>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2012 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

Status
Zamknięty.
x_design 450

x_design

Użytkownik
Trzeba powiedzieć jasno - więcej szczęścia mieć nie mogliśmy.

Grupa marzenie!

Mecz Polska-Czechy we Wrocławiu i 40 000 kibiców z Polski i Czech na Rynku/Placu Solnym - can&#39;t wait! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
dobre losowanie będzie rewanż za 1/4 euro 2008 Hiszpanie już drugi raz tak nie sfarcą, no i Włosi pograją na tych bublach w Polsce : ))
rozumiem jeżeli chodziłoby o bukmacherkę, ale zeby nawet ustawiać losowania grup? To trzeba leczyć ;)
W ogole też mieliście takie szmery jak prowadzący tłumaczył? I na sam koniec &quot;No już się zacznij z nimi żegnać&quot;?
pod koniec słyszałem w tle jakies strzały... ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Tylko Włosi i Hiszpanie zagrają w Polsce z mocnych ekip, reszta na Ukrainie.Zapewne polscy hotelarze i zajmujący się usługami podczas E2012 nie mają powodów do zadowolenia.
We francuskiej prasie umiarkowane nastroje po losowaniu Francuzów, panuję taki bezpieczny optymizm.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Ale fart. Lepiej być nie mogło. Jak nie wyjdziemy z tej grupy to wstyd.
Wstyd? Pół godziny temu byliśmy w powszechnej opinii najsłabszą ekipą, a zaraz będziemy faworytem grupy i pewniakiem do awansu...
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
tym razem zgodzę się z Dudkiem &quot;jak nie wyjdziemy z grupy to obciach&quot;... nie ma co mydlić oczu, łatwiej być nie mogło, trzeba pokazać, że nasi kopacze cokolwiek potrafią
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
tym razem zgodzę się z Dudkiem &quot;jak nie wyjdziemy z grupy to obciach&quot;... nie ma co mydlić oczu, łatwiej być nie mogło, trzeba pokazać, że nasi kopacze cokolwiek potrafią
To, że łatwiej być nie mogło to tylko jedna strona medalu, ale na dzień dzisiejszy każda z tych ekip jest silniejsza od nas.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Powiem tak,sportowo zajebiście,marketingowo średnio,żeby nie powiedzieć chu.....;)Ogólnie lepsze drużyny wybierają się na Ukrainę,chociaż oczywiście Hiszpania czy Włosi się trafili,grupa z której wyjść musimy,nie ma co dmuchać balona,ale wylosowaliśmy 3 najbardziej nam pasujące drużyny;)Bo Czechy czy Grecja nam siedzą,a Rosję wolę od choćby Irlandii;)Czekamy te 6 miesięcy,ja powiem tak,to będzie mój najlepszy miesiąc w życiu,miesiąc na rynku w Krakowie,wśród Czeszek,Rosjanek i Greczynek ???? a wokół wóda%%% Ajjjj!
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Chyba na tym euro za bardzo nie zarobimy, bo grecy są biedni, ruscy swoją wódke przywiozą a pepiki będą piwo żłopać i to pewnie też swoje bo blisko. Może hiszpanie i włosi trochę eurasów zostawią. ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Chyba nie wiecie nawet ile Rosjanie zostawiali kasy w Gdańsku przy okazji EuroBasketu. Teraz zostawią jej jeszcze więcej, bo wiadomo, za piłką przyjedzie więcej kibiców.
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Chyba nie wiecie nawet ile Rosjanie zostawiali kasy w Gdańsku przy okazji EuroBasketu. Teraz zostawią jej jeszcze więcej, bo wiadomo, za piłką przyjedzie więcej kibiców.
Niestety Grecy nie zostawią bo mają lekki kryzys ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Powiem tak,sportowo zajebiście,marketingowo średnio,żeby nie powiedzieć chu.....;)Ogólnie lepsze drużyny wybierają się na Ukrainę,chociaż oczywiście Hiszpania czy Włosi się trafili,grupa z której wyjść musimy,nie ma co dmuchać balona,ale wylosowaliśmy 3 najbardziej nam pasujące drużyny;)Bo Czechy czy Grecja nam siedzą,a Rosję wolę od choćby Irlandii;)Czekamy te 6 miesięcy,ja powiem tak,to będzie mój najlepszy miesiąc w życiu,miesiąc na rynku w Krakowie,wśród Czeszek,Rosjanek i Greczynek ???? a wokół wóda%%% Ajjjj!
Chyba ci się rynki pomyliły :razz:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dokładnie tak jak Olo mówi, Ruskie to solidni klienci ???? Z Grekami nie przesadzajcie, ci którzy przyjadą na brak środków narzekać nie będą. Ogólnie ci co mieli, to i tak zarobią. Podejrzewam, że kilka reprezentacji mimo gry na Ukrainie i tak bazę zrobi sobie w Polsce.
Dziwi mnie natomiast organizacja meczów. Wcześniej na to nie zwróciłem uwagi, ale jeśli sport.pl nie zrobił błędu, to jeśli uzyskamy awans z 2 miejsca, to ćwierćfinał rozegramy w ... Doniecku :O
Poza tym dziwi mnie, podział miast jaki UEFA zrobiła w Ukrainie. Kijów+Donieck i Lwów+Charków. Abstrahując już od tego, że geograficznie to dziwny pomysł, to doszło do sytuacji gdzie zespoły z grupy śmierci, będą grać na najsłabszych stadionach na Euro ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom