>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2023/2024 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

berserk 269,4K

berserk

Użytkownik
racja, żeby zarabiać trzeba przynajmniej co roku grać minimum w fazie grupowej europejskich pucharów i najlepiej coś tam jeszcze ugrać, a to naszym ligowcom wychodzi mizernie delikatnie mówiąc
Nasze kluby są tak zajebiście zarządzane przez takich pseudo właścicielo prezesów jak Mioduski że tu nawet kasa z LM to jest mało :D
Jak sie jedzie na kredytach plus płaci nie adekwatne pieniądze do umiejetności tych pseudo szrotów to tu nawet awanse do ligi konferencji nie wystarczają.
Zeby grac w tych pucharach to trzeba jeszcze ligę skończyć w TOP 3 a tu juz z tym zaczyna być problem
Przeciez ten chłop robi non stop te same błędy a oczekuje różnych rezultatów .
Otacza sie ludzmi którzy sie niby mają znać na rzeczy a jedyne na czym oni się znają to na dojeniu kasy z Mioduskiego , ciepłe posadki , lans bo to Legia i tak to sie kręci w koło.
Ta cała Polska liga to jest takie clout mma futbolu w Europie. Ładnie w miare opakowane , kolosalne płace za to że chłop potrafi zawiązac korki i kopnac w miare prosto do drugiego który stoi 5 metórw dalej.
Ludzie na to chodzą i będa chodzic i oglądać nawet jak zrobia PPV z tego badziewia .
Pasował by taki ogólnopolski bojkot "puste trybuny" to wtedy te pseudo grajki może by coś zauważyli.
A tak Legia gra piach jak nie wiem a trybuny na każdym meczu pełne :)
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nasze kluby są tak zajebiście zarządzane przez takich pseudo właścicielo prezesów jak Mioduski że tu nawet kasa z LM to jest mało :D
Jak sie jedzie na kredytach plus płaci nie adekwatne pieniądze do umiejetności tych pseudo szrotów to tu nawet awanse do ligi konferencji nie wystarczają.
Zeby grac w tych pucharach to trzeba jeszcze ligę skończyć w TOP 3 a tu juz z tym zaczyna być problem
Przeciez ten chłop robi non stop te same błędy a oczekuje różnych rezultatów .
Otacza sie ludzmi którzy sie niby mają znać na rzeczy a jedyne na czym oni się znają to na dojeniu kasy z Mioduskiego , ciepłe posadki , lans bo to Legia i tak to sie kręci w koło.
Ta cała Polska liga to jest takie clout mma futbolu w Europie. Ładnie w miare opakowane , kolosalne płace za to że chłop potrafi zawiązac korki i kopnac w miare prosto do drugiego który stoi 5 metórw dalej
dlatego napisałem co roku trzeba grać, a jak jest każdy widzi...

p.s. co do top 3 i aktualnego sezonu to lepiej zostawić to bez komentarza ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Bartłomiej Pawłowski doznał zerwania więzadła krzyżowego ACL. Pierwsze diagnozy przewidują, że jego przerwa od gry potrwa od sześciu do ośmiu miesięcy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1116
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Niels Frederiksen od nowego sezonu będzie trenerem Lecha Poznań. Duński szkoleniowiec podpisał z Kolejorzem dwuletni kontrakt, który obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku.

Piast Gliwice skorzystał z opcji przedłużenia kontraktu Aleksandara Vukovicia. Umowa trenera Niebiesko-Czerwonych będzie obowiązywała do 30 czerwca 2025 roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1116
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Oficjalnie po roku przerwy Marek Papszun wraca do Rakowa, czy to dobra decyzja czas pokaże...

Magical Snap - 2024.05.21 09.42 - 001.png
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jeżeli myślą że Papszun wróci i znowu da mistrzostwo to mogą się rozczarować.
myślę, że ryzykują sporo, ale czytałem, że Papszun ma dostać ponad 30 mln zł na transfery (8 mln euro) + sam dostał 2x większy kontrakt niż miał gdy odchodził, więc jak sprowadzą sensownych piłkarzy to moze być ciekawie, plusem dla nich też będzie, że nie będą musieli łączyć ligi i pucharów
 
K 72,9K

krzepki89

Użytkownik
gościu ma furtke i czeka nas coś lepszego , jak na moje tylko utopią pieniądze, nie ma młodzieży nie ma kogo wytransferować? przecież tam w top 5 transferów jest Dominguez który nawet miesiąca tam nie był. Własciciel sobie moze pompować $$$ ale bez pieniędzy ze stadionu itd to nic nie da. Słyszałem ze robią podejście pod Exposito , ok gosciu idealny pod taktyke Papszuna , ale jak mu dadzą 800 tys EUR to Mcdonald będzie do niego codziennie przyjeżdżał. Dodatkowo prawda jest taka ze wrzucenie hajsu w transfery + przedluzenia to nie zawse jest zwrot, ok kontuzje Iviego nie kazdy mógł przewidzieć , ale dali mu kontrakt do 2026, a gościu juz tak naprawde kupony odcina, to Hiszpańska mentalność :))
 
Baqu 901,7K

Baqu

Forum VIP
myślę, że ryzykują sporo, ale czytałem, że Papszun ma dostać ponad 30 mln zł na transfery (8 mln euro) + sam dostał 2x większy kontrakt niż miał gdy odchodził, więc jak sprowadzą sensownych piłkarzy to moze być ciekawie, plusem dla nich też będzie, że nie będą musieli łączyć ligi i pucharów
juz nie przesadzajmy, wczesniej mial 200k teraz okolo 250 wiec ten 2x wiekszy kontrakt to kompletne bajki :)

" Według naszych informacji Marek Papszun po powrocie do Rakowa Częstochowa może liczyć na zarobki rzędu 200-250 tysięcy złotych miesięcznie "

Post automatycznie złączony:

gościu ma furtke i czeka nas coś lepszego , jak na moje tylko utopią pieniądze, nie ma młodzieży nie ma kogo wytransferować? przecież tam w top 5 transferów jest Dominguez który nawet miesiąca tam nie był. Własciciel sobie moze pompować $$$ ale bez pieniędzy ze stadionu itd to nic nie da. Słyszałem ze robią podejście pod Exposito , ok gosciu idealny pod taktyke Papszuna , ale jak mu dadzą 800 tys EUR to Mcdonald będzie do niego codziennie przyjeżdżał. Dodatkowo prawda jest taka ze wrzucenie hajsu w transfery + przedluzenia to nie zawse jest zwrot, ok kontuzje Iviego nie kazdy mógł przewidzieć , ale dali mu kontrakt do 2026, a gościu juz tak naprawde kupony odcina, to Hiszpańska mentalność :))
a czemu maja kogoś transferować ? przecież sami mowia ze nie ma cisnnia na poznbywanie sie zawodników oprócz Kittela
 
K 72,9K

krzepki89

Użytkownik
no bo jak wytransferujesz kogos za 5/7 mln euro , to masz hajs na utrzymanie zespołu etc, a tak to nikt nie ma potencjału sprzedażowego , sa same koszty + płacenie hajsu za PJS ,
 
anzelmo 143,9K

anzelmo

Użytkownik
Tam chyba naj hajs będzie za Kovacievicia(bramkarza) więcej to chyba ryzykuje sam Papszun niz Raków ważnym elementem jest tam ten dyrektor sportowy co ma dobre koneksje na zagranicznym rynku no ale czy sie z Papszunem dogadają....
 
Baqu 901,7K

Baqu

Forum VIP
no bo jak wytransferujesz kogos za 5/7 mln euro , to masz hajs na utrzymanie zespołu etc, a tak to nikt nie ma potencjału sprzedażowego , sa same koszty + płacenie hajsu za PJS ,
rozumiem ale popatrz - klub opuszcza już Dusan Kuciak, Marcin Cebula i Kacper Bieszczad plus na bank sprzedaja / pozbywaja sie Kittela i Sorescu , to juz zwalnia sporo budżetu placowego. Sam prezes mowi ze nie musza nikogo sprzedawac i beda pieniadze na transfery - dokładnie to czego Papszun chcial :) ergo oni nie potrzebuja tych 5/7 milionow per se, oczywiscie jak dostana dobra oferte za kogos to pewnie puszcza, ale klub nie jest na musiku - to nie jest Slask Wroclaw.
 
O 5K

oranje

Użytkownik
Wystarczy , ze sprzedadza Kovacevica i juz bedzie ta obiecana kasa na transfery.

Papszun wezmie gwiazdeczki w obroty i na pewno nie bedzie gorzej niz jest teraz.
Oni czy w 2 lidze , czy w 1 , czy w estraklasie w kazdym sezonie grali ladna pilke dla oka pod dowodztwem Papszuna.
Teraz nie da sie tego ogladac
 
Do góry Bottom