>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Primera Division - sezon 2015/2016 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
No to już sprawa jest jasna. Na meczu Barcelony stronka padła. Zupełnie jakby nastąpił na nią atak dos czy jakiś podobny. Jak jest na Realu, sprawdźcie sami, bo ja ich nie lubię i nie oglądam. Ale raczej tak samo.
Jeśli chodzi o playera, to trzeba się zalogować z wyprzedzeniem, bo później nie ma szans.
Dziś złapałem jakąś albańską czy macedońską transmisję. Te kraje wyprzedziły nas dzięki nierządom platformy.
Niestety, jeśli nie wejdą na jakąś platformę będzie kłopot, gdy zaczyna się gra lepszej ekipy która ma wiecej fanów zrzeszonych w Polsce mamy istny sajgon, zacina się i niema jakości HD obiecanej. Poczekamy do Wtorku ma się coś wyjaśnić.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wejść wejdą na 100%, ale teraz negocjują warunki. Dla mnie to mega amatorskie podejście. Najpierw odpalają telewizję, kupują prawa, w dalszym ciągu biorą komentatorów z łapanki, a widać że na żadne dile z domem mediowym jeszcze nie poszli, bo w przerwach meczów reklamy nie są puszczane. Chyba, że mają wewnętrzny dział, ale bez pozycji na rynku ciężko im będzie dyktować ceny, a wszelkie prawa kosztują masę kasy.
Podejrzewam, że mogą mieć taki plan, że stacja np przez rok nie będzie generować żadnych zysków.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Eleven jest całkiem, całkiem.
Plusem jest to, że można obejrzeć takie mecze jak Eibar - Bilbao czy Villarreal - Espanyol, co na C+ było niemożliwe, bo tam panowało zauroczenie Realem i Barceloną, wynikami 5:0 i kompletnym brakiem emocji. Drugi plus jest tak, że komentatorzy skupiają się na wydarzeniach na boisku, a nie pieprzą 3 po 3 i nie urządzają sobie kretyńskich pogaduszek jak Orłowski, Laboga czy jeszcze jeden koleś.
Teraz oglądam Sevillę i kanał śmiga. Na Eibarze było to samo.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Ciekawe co z transferami De Gei i Navasa. Podobno spóźniono się z traksakcją nie cała minutę i dlatego transfer nie doszedł do skutku. Tak czy siak wydaje mi się, że ostatecznie zostanie transfer potwierdzony pomimo tej zwłoki. Sprawa jest dosyć interesująca a transfer pomiędzy takimi 2 klubami na pewno nie uniknie rozgłosu. Na dodatek wladze Realu i MU upierają się, że transfer przeprowadzono przed 24.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Mamy to! Po trudnych negocjacjach pozyskaliśmy dla Was dwa nowe kanały sportowe: Eleven i Eleven Sports. Do 15 października będą one dostępne dla abonentów nc+ posiadający w swoich pakietach CANAL+ za darmo! Nie jest to jedyna dobra wiadomość, którą chcemy Wam przekazać. Na naszych antenach zobaczycie ponownie najlepszych piłkarzy ręcznych rywalizujących w Velux EHF Champions League!

Dziś, od godz 15:00, na kanałach 127 i 128 nc+ rusza Eleven i Eleven Sports
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Teraz pytanie - czy osoby takie jak ja, które mają UPC (lub co innego) i do tego wykupiony pakiet C+ również będą mogły z tego skorzystać? Bo z tego co wychodzi te kanały będą mieli tylko abonenci nc+. A to trochę nie w porządku wobec takich osób jak ja bo C+ było wykupione głównie do oglądania ligi angielskiej, hiszpańskiej itd.
EDIT: Odpowiedź konsultantki z UPC na czacie na moje pytanie odnośnie włączenia Eleven dla ludzi z pakietem C+ : &quot;Zostanie włączony kanał nSport, nie ma jeszcze informacji o kanałach Eleven&quot;
I **** w dupę
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Tak jak pisałem przed sezonem Barcelona zaczyna się sypać.
Kontuzje Messiego Alby Rafinhy Vermalena i Bravo sprawią że rotacja w składzie albo będzie równa 0 albo będzie znaczący spadek jakości.
Kwestia czasu gdy Barcelona pogubi punkty Real jak do tej pory też je traci ale na końcu tego sezonu Barcelona nie wyjdzie z mistrzostwem tak się nie da.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Konar25 dlaczego Barca ma nie być mistrzem a Real wręcz musi ? bo teraz ma okrojoną kadre i nie zachwyca ? Po prostu się &quot; zmęczą&quot; ? czy co jeszcze wymyśliłeś ? Pisałeś to miesiąc temu równo i Barca nadal się sypie ? pokazuje to dobitnie tabela ligi i LM ? ale jeszcze bardziej się posypie ? Kurde ale to będzie niespodzianka i sensacja XXI wieku jak Barca się jednak nie posypie.Mam nadzieje , że Ty wtedy się posypiesz kurde to znaczy popiszesz sensownym komentarzem tego cudu.
Chciałem też zapytać coś z gatunku &quot; głośno myśle&quot; - skąd kursy po 1.22 na over Realu u siebie z Las Palmas ? ok to jeszcze ujdzie wystawienie w granicach rozsądku buków ale że Las Palmas w Madrycie ma zdobyć brame po około 1.72 ?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
&quot;Niespodzianki&quot; w Copa del Rey nie są niespodziankami, tylko rutyną która powtarza się co sezon.
Kursy drastycznie spadły przed meczem na 1X. ;) Wynik to oczywiście 0:0.
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Nie został aresztowany, tylko sam się zgłosił na policję żeby złożyć zeznania.
Rzeczywistość, według Hiszpanów, jest jednak zupełnie inna. Benzema dobrowolnie za pośrednictwem prawnika zaproponował złożenie zeznań w tej sprawie, kiedy tylko pojawiły się doniesienia, że jego nazwisko przewija się w aktach. Atakujący Królewskich, który wczoraj oglądał mecz z PSG na trybunach Santiago Bernabéu, poleciał do ojczyzny z samego rana i spotkał się ze śledczymi. Prawo we Francji określa jednak z góry, że w takiej sytuacji świadek znajduje się pod policyjnym nadzorem, a przesłuchania odbywają się w areszcie. Trwa to do momentu, w którym śledczy zezwalają policji na zwolnienie świadka. We Francji maksymalny okres takiego przetrzymania to 24 godziny, ale może zostać przedłużony do 48 godzin, jeśli tylko kara w danej sprawie sięga przynajmniej roku więzienia.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Nie wiem czy ten temat był już tu poruszany, ale oglądam ligę hiszpańską kolejny tydzień z rzędu i po prostu nie mogę dalej przechodzić obojętnie obok sędziowania w tej lidze. W każdej kolejce mamy po kilka wypaczanych wyników, regularne nieuznawane prawidłowe bramki, regularnie nieodgwizdywane rzuty karne. Czy w tak wysoko rozwiniętym piłkarsko kraju nie można wytrenować choćby kilku porządnych arbitrów? Poziom sędziowania jest wprost żałosny, wcale nie lepszy niż w naszej Ekstraklapie. Nie wiem czy są tak opóźnieni, że nie potrafią nadążyć za szybkością współczesnej piłki czy tylko nieudacznicy w tym kraju biorą się za sędziowanie, ale coś jest ewidentnie nie tak. Nic dziwnego, że większość zna nazwiska arbitrów z innych krajów, a ci, którzy nie śledzą regularnie Primera Division będą mieli problemy z wymienieniem choćby jedne sędziego z Hiszpanii.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
mi tam sie podobaja sedziowie w hiszpanskiej sypia kartkami i zaklady wchoddza
No dają zarobić, ale regularne nieuznawanie prawidłowych goli, spalone z dupy i ewidentne karne, jak ten dziś na Griezmannie, kiedy brakuje jednego gola do wejścia kuponu podnosi ciśnienie ;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, prezydent Realu Madryt Florentino Perez poinformował, że zarząd klubu nadal ma zaufanie do trenera Rafy Beniteza oraz całej pierwszej drużyny. Poprosił również o zjednoczenie wokół nich i dalszą pracę nad realizacją celów.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
&quot;Luis Suárez, legenda Barcelony i jedyny hiszpański zdobywca Złotej Piłki, powiedział wczoraj, że „trzeba by było wymyślić nowe słowo”, aby dokładnie określić to, co wyprawia teraz FC Barcelona. AS pisze dziś, że oprócz wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Blaugrana ma do końca roku jeszcze jeden cel.
Chodzi o pobicie rekordu goli strzelonych w roku kalendarzowym. Aktualnie najlepszym osiągnięciem pod tym względem może pochwalić się Real Madryt Carlo Ancelottiego (178 trafień). Królewscy dokonali tego w roku, który zakończyli wygraniem Klubowych Mistrzostw Świata, na co w przyszłym miesiącu szansę będzie miała Barça. Od stycznia podopieczni Luisa Enrique zdobyli we wszystkich rozgrywkach 160 bramek, z czego 125, czyli 78%, było autorstwa Messiego (44), Neymara (41) i Suáreza (40). Warto dodać, że poprzedni rekord należał do Barcelony Guardioli, która w 2012 roku strzeliła 175 goli.
Barcelona będzie miała siedem meczów, aby pobić rekord strzelecki Realu Ancelottiego. W środę Blaugrana zmierzy się na własnym stadionie z Villanovense i to w tym spotkaniu powinna zdobyć jak najwięcej goli, aby myśleć o poprawieniu osiągnięcia swojego największego przeciwnika. W Lidze podopieczni Luisa Enrique zagrają z Valencią na wyjeździe oraz Deportivo i Betisem u siebie, a w Lidze Mistrzów pojadą do Leverkusen. Grudzień to także udział Barçy w Klubowych Mistrzostwach Świata w Japonii. Katalończycy rozegrają tam mecz półfinałowy i, o czym wszyscy jesteśmy przekonani, finał.&quot;
Wg. mnie ciekawe informacje. MSN jest w gazie i będą chcieli pobić rekord Realu. Goleady mogą być w Pucharze Króla i w półfinale KMŚ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom