>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2023/2024 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
Dlaczego uważasz, że zwolnienie?. Ten sezon maja bardzo dobry, a nawet świetny. Czy powtórzą ten wynik w przyszłym sezonie?, nie wiadomo, lecz stabilizacja w klubach jest potrzebna.
przykłady można mnożyć - Miała być umowa, jest zwolnienie. Legia bez Magiery | TVP SPORT

w 5 minut znalazłbym z 10 gdzie prezes/zarzad wychwala trenera a po miesiacu / pol roku on leci chociażby case Banasika. Taka decyzja to najczesciej wyrok śmierci dla trenera.

Stabilizacja w Slasku ? niech wreszcie miasto sprzeda ten klub ! za miesiąc wybory i znów będzie pompowana kasa z budżetu miasta na jakiegoś grubego Portugalczyka a miejsc w zlobkach nie ma, szkoly sie wala, służba publiczna nie istneje :)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
przykłady można mnożyć - Miała być umowa, jest zwolnienie. Legia bez Magiery | TVP SPORT

w 5 minut znalazłbym z 10 gdzie prezes/zarzad wychwala trenera a po miesiacu / pol roku on leci chociażby case Banasika. Taka decyzja to najczesciej wyrok śmierci dla trenera.

Stabilizacja w Slasku ? niech wreszcie miasto sprzeda ten klub ! za miesiąc wybory i znów będzie pompowana kasa z budżetu miasta na jakiegoś grubego Portugalczyka a miejsc w zlobkach nie ma, szkoly sie wala, służba publiczna nie istneje :)
Rozumiem. Niestety u nas przyjęła się moda, że jak niema wyników to leci trener( w sumie tak jest wszędzie, ale na zachodzie tego czasu dla trenera jest dużo więcej). Później okazuje się, że ten sam trener wraca do tego samego klubu po powiedzmy roku czy dwóch latach i tak się kręci u nas karuzela.
Ja mimo wszystko jestem za tym żeby dawać trenerom jak najwiecej czasu na prace mimo i tych słabszych wyników/czy słabszego okresu bo taki kryzys złapie każdy klub w sezonie.

Jestem ciekaw jak poradziłby sobie trener Skrobacz w Ruchu Chorzów, gdyby dostał zima tych samych zawodników co dostał obecnie trener Niedźwiedź.
 
Otrzymane punkty reputacji: +319
psychol32 426,5K

psychol32

Użytkownik
Wczoraj trochę drukowania było w najlepszej lidze świata. Gol dla Śląska ze spalonego, karny wątpliwy. Pacheco z Górnika za stempel powinien wylecieć z boiska po drugiej żółtej kartce. Jak dla mnie wyniki dwóch meczy wypaczone.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Trener Puszczy Niepołomice Tomasz Tułacz i szkoleniowiec Piasta Gliwice Aleksandar Vuković zostali ukarani przez Komisję Ligi trzema meczami dyskwalifikacji w zawieszeniu na sześć miesięcy.

Kara ma związek z wydarzeniami po meczu PKO Ekstraklasy Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Gol jak gol, ale asysta pięknej urody :D To raczej Aston Villa nie wpuści go szybko do bramki xD W ogóle co to była za akcja, on miał czas, miał komunikację w drużynie, że jego i przyspieszył dopiero jak piłka była w bramce :D Ewidentnie żart na prima aprilis w celu podbicia oglądalności Ekstraklasy.

A tak na serio czy ktoś z was wie czemu Kewin Komar nie wrócił jeszcze do bramki ? Kojarze, że była afera ale z tego co pamiętam grał na dość dobrym poziomie, a teraz siedzi na rezerwie, a Puszcza gra o życie w Ekstraklasie.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
dziwna sprawa, z tym Komarem, bo też młodzieżowiec, co kibice mają do tego , ja podejrzewam , ze jest jakiś zapis ze Zych idąc z AV musiał mieć pewne minuty. Tak np czesto robi Lech ( Pingot w Stali mielec ) itd :) ( to moje przypuszczenia
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
skoro siedzi na ławie to musi przegrywać rywalizację.komar to nie jest podolski żeby z urzędu wchodził do składu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zbliżamy się do końcówki sezonu, który zapowiada się bardzo dobrze jeśli chodzi o górę i dół tabeli. Mimo wszystko nie brakuje decyzji o zwolnieniu trenerów.

W piątek z zespołem Cracovii pożegnał się Jacek Zieliński. Do końca sezonu pierwszą drużynę poprowadzi trener rezerw Dawid Kroczek.

Z dniem dzisiejszym Dawid Szwarga przestał pełnić rolę pierwszego trenera Raków Częstochowa. O nowym szkoleniowcu poinformujemy jutro na konferencji prasowej zaplanowanej na godzinę 11.00

PS. Temat z nowa kolejka ukaże się wieczorem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +369
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Runjac zwolniony z Legii podaje przegląd sportowy i meczyki.pl
dla mnie osobiście szok, myślałem, że właściciel Mioduski już się ostatnio "uspokoił" i bardziej racjonalnie podejmuje decyzje, a tu taka bomba 😮 następcą Kosty Runjaica ma zostać Goncalo Feio, który niedawno podał się do dymisji w Motorze, patrząc na jego osobowość i akcje jakie robił w Lublinie w Warszawie na pewno nie będzie nudno.
 
berserk 231K

berserk

Użytkownik
dla mnie osobiście szok, myślałem, że właściciel Mioduski już się ostatnio "uspokoił" i bardziej racjonalnie podejmuje decyzje, a tu taka bomba 😮 następcą Kosty Runjaica ma zostać Goncalo Feio, który niedawno podał się do dymisji w Motorze, patrząc na jego osobowość i akcje jakie robił w Lublinie w Warszawie na pewno nie będzie nudno.
Nie ma pucharu Polski , nie będzie mistrzostwa , nie było transferu na miarę Legii to trzeba chociaż medialność podnieść zwolnieniem trenera którego można być zwolnić wcześniej i było ku temu wiele okazji :) Portugalczyk już jeden trenował Legię , dwóch trenowało kadrę - ale po co wyciągać wnioski ;) przecież my jesteśmy z Polski ;) trener no name wrzucony na wielkiego konia raczej Jagielloni z tego nie wyczaruje . Śmiem twierdzić że to będzie trener do końca sezonu no chyba …. Chyba że zdobędzie mistrza :D
W tym klubie nic się nie zmieni dopóki zarządzany będzie przez typa bez pojęcia o piłce jakim jest kręcony Lolek z Bydgoszczy - prywatnie fan żużla ;)
Kolejny raz pokazuje że wszystko co robi to są te jego „długofalowe plany”
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Oficjalnie: GONCALO FEIO trenerem Legii Warrszawa!

Nie spodziewałem się, że człowiek wstanie po nocnej zmianie, a tu taka bomba. Przed nami siedem kolejek do końca. Legia może być po za pucharami na przyszły sezon. Czy Feio będzie wstanie dać drużynie impuls?. Niewiem, ale z pewnością nie będzie nudno w spotkaniach Legii :)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dawid Szwarga zostaje na stanowisku. W sobotę Raków-Legia z Feio na ławce, który w Częstochowie tworzył ze Szwargą sztab Marka Papszuna.

Zwolniony po fizycznej konfrontacji z kierownikiem drużyny. Jakby końcówka sezonu już była bez emocji.
 
berserk 231K

berserk

Użytkownik
Zamiast tego Portugalca mogli zabrać Kędziorka z Radomiaka , przynajmiej to legionista ;)

Wydaje mi się że to rozwiązanie do końca sezonu a później wjedzie ktoś "na grubasie" ale zobaczymy

7 lat rządów i 10 trener leci :D

Mioduski to koleś który chce zjeść ciastko i mieć ciastko , głupota było pozbywanie się Michniewicza a Runjaca jeszcze wiekszą .

Chłopu ubyło takich graczy jak Mladenović Nawrocki Muci Slisz a ten kręcony przygłup mysli że tymi szrotami co są w zastepstwo cos ugra ...
Mijają lata, zmieniają się piłkarze trenerzy, dyrektorzy sportowi, koncepcje, pomysły. Wszystko łączy jeden człowiek. Trudno się oprzeć wrażeniu, że to właśnie on jest największym problemem tego klubu i dopóki tu będzie, to Legia nigdy nie wybije się ponad przeciętność
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom