>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2016/2017 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Od wczoraj chodzi plotka ze Bogdanka ma zaprzstac sponsorowac Gornika Leczna i inni sponsorzy tez. Co oznaczaloby wycofajnie sie Lecznej z Ekstraklasy,a jego miejsce zająłby Gornik Zabrze
 
P 23

phineas

Użytkownik
Tak Łęczna się wycofuję z rozgrywek, od dziś w eklasie Górnik Ł. także spokojnie możecie pisać nazwę klubu nie miasta :grin:

Nie wiem jaki sens jest wrzucać jakieś śmieszne ploty, ludzie z Lubelskiego nic nie wiedzą bo wszyscy milczą a tu widzę że ludzie na Śląsku wiedzą co i jak wewnątrz kopalni się dzieję grubo. Tu Fragment wywiadu

&quot;– Nasza umowa z Górnikiem obowiązuje do połowy tego roku. Obecnie trwają rozmowy z klubem, ale nie na temat tego czy klub wspierać, ale na jakich warunkach to robić. Oczywiście konieczne jest uzyskanie odpowiednich zgód korporacyjnych, co wymaga czasu – tłumaczy Gawroński.
– Rozmawiamy z Bogdanką na temat warunków dalszej współpracy, po obu stronach jest wola jej kontynuacji. Rozmowy toczą się więc na temat tego na jakich warunkach Bogdanka będzie wspierać Górnika – dodaje prezes klubu Artur Kapelko.
– W środę rozpoczęliśmy przygotowania do nowego sezonu. Nie rozważamy wycofania się z rozgrywek – wtrąca rzecznik prasowy klubu Jakub Drzewiecki.&quot;

USPOKOJE WSZYSTKICH GÓRNIK ZOSTAJE W EKLASIE A BOGDANKA NADAL SPONSOREM.POZDRO
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok zostanie Marian Kelemen,
pamiętać go można z występów w Śląsku Wrocław, bardzo solidny bramkarz, Drągowski na pewno skorzysta na tej rywalizacji.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Milan Dimun został trzecim letnim nabytkiem Cracovii. Pasy wykupiły 20-letniego Słowaka z FC VSS Kosice. Młody pomocnik związał się z krakowskim klubem umową mającą obowiązywać do końca sezonu 2019/2020.

Młody Słowak jest trzecim letnim nabytkiem Pasów po Mateuszu Szczepaniaku i Robercie Litauszkim. Ponadto Cracovia wykupiła z Romy Tomasa Vestenicky&#39;ego, który wiosną występował przy Kałuży 1 na zasadzie wypożyczenia.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Mateusz Zachara podpisał roczny kontrakt z Wisłą Kraków z opcją przedłużenia
i zostaje drugim wzmocnieniem drużyny Dariusza Wdowczyka w letnim okienku transferowym.
Wcześniej do drużyny z Krakowa dołączył 29 letni Adam Mójta
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tego to się nie spodziewałem:

Oficjalna strona Wisły Płock:
Pierwszym letnim wzmocnieniem Wisły Płock stał się Dominik Furman. Pomocnik został wypożyczony do końca sezonu z ustaloną w umowie z Toulouse FC opcją transferu definitywnego.

Furman swoją przygodę z piłką rozpoczynał w Szydłowiance Szydłowiec, z której jako nastolatek trafił do akademii Legii Warszawa. W sezonie 2012/2013 został na stale włączony do pierwszej kadry wielokrotnego mistrza Polski. Jego znakomita gra zaowocowała najpierw powołaniami do reprezentacji Polski, a następnie głośnym zagranicznym transferem. Na początku 2014 roku trafił do Ligue 1, a konkretnie do Toulouse FC. W połowie sezonu 2014/2015 na zasadzie wypożyczenia wrócił do Legii, by po roku znów wyjechać za granicę - tym razem do występującego we włoskiej Serie A Hellas Verona.

Dominik ma na swoim koncie 70 meczów w ekstraklasie, w których zdobył 5 bramek. Z drużyną Legii Warszawa zdobył trzy mistrzostwa Polski oraz cztery Puchary Polski. Wziął również udział w 10 meczach Ligi Europy. Ponadto, dwukrotnie zakładał koszulkę pierwszej reprezentacji Polski (wcześniej był między innymi kapitanem reprezentacji do lat 21). Za granicą rozegrał 5 meczów w barwach Toulouse oraz 1 w Hellas Verona.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
-
24-letni serbski środkowy obrońca Aleksandar Sedlar został nowym piłkarzem Piasta Gliwice. Z klubem związał się umową do 30 czerwca 2019 roku.
Ostatnio grał w serbskim FK Metalac (Gornji Milanovac). W minionym sezonie wystąpił w 34 meczach, w których strzelił dwie bramki.

Sedlar jest aktualnym reprezentantem swojego kraju, do tej pory rozegrał dwa spotkania.
90minut.pl
-
Sebastian Steblecki został nowym zawodnikiem Cracovii. 24-letni pomocnik podpisał dwuletni kontrakt z klubem.
W rundzie wiosennej minionego sezonu Steblecki w barwach Górnika Zabrze wystąpił w 13 spotkaniach Ekstraklasy, w których strzelił dwie bramki.
gornikazabrze.pl
- Dariusz Zjawiński od 1 Lipca nie będzie piłkarzem Cracovii klub nie przedłużył kontraktu z zawodnikiem.
Steblecki moim zdaniem miał przebłyski, ale wydaje mi się że Cracovia to za wysokie progi, Piłkarza pozyskanego przez Piasta chciałby kluby jak Śląsk, Ruch czy Pogoń zobaczymy jak się pokażę.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Na początek powrót do przeszłości - moja opinia o transferze Jankowskiego z Wisły do Piasta
http://forum.bukmacherskie.com/f344/dyskusje-o-ekstraklasie-w-sezonie-2015-2016-newsy-ciekawostki-transfery-122234-10.html#post5908351
;)
31-letni pomocnik Vlastimir Jovanović został nowym zawodnikiem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Z klubem podpisał dwuletni kontrakt.
90minut.pl
Znakomite posunięcie szczególnie biorąc po uwagę możliwości Termaliki.
22-letni bułgarski defensywny pomocnik Milen Gamakow został nowym piłkarzem Lechii Gdańsk. Z klubem podpisał trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.
90minut.pl
Trudno powiedzieć tym bardziej że Botev był jednym ze słabszych zespołów w tym sezonie.
Co do poprzednich transferów jestem zdziwiony przejściem Madery do Zagłębia. Robił problemy i w Lechii i w Jagiellonii i przechodzi do dobrze funkcjonującego Zagłębia???
Vestenicky dobry transfer. Wiele jak dotąd nie grał ale widać w nim potencjał. Nieprzypadkowo był w Romie. Szczepaniak trudno powiedzieć. Za to kolejny dziwny ruch to Steblecki. Technicznie dobry ale bardzo wolny. Zdziwiony byłem że przeszedł do Cambuur. Ostatnio grzał ławę nawet w Górniku to po co on Cracovii??
Zachara nawet strzelając bramki w Górniku mnie nie przekonywał. Ostatnio pół roku bez gry - raczej ligi nie podbije.
Zjazd Furmana w Płocku powinien się zatrzymać....
 
H 0

hebel11

Użytkownik
z racji tego, że moje ukochane Zagłębie Sosnowiec się pożegnało, bo ... no. To pozostaje mi Kibicować Legii, 7 lipca zaplotę chyba wszystkie palce w trzymanie kciuków w czterech kończynach xD. Jest tam liga polska terminy meczów, trensfery, kontuzje. Super Puchar Polski mam nadzieję że będzie Legii, liczę że mecz będzie wyrównany i pogromimy przeciwnika z kulturą oczywiście.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Portugalczyk Alvarinho od nowego sezonu będzie występował w Śląsku Wrocław. Piłkarz został wypożyczony z Jagiellonii Białystok do końca sezonu 2016/2017 z opcją transferu definitywnego.
 
T 0

tarski

Użytkownik
No i poznaliśmy pierwszych przeciwników naszych drużyn w eliminacjach europejskich pucharów
el. LM
HSK Zrinjski Mostar - Legia
el. LE
Škendija Tetowo - Cracovia
Sławija Sofia - Zagłębie
 
T 0

tarski

Użytkownik
Ariel Borysiuk zostanie zawodnikiem Queens Park Rangers (Championship).
Borysiuk odchodzi z Legii Warszawa za kwotę zbliżoną do miliona funtów. We wtorek zaliczy testy medyczne, by niedługo po nich podpisać umowę.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Jakiś kompletny absurd ten transfer - przeciętniak który już raz na Zachodzie sobie nie poradził, gra podobnie a może i słabiej niż wtedy gdy pierwszy raz odchodził i znów Legii udaję się na nim zarobić....????
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
dochodzą głosy że Wolski w przyszłym sezonie zagra w Lechii Gdańsk, natomiast Wisła już myśli kim go zastąpić. Estoński zawodnik Levadii Tallinn 21 letni Pavel Marin jest przymierzany do Krakowskiego klubu i najprawdopodobniej to on załata dziurę powstałą po nieudanej próbie zatrzymania gracza Fiorentiny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom