>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2014/2015 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Sezon dopiero skończył się wczoraj a już wiemy że Wisła pożegnała trzech graczy :
Łukasz Garguła, Semir Štilić i Ostoja Stjepanović odchodzą z Wisły Kraków.
Wielka szkoda tej trójki potrafili zrobić różnice, widać w Krakowie nadal jest wdrążany plan naprawczy i cięcia kosztów.
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Sezon dopiero skończył się wczoraj a już wiemy że Wisła pożegnała trzech graczy :
Łukasz Garguła, Semir Štilić i Ostoja Stjepanović odchodzą z Wisły Kraków.
Wielka szkoda tej trójki potrafili zrobić różnice, widać w Krakowie nadal jest wdrążany plan naprawczy i cięcia kosztów.
Chyba nie prędko Wisła wyjdzie w dołka, teraz raczej będzie średniakiem w lidze, o tytule Mistrza może zapomnieć na kilka dobrych lat. Mam nadzieję,że władze klubu znajdą odpowiednich graczy w Polsce na miejsce tej trójki.
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
STS wypościł dość ciekawy zakład a mianowicie:

Czy Sadajev zostanie w klubie? TAK @1.65 NIE @1.97

Moim zdaniem to NIE jak najbardziej do gry. Ponieważ:

1. Lecha nie stać na wykupienie Rosjanina, w grę wchodzi tylko dalsze wypożyczenie na które Tierek raczej się nie zgodzi.
2. Lech raczej będzie poszukiwał napastnika który zagwarantuje min. 15 bramek w sezonie sadajew tego nie zrobi.
3. Sam Sadajew nie wie co z sobą zrobić.

A co wy sądzicie na temat tego zakładu?
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
macio106, na pewno jest to ciekawy zakład, tym bardziej, że kursy również są kuszące, ale to jest naprawde wielka niewiadoma na tę chwilę. Tak jak już napisałeś, w grę wchodzą pieniądze, których Lech nie chce wyłożyć. Dopiero gdy Terek coś opuści, to Lech się zdecyduję, ale z tego co wiadomo, to Terek raczej nie bardzo chce spuścić z ceny. Druga sprawa-wg mnie Zaur to bardziej rozgrywający niż typowa 9. On się cofa do drugiej linii po piłkę, potrafi ją dobrze rozegrać i umie tworzyć kolegom sytuacje, co pokazał już nie raz. Może nie jest to piłkarz, który strzeli w sezonie 20 bramek, ale odwala kawał dobrej roboty i ja jestem za tym, aby Zaur został w Lechu. Dochodzi jeszcze jedna sprawa, Zaur bardzo tęskni za mamą i on sam do końca nie wie czy chce zostać w Lechu. Kursy kuszące, ale jak dla mnie NO BET, a jak będzie zobaczymy.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
z różnej strony można na to patrzeć.Lech teraz będzie walczył o LM więc dla zawodnika i Tereka jest to szansa na podbicie jego wartości.jeśli Lech będzie chciał go jeszcze zatrzymać to się jakoś dogadają.
Sezon dopiero skończył się wczoraj a już wiemy że Wisła pożegnała trzech graczy :
Łukasz Garguła, Semir Štilić i Ostoja Stjepanović odchodzą z Wisły Kraków.
Wielka szkoda tej trójki potrafili zrobić różnice, widać w Krakowie nadal jest wdrążany plan naprawczy i cięcia kosztów.
Garguła to największy babol kontraktowy dla Wisły jedyną jaką robił różnice to w pobieranych pieniądzach, coś tam miał parę dobrych meczy ale co z tego?dla przypomnienia przed przejściem do Wisły (2009r) w ostatnim meczu w barwach Bełchatowa zerwał wiązadła przez 1,5 roku był praktycznie bezużyteczny a przez większość kontraktu dochodził do siebie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
STS wypościł dość ciekawy zakład a mianowicie:
Czy Sadajev zostanie w klubie? TAK @1.65 NIE @1.97
Moim zdaniem to NIE jak najbardziej do gry. Ponieważ:
1. Lecha nie stać na wykupienie Rosjanina, w grę wchodzi tylko dalsze wypożyczenie na które Tierek raczej się nie zgodzi.
2. Lech raczej będzie poszukiwał napastnika który zagwarantuje min. 15 bramek w sezonie sadajew tego nie zrobi.
3. Sam Sadajew nie wie co z sobą zrobić.
A co wy sądzicie na temat tego zakładu?
dzisiaj podali info o Robaku które wydaje się wiarygodne czyżby szykują się na jego odejście,zresztą jak dla mnie gra zbyt ryzykownie, agresywnie więc mógłby opuścić zespół. Robak jest gwarancją sukcesu i bramek.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
dzisiaj podali info o Robaku które wydaje się wiarygodne czyżby szykują się na jego odejście,zresztą jak dla mnie gra zbyt ryzykownie, agresywnie więc mógłby opuścić zespół. Robak jest gwarancją sukcesu i bramek.
Robak przyjdzie, ale Sadajewa chcą zatrzymać i Lech liczy na...rozwiązanie kontraktu Sadajewa z Terekiem i ściągnąć go za darmo. Kibice bardzo chcą by zarząd zrobił wszystko, aby Zaur został w Poznaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mamy kolejne niespodzianki jak donosi 90minut.pl
Ryszard Tarasiewicz przestał pełnić obowiązki trenera występującej w T-Mobile Ekstraklasy Korony Kielce - ogłosił na konferencji prasowej prezes klubu Marek Paprocki.
Z Korony odchodzą również członkowie sztabu szkoleniowego - Waldemar Tęsiorowski i Jarosław Wielgus. Tarasiewicz był trenerem Korony od 17 czerwca 2014 roku.
Prezes klubu ogłosił również, że - poza zawodnikami, o których już informowaliśmy - z Korony odejdą także Boliguibia Ouattara, Lukas Klemenz, Rafael Porcellis, Sebastian Kosiorowski i grający ostatnio w rezerwach Marcin Trojanowski.
-------
31-letni obrońca Inaki Astiz odchodzi z Legii Warszawa - informuje oficjalna strona stołecznego klubu &quot;Legia.com&quot;.
Astiz w tym sezonie wystąpił w 19 spotkaniach T-Mobile Ekstraklasy, w których strzelił jedną bramkę.
----
Ruch Chorzów zrezygnował z usług Marcina Malinowskiego. Klub zdecydował, że nie przedłuży z zawodnikiem kontraktu.
39-letni obrońca grał w Ruchu przez ostatnie pięć lat. W zakończonym sezonie wystąpił w 22 meczach ekstraklasy.
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
Czy Sadajev zostanie w klubie? TAK @1.65 NIE @1.97

Moim zdaniem to NIE jak najbardziej do gry.
✅

Czyli jednak moje przemyślenia się sprawdziły.;)

Napastnik Zaur Sadajew wrócił do Tierieka Grozny. W minionym sezonie występował w Lechu Poznań.

Sadajew pojedzie z Tieriekiem na zgrupowanie do Austrii (3-13 lipca).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom