>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2020/2021 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Podstawowa kwestia czy jak ta runda jesienna im tak dobrze wyjdzie to czy w przerwie zimowej nie odejdą wyróżniający się zawodnicy
Także myślałem o jakimś zakładzie na skład podium, ale właśnie tu jest pies pogrzebany. Po tym jak w zeszłym sezonie Pogoń postanowiła wycofać się z gry o medale i oddała filar ataku Buksę w środku sezonu daję duże szanse, że jak pojawi się oferta np. za Jimeneza, to Górnik zrobi to samo.i ostatecznie może skończyć się na miejscu tuż za podium, bo trzeba pamiętać, że wg. planów ponad połowę sezonu rozegramy wiosną i tam się to wszystko rozegra.
 
arass1 172,3K

arass1

Użytkownik
Aleksandar Vuković nie jest już trenerem Legii Warszawa. Klub poinformował o jego zwolnieniu. Klub wkrótce poinformuje o kolejnych decyzjach związanych ze zmianami w sztabie I drużyny Legii Warszawa.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Lech Poznań przewidział, że ma przełożyć mecz.
Jak informuje klub, wśród chorych jest 21 zawodników, 2 trenerów, 4 przedstawicieli sztabu oraz 3 pracowników administracyjnych
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
chcialbym oficjalnie wyrazic swoje niezadowolenie z faktu ze mecze Ekstraklasy rozciągane są az na 4 dni w tygodniu:D, wszystkie o innych porach, telewizja nie ma tylu ekip zeby obstawic nakladajace sie na siebie terminy?

zdarzalo sie niejednokrotnie ze fatalne, poniedzialkowe terminy rozgrywania spotkan wymuszaly na mnie rezygnacje z ogladania spotkan ktore naprawde chcialem obejrzec
 
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
chcialbym oficjalnie wyrazic swoje niezadowolenie z faktu ze mecze Ekstraklasy rozciągane są az na 4 dni w tygodniu:D, wszystkie o innych porach, telewizja nie ma tylu ekip zeby obstawic nakladajace sie na siebie terminy?

zdarzalo sie niejednokrotnie ze fatalne, poniedzialkowe terminy rozgrywania spotkan wymuszaly na mnie rezygnacje z ogladania spotkan ktore naprawde chcialem obejrzec
To jest robione ze względu na masochistów by mogli wszystkie mecze oglądać
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
chcialbym oficjalnie wyrazic swoje niezadowolenie z faktu ze mecze Ekstraklasy rozciągane są az na 4 dni w tygodniu:D, wszystkie o innych porach, telewizja nie ma tylu ekip zeby obstawic nakladajace sie na siebie terminy?

zdarzalo sie niejednokrotnie ze fatalne, poniedzialkowe terminy rozgrywania spotkan wymuszaly na mnie rezygnacje z ogladania spotkan ktore naprawde chcialem obejrzec
Uwierz mi, że nie tylko Ty nad tym ubolewasz. Dzień jest na tyle długi, że spokojnie szło by rozgrywać spotkania sobota/niedziela.
Niestety jest jak jest i prędko się to nie zmieni.
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
To jest robione ze względu na masochistów by mogli wszystkie mecze oglądać
trzeba dodac ze byliby w stanie obejrzeć wszystko na żywo, tylko po co? szczerze watpie czy są ludzie ktorzy śledza na żywo komplet meczow Ekstraklasy skoro wszystko mozna obejrzec z powtorek

raczej nie chodzi o maniaków, to musi byc kalendarz narzucony przez telewizje, chca miec taki rozklad jazdy, mecz z powtórki jest bezwartosciowy a z jednego ligusa wykreca na spokojnie 2-godzinna audycje i program zapelniony, zapewne rzeczywiscie nie ma co liczyc na rychle zmiany

nie jest to jakos wyjatkowo szkodliwe ale z mojej perspektywy jako kibica czasami przeszkadza, czesto tez musze czekac na zakonczenie poniedzialkowego meczu zeby oblukac statsy i zaklady na nowe mecze
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ciekawe, że w Anglii i Niemczech jest zastosowany zupełnie inny format rozgrywania kolejki. Wyróżniony jest tylko mecz w sobotę o 18;30 w niedzielę dwa o różnej porze tak na deser do obiadu. A cała kolejka gra w sobotę o jednej porze i Anglia ma to samo. A u nas trzeba męczyć oczy o 12:30 w sobotę albo w poniedziałki. Jestem ciekaw jakie słupki oglądalności mają piątek 18, niedziela 12:30 i poniedziałek 18 czy to w ogóle ma jakiś sens. Ta 12:30 mówi wszytko o poziomie naszej ligi. W tym sezonie obejrzałem 3 mecze w PL i to swojego klubu na pozostałe w ogóle brakuje chęci zainteresowania. Być może swoje piętno też oddaje brak kibiców, gdzie ten doping jest na tyle atrakcyjny że idzie na trzeźwo stracić te 1,5h z życia.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Oficjalnie: Michał Karbownik i Jakub Moder w Brightonie.
Karbownik podpisał kontrakt ważny do czerwca 2024 roku, natomiast Moder związał się z klubem umową obowiązującą do czerwca 2025 roku.

Felicio Brown Forbes zawodnikiem Wisły
29-letni reprezentant Kostaryki podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022 roku. Umowa zawiera opcję przedłużenia.
W obecnym sezonie PKO Ekstraklasy kostarykański napastnik wystąpił w jednym spotkaniu.

Oskar Zawada w Rakowie
Zawada, który wiosną był wypożyczony z Wisły Płock do Arki Gdynia, ostatnio występował w czwartoligowych rezerwach płockiego klubu.

Stéfanos Evangélou piłkarzem Górnika Zabrze
22-letni środkowy obrońca ostatnio występował na wypożyczeniu w greckim Paniónios GSS. W poprzednim sezonie tamtejszej ekstraklasy zagrał w 18 spotkaniach. Zawodnik od kilku lat regularnie występuje w juniorskich reprezentacjach Grecji.

Konrad Gutowski w Podbeskidziu
Gutowski już w przeszłości był zawodnikiem Podbeskidzia. W tym sezonie Fortuna I ligi jako piłkarz Widzewa Łódź 21-latek nie zagrał w żadnym spotkaniu ligowym.

Damir Sadiković w Cracovii
25-letni bośniacki pomocnik dotychczas grał w bośniackim NK Željezničar. W trwającym sezonie wystąpił w sześciu spotkaniach tamtejszej ekstraklasy.


Zakażenie koronawirusem w zespole Cracovii
Przeprowadzone w piątek testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 wykazały jeden dodatni wynik wśród zawodników Cracovii.
Zawodnik został odizolowany, a klub wdrożył zalecenia sanepidu oraz zespołu medycznego PZPN.
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Kto lepszy na koniec sezonu
Legia - pozostali - pozostali @1,75 STS

Zaskakująco wysokie kursy utrzymują się na końcowe zwycięstwo Legii w lidze. Jak dla mnie Legia ma małe szanse na to a mam też wątpliwości czy uda im się nawet w top 3-4 znaleźć przy obecnie kilku solidnych ekipach takich jak np. Górnik, Zagłębie, Pogoń, Śląsk, Raków czy Lech. Obecnie Legia jest w dużym kryzysie sportowym jak finansowym i ciężkie perspektywy przed sobą. Sytuacja finansowa jest bardzo zła jeśli musieli po promocyjnej cenie sprzedawać Karbownika a następnych w kolejce nie widać oprócz Luquinhas za kogo mogliby sensowną kwotę w najbliższym roku otrzymać. W zimę zapewne nastąpi odchudzanie/osłabianie kadry i raczej brak nadziei/pieniędzy na jakieś konkretne wzmocnienia. Pod względem formy znacznej poprawy obecnie bardzo słabej gry na jesieni chyba nie ma już co oczekiwać a wiosną pewnie będzie lepiej jak przepracują z Michniewiczem na spokojnie zimą okres przygotowywaczy ale czy na tyle aby dominować i na wysokim poziomie przez całą rundę punktować to też raczej wątpię zwłaszcza, że rywale wydają się mocniejsi niż jak to bywało w poprzednich sezonach a Legia mocniejsza raczej nie będzie. Większe szanse są też, że w przeciwieństwie do Legii to inne zespoły wzmocnią jeszcze swoje składy w zimę. Podsumowując według mnie któraś z drużyn w tym sezonie powinna wykorzystać słabość Legii i zdobyć mistrzostwo a najbliżej tego wydaje się Lech który złapał świetną formę, ma dobry skład a pieniądze z fazy grupowej LE i transferu Modera będzie mieć w zimę na ewentualne wzmocnienia czy uzupełnienia kadry. Nie przekreślam też kilku innych drużyn z niezłymi składami i dobrymi trenerami które mogą odpalić i ze sporymi szansami powalczyć o MP
 
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Przed wczorajszym meczem Warta - Legia u jednego z zawodników ze stolicy potwierdzono pozytywny przypadek. Został o odizolowany od drużyny. W meczu natomiast zagrał z gorączką Lewczuk oaz Pekhart który w przerwie spotkania zorientował się że stracił węch. Pomimo to w drugiej połowie pojawił się na boisku. O ile podwyższona temperatura Lewczuka może być spowodowana zwykłym przeziębieniem to utrata węchu przez Pekharta może być przyczyną tylko jednej rzeczy. Dlaczego zawodnik wyszedł w takim przypadku na drugą połowę narażając zdrowie i życie innych? Nie wiem czy wobec klubu ale na pewno wobec pewnych osób powinny być wyciągnięte surowe konsekwencje.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Przed wczorajszym meczem Warta - Legia u jednego z zawodników ze stolicy potwierdzono pozytywny przypadek. Został o odizolowany od drużyny. W meczu natomiast zagrał z gorączką Lewczuk oaz Pekhart który w przerwie spotkania zorientował się że stracił węch. Pomimo to w drugiej połowie pojawił się na boisku. O ile podwyższona temperatura Lewczuka może być spowodowana zwykłym przeziębieniem to utrata węchu przez Pekharta może być przyczyną tylko jednej rzeczy. Dlaczego zawodnik wyszedł w takim przypadku na drugą połowę narażając zdrowie i życie innych? Nie wiem czy wobec klubu ale na pewno wobec pewnych osób powinny być wyciągnięte surowe konsekwencje.
Jak to czytałem wczoraj to niedowierzałem….

Konsekwencji zapewne będzie zero bo to Legia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Rada Nadzorcza Ekstraklasy S.A. zarekomendowała decyzję o skróceniu przerwy zimowej i wznowieniu rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy 29 stycznia 2021 roku.
Ponadto Ekstraklasa S.A. wystąpi do PZPN o wcześniejsze rozpoczęcie zimowego okna transferowego, żeby przed pierwszym meczem rundy wiosennej można uprawnić do gry nowych zawodników
 
Otrzymane punkty reputacji: +148
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Artur Skowronek po wczorajszej porażce z Zagłębiem Lubin został zwolniony z funkcji trenera Wisły Kraków. Według doniesień ma go zastąpić Maciej Skorża, ale dopiero po zakończeniu rundy jesiennej, do tego czasu tymczasowym trenerem ma zostać Kazimierz Kmiecik, który ma odpowiednie "papiery" do prowadzenia klubu w Ekstraklasie, czy te doniesienia się potwierdzą dowiemy się zapewne niebawem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom