchami jest już zawodnikiem szczecińskiej Pogoni. Piłkarz podpisał dziś kontrakt z klubem. Hervé Christian Tchami-Ngangoue urodził się 20 lutego 1988 roku w Fopoundze. Występuje na pozycji lewego pomocnika.


Kameruńczyk jest wychowankiem niemieckich klubów: Herthy Berlin i HSV Hamburg. Seniorską karierę rozpoczął w Zagłębiu Sosnowiec, z którego przeniósł się do czeskiej MKF Karwiny. Następnie reprezentował barwy klubów najwyższej klasy rozgrywkowej na Węgrzech: Szolnoki MAV oraz Honved Budapeszt.


Od sezonu 2013/2014 reprezentował będzie barwy Pogoni. Kameruńczyk podpisał dwuletni kontrakt ze szczecińskim klubem. Wiceprezes Grzegorz Smolny jest zadowolony z pozyskania tego zawodnika. - Cieszymy się, że Tchami dołączył do naszego zespołu, tym bardziej, że w treningach prezentował wysoką jakość. Pomocnik z pewnością wzmocni rywalizację na lewej flance, gdzie dotąd nie mieliśmy zbyt wielkiego pola manewru - powiedział Smolny.​
 
Z 656K
Reprezentant Haiti zagra w Wiśle Kraków


Wiledonald Guerrier zostanie nowym zawodnikiem &quot;Białej Gwiazdy&quot;. Piłkarz otrzymał dokumenty pozwalające mu na pobyt w Polsce i w poniedziałek zjawił się w Krakowie na badaniach medycznych. Jeżeli te wypadną pomyślnie, podpisze kontrakt z krakowskim klubem, który został już uzgodniony kilka tygodni temu.



Wisła uzgodniła szczegóły umowy z Haitańczykiem już jakiś czas temu, ale transakcja nie mogł zostać sfinalizowana, bo Guerrier nie miał dokumentów, które uprawniałyby go do pobytu w naszym kraju. Stosowne &quot;papiery&quot; udało się w końcu załatwić i lewy obrońca reprezentacji Haiti mógł stawić się w siedzibie krakowskiego klubu.
Jeśli transfer dojdzie do skutku, będzie piątym nowym piłkarzem Wisły po Fabianie Burdenskim, Ostoi Stjepanoviciu, Pawle Brożku i Patryku Frycu.
 
leniuszek 21

leniuszek

Użytkownik
Claasen nowym zawodnikiem Lecha
Kolejnym nowym nabytkiem Lecha Poznań podczas letniego okienka transferowego został Daylon Claasen. 23-letni reprezentant RPA podpisał z Lechem roczny kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejne dwa lata. W Lechu będzie grał z numerem 22.
Claasen urodził się 28 stycznia 1990 roku. Karierę rozpoczynał w Ajaxie Kapsztad, filialnym klubie Ajaxu Amsterdam. Do holenderskiego giganta trafił w lipcu 2008 roku. Spędził dwa lata w drugim zespole, a w sierpniu 2010 roku przeniósł się do belgijskiego Lierse SK. Tam w ciągu 3 lat rozegrał 78 meczów i strzelił w nich 9 goli. W minionym sezonie zmagał się z kontuzją kolana i wystąpił tylko w 7 spotkaniach. W kwietniu tego roku rozwiązał kontrakt z belgijskim klubem i został wolnym zawodnikiem.
Przebywał na testach w Evertonie, ale po tym jak David Moyes został menadżerem Manchesteru United temat transferu na Goodison Park upadł. Następnie Claasen próbował swoich sił w Blackpool i Hull City, ale tym razem na drodze do podpisania kontraktu stanęły względy proceduralne, a konkretnie kłopoty z
otrzymaniem pozwolenia na pracę.
Claasen najlepiej czuje się na pozycji środkowego ofensywnego pomocnika, ale może również grać na skrzydle i na pozycji defensywnego pomocnika. Stylem gry przypomina Stevena Pienaara. Na swoim koncie ma 7 występów w narod
owym zespole RPA. - Stadion w Poznaniu już widziałem i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, przede wszystkim jest dobrze wyposażony. Sporo słyszałem o kibicach Kolejorza i fajnie byłoby poczuć znakomitą atmosferę, jaką robią podczas meczów. Chciałbym stać się częścią Lecha. Wejść możliwie jak najszybciej do szatni, zgrać się z drużyną i pomóc jej w osiąganiu zakładanych na ten sezon celów - mówi Daylon Claasen.
Ostatni transfer w tym okienku
Daylon Claasen jest piątym piłkarzem pozyskanym przez Lecha Poznań w letnim okienku transferowym. Wcześniej na Bułgarską trafili Barry Douglas, Szymon Pawłowski, Maciej Gostomski oraz Dimitrije Injac.
- To jest nasz ostatni transfer w tym okienku. Mieliśmy przyszykowane dwa warianty. Jeden z nich zostałby zrealizowany, gdybyśmy awansowali do fazy grupowej. To nam się nie udało i dlatego wybraliśmy alternatywny wariant, czyli Claasena. Alternatywny, nie znaczy, że gorszy. O Daylona walczyliśmy już w marcu i kwietniu zeszłego roku. Obserwowali go trenerzy Rumak i Cyrak. Claasen był naszym głównym kandydatem na pozycję nr 10. Wówczas nie udało nam się przeprowadzić transferu, ale cieszę się, że wreszcie udało nam się go pozyskać. Bardzo dobrze znamy jego atrybuty i liczymy, że wzmocni pozycje ofensywne - mówi członek zarządu ds. sportu Lecha Poznań, Piotr Rutkowski.
za lechpoznan.pl
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Doszło do ostatecznego dogadania się wobec Pawłowskiego.
Widzew, musi podzielić się z Jagiellonią, 10% z kwoty transferu, z kolei Jagiellonia z otrzymanych 10 %, 20 % musi oddać Opalenicy.
Malaga na swojej oficjalnej stronie podziękowała Widzewowi i PZPN, a Jagielloni wytknęli trudności, które stworzył klub z Białegostoku.
&quot;El Málaga Club de Fútbol quiere agradecer el esfuerzo realizado por la Federación Polaca de Fútbol y por el Widzew Lodz, al tiempo que lamenta las dificultades planteadas por el Jagiellonia Bialystok.&quot;
Przy okazji, Bartek Pawłowski dostał powołanie do reprezentacji Polski.


Tak oto zakończyła się szopka z Pawłowskim. Powodzenia !
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Paradoks podziału punktów polega na tym, że to Legia byłaby liderem.
Właśnie ten podział punktów w taki sposób, jak Ty opisujesz był pierwotnie zakładany. Potem jednak zmieniono te zasady i jest teraz tak: punkty dzielone na pół i zaokrąglone w górę, ale przy równych podzielonych punktach o miejscu w tabeli decydują punkty pierwotne, czyli czy było to np. 10, czy 9 punktów. I w ten sposób Legia z Górnikiem mają po 5pkt, ale to Górnik jest liderem mimo gorszego bilansu bramkowego ;)

 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Jak informuje portal Wisły Kraków na testy przyleciał Brazylijczyk Mateus Lima Cruz. Ma on dwadzieścia lat i gra w Sport Club de Recife. Podobno z polecenia Clebera. W swoim klubie grał na pozycji ofensywnego pomocnika. Ciekawe czy zostanie w naszym kraju.
 
leniuszek 21

leniuszek

Użytkownik
To jest chyba początek końca Rumaka w Lechu Poznań. Dotychczas zawsze bronił swoich piłkarzy, nawet gdy było widać gołym okiem, że coś jest nie tak. Teraz na konferencji prasowej mówi, że 4 piłkarzy nie powinno się znaleźć na boisku, że Lovrecsics od czasu przedłużenia kontraktu gra piach. Na dodatek mówi też, że jest bezsilny siedząc na ławce.
Myślę, że piłkarze, szczególnie takie gwiazdy mu tego nie zapomną. Są dwa wyjścia, albo wezmą się za siebie od kolejnego meczu albo będą grać przeciwko trenerowi i nawet słaby Zawisza wywiezie punkty z Poznania.
Link do konferencji:
http://www.youtube.com/watch?v=gJMMEBqsb3I
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik


&quot;Fryzjer Paweł Pskit zaprasza do Łodzi&quot; - taki napis na czerwonym tle i dwie pary nożyczek pojawiły się na oficjalnej stronie internetowej Zawiszy Bydgoszcz. - Jest mi przykro. Każdemu by było... - mówi Paweł Pskit, łódzki sędzia.
33-letni arbiter prowadził sobotnie spotkanie Zawiszy z Podbeskidziem, które zakończyło się remisem 2:2. W 87. min podyktował rzut karny dla gości po ewidentnym faulu Pawła Strąka. Po spotkaniu Radosław Osuch, właściciel klubu z Bydgoszczy, wpadł w furię. Ochrona zatrzymała go dopiero przed wejściem do pokoju sędziowskiego.
W poniedziałek na oficjalnym portalu Zawiszy pojawił się skandaliczny baner: &quot;Fryzjer Paweł Pskit zaprasza do Łodzi&quot;. - Zgłosił się do nas kibic i wykupił taką reklamę na siedem dni. Zapłacił 200 złotych - mówi rzecznik prasowy klubu Mariusz Chełminiak.
- Jego decyzje były skandaliczne - mówił Osuch po meczu portalowi sportowefakty.pl - Podczas pierwszego spotkania z Jagiellonią Białystok nie uznał nam bramki, cofając swoją pierwszą decyzję. Teraz też należał nam się rzut karny po faulu na Masłowskim, któremu rywal prawie nie urwał nogi. W sobotę zrobił jeszcze większą szopkę. Tylko czekał, żeby nas jeszcze mocniej skrzywdzić. To jest nowy Fryzjer Pskit - dodał właściciel bydgoskiego klubu.
Co na to Pskit? - Nie chcę tego na razie komentować. Na pewno jest mi przykro, że ktoś stworzył coś takiego. W sobotnim meczu wszystkie decyzje podjąłem zgodnie ze swoim sumieniem. Rzut karny dla Podbeskidzia był ewidentny. Co mogę dodać? Sprawą pewnie zajmie się Wydział Dyscypliny PZPN. Zobaczymy, jak się do tego ustosunkuje - mówi łódzki sędzia.
Zbulwersowany sytuacją jest Zbigniew Przesmycki, szef polskich sędziów. - To niebywały skandal - twierdzi. - Nie wiem, za co można mieć pretensje do sędziego Pskita. Prowadził mecz praktycznie bezbłędnie. Karny był oczywisty. Od razu składam wniosek do Wydziału Dyscypliny o surowe ukaranie Zawiszy. Nie wolno tego zostawić.

zródło:sport.pl
P.S. 200 zł na tydzień to wg. mnie stosunkowo tanio, też sobie coś u nich wstawię
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
To jest chyba początek końca Rumaka w Lechu Poznań. Dotychczas zawsze bronił swoich piłkarzy, nawet gdy było widać gołym okiem, że coś jest nie tak. Teraz na konferencji prasowej mówi, że 4 piłkarzy nie powinno się znaleźć na boisku, że Lovrecsics od czasu przedłużenia kontraktu gra piach. Na dodatek mówi też, że jest bezsilny siedząc na ławce.
Myślę, że piłkarze, szczególnie takie gwiazdy mu tego nie zapomną. Są dwa wyjścia, albo wezmą się za siebie od kolejnego meczu albo będą grać przeciwko trenerowi i nawet słaby Zawisza wywiezie punkty z Poznania.
Masz rację, również wydaje mi się, że Lech gra ewidentnie pod zwolnienie Rumaka, to co widziałem w niedzielę to szok. Wisła ładnie co prawda, ale wg mnie przez to, że Lech na to BG pozwolił, niż to że zdominowali tak pyry. Tylko kto następcą? Ogólnie mówi się, że Skorża, ale są jeszcze jakieś typy?
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Zagłębie Lubin podpisało trzyletni kontrakt z Arkadiuszem Piechem. Występujący ostatnio w tureckim Sivassporze napastnik trafił do ostatniego zespołu Ekstraklasy na zasadzie wolnego transferu.
28-letni Piech grał w Turcji przez pół roku. W siedmiu ligowych spotkaniach strzelił jednego gola.
Czterokrotny reprezentant Polski w przeszłości był piłkarzem m.in. Widzewa Łódź i Ruchu Chorzów. W barwach śląskiego klubu 80 razy zagrał w Ekstraklasie i strzelił 24 gole.

źródło: własne / Zagłębie Lubin

www.90minut.pl

Ciekawe, czy dostanie szanse by pogrążyć Niebieskich już w piątek :).
&lt;!-- StartCode: go.idmnet.bbelements.com 3.1 90minut.pl(31) / Strona Główna(1) / link_tekstowy(2) / link_tekstowy 1x1(17) --&gt;&lt;NOSCRIPT&gt;&lt;/NOSCRIPT&gt;&lt;!-- EndCode: go.idmnet.bbelements.com 3.1 --&gt;
 
pilkarskipoker 13

pilkarskipoker

Użytkownik
Arek Piech wraca na Cichą w barwach Zagłębia, 250k za podpis, pensja 70k + premia.
Dobija byłych kolegów z Ruchu na 0-2 i jak Podolski w meczach z Polską nie cieszy się po zdobyciu bramki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom