>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o włoskiej piłce

W 2

wislak

Forum VIP
Kibice będą mogli oglądać mecze Catania Calcio

Po dwóch miesiącach przerwy kibice ponownie będą mogli oglądać mecze piłkarzy Catania Calcio, w których zespół z Sycylii występuje w roli gospodarza.

Zakaz udziału kibiców w meczach Catanii został wprowadzony po tym, jak 2 lutego, po spotkaniu z z US Palermo, w wyniku awantur wywołanych przez pseudokibiców śmierć poniósł policjant.

Od tego czasu stadion Catanii jest zamknięty, a zespół rozgrywa mecze na neutralnym terenie, bez udziału publiczności. W sobotę Catania zagra z Romą w Lecce i to spotkanie będzie już z udziałem kibiców. Stadion Catanii pozostanie nadal zamknięty, bowiem nie spełnia wymogów bezpieczeństwa.

interia
 
W 2

wislak

Forum VIP
Nie będzie zmiany trenera w Palermo

&quot;Francesco Guidolin do końca sezonu będzie trenerem Palermo&quot; - powiedział Muarizio Zamparini, prezes klubu. Zawodnikiem tego zespołu jest Radosław Matusiak.

Ostatnio Sycylijczycy grali katastrofalnie i na wyspie aż huczało od plotek o jego zwolnieniu. Dymisji można się spodziewać, ale dopiero w czerwcu.

Prezes Zamparini nie chce robić ryzykownych roszad w trakcie sezonu i pozwoli Guidolinowi na dokończenie jego pracy. Nieudana zmiana mogłaby dużo kosztować jego klub. Palermo nadal zajmuje czwarte miejsce, które daje udział w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Czuje jednak na plecach oddech AC Milan i musi się poważnie obawiać, czy utrzyma tę pozycję. Sycylijczycy od dziewięciu spotkań nie potrafią wygrać meczu. Z kolei Milan w tym czasie sześć razy sięgał po komplet punktów.

Zmiana szkoleniowca w czerwcu wydaje się nieunikniona. Głównym faworytem do objęcia stanowiska po Guidiolinie jest Domenico di Carlo, szkoleniowiec drugoligowej Mantovy. Jako innych kandydatów wymienia się także szkoleniowca Piacenzy Calcio - Giuseppe Iachiniego lub Regginy Calcio - Waltera Mazzarriego.

Źródło informacji: INTERIA.PL/Dziennik
 
W 2

wislak

Forum VIP
AS Livorno - Cagliari
kurs na remis 1.85... najnizszy jaki kiedyukolwiek widzialem... kiedys 2.2 byl na arsenal-porto, ale wtedy wiedzialem o co chodzi a teraz nei... jakby ktos wiedzial to prosze napisac...
 
W 2

wislak

Forum VIP
Mecz Catania - Ascoli przeniesiony na maj

Niedzielny mecz włoskiej ekstraklasy piłkarskiej Catania - Ascoli został przeniesiony z najbliższej niedzieli na 2 maja, po tym jak sąd apelacyjny zniósł zakaz udziału kibiców w spotkaniach zespołu z Sycylii.

Mecz 33. kolejki przesunięto z uwagi na to, że Catania nie zdążyłaby przygotować i rozprowadzić biletów.

Zakaz udziału kibiców w spotkaniach Catanii w roli gospodarza został wprowadzony po tym, jak 2 lutego, po pojedynku z Palermo, w wyniku awantur wywołanych przez pseudokibiców śmierć poniósł policjant.

Od tego czasu stadion Catanii jest zamknięty, a zespół rozgrywa mecze na neutralnym terenie, bez udziału publiczności. Stadion Catanii pozostanie nadal zamknięty, bowiem nie spełnia wymogów bezpieczeństwa. Nie wiadomo jeszcze, gdzie zostanie rozegrane spotkanie z Ascoli.

Źródło informacji: PAP/INTERIA.PL
 
W 2

wislak

Forum VIP
Trener US Palermo zwolniony!

Z funkcji trenera piłkarzy US Palermo zwolniony został Francesco Guidolin. Zawodnikiem tego klubu jest Radosław Matusiak, który przeszedł tam z GKS BOT Bełchatów w przerwie zimowej.

52-Guidolin został zwolniony w wyniku słabych wyników drużyny ze stolicy Sycylii. Palermo, które było na trzecim miejscu w Serie A po rundzie jesiennej, po przerwie zimowej wygrało tylko jedno spotkanie - 2 lutego z Catanią 2:1.

W minionej kolejce przegrało u siebie z Parmą 3:4 i w tabeli ligi włoskiej zajmuje szóste miejsce. Matusiak oglądał to spotkanie z trybun.

Miejsce Guidolina zajmą - jego dotychczasowy asystent Renzo Gobbo i trener rezerw Rosario Pergolizzi.

Źródło informacji: PAP/INTERIA.PL

Moze Radek dostranie szanse nareszcie?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Miejmy nadzieje, że odejście Guidolina będzie szansą dla Radka Matusiaka. Guidolin sprowadził w tym samym czasie dwóch napastników Cavaniego i Matusiaka, jednakże drużynie w ostatnich meczach wybitnie nie szło, a ten nadal uporczywie wystawiał do składu Caracciolo. Według mnie Guidolin bardzo rzadko wystawiał Matusiaka tylko dlatego, że bał się przypadku, iż Radek zacznie strzelać bramki. Wiązałoby się to z dużą krytyką jaka spadłaby na Guidolina, dlaczego nie dał grać wcześniej polskiemu napastnikowi skoro jest on taki dobry. Mam nadzieję, że nie przeceniam wartości Matusiaka i w najbliższych meczach dostanie on szansę gry i tym samym udowodni, że jest piłkarzem wysokiej klasy.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Radek powinnien dostać szanse na gre w pierwszym składzie. Ostatnie wyniki osiągane przez Palermo same mówiły że trzeba zrobić zmiany w składzie. Moim zdaniem dobrze że Guidolin został zwolniony, ponieważ jest jeszcze jakaś szansa na grę w Europejskich Pucharach, ponieważ ostatnio Palermo grało coraz gorzej, i nikt nie wiem jak się to mogło skończyć. Miejmy nadzieje że nowy szkoleniowiec da szanse Radkowi i zobaczymy doskonałe mecze w jego wykonaniu.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Luca Toni wybrał ofertę Bayernu

Piłkarski mistrz świata, napastnik Fiorentiny, Luca Toni zaakceptował ofertę Bayernu Monachium - poinformowała w sobotę &quot;La Gazzetta dello Sport&quot;.

Według największego włoskiego dziennika sportowego Toni spotkał się w piątek z przedstawicielami monachijskiego klubu i zgodził się przejść do Bayernu na pięć lat za 5,5 miliona euro rocznie.

&quot;La Gazzetta&quot; dodaje jednak, że Bayern musi się jeszcze porozumieć w tej sprawie z Fiorentiną, a klub z Florencji, walczący o prawo startu w europejskich pucharów, nie chce prowadzić rozmów transferowych przed końcem sezonu.

Źródło informacji: PAP/INTERIA.PL
 
W 2

wislak

Forum VIP
No i dzisiaj Radek wreszcie wszedł i od razu strzelil ;) Co sądzicie o jego występie, jakoś ten dział zanika w tle innych działów... Przeciez włoska Serie A to bardzo interesująca liga...
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja nic nie psize bo zaskoczyly mnie te wyniki, mialem 3-4 wrecz pewniaczki na peirwszy rzut oka a tu prawie nic nei weszlo... atalanta ciezkie zwyciestwo w ostatnich minutach z Udine ... a jak psialem w typach dnia Udine przeciez bez waznych zawdonikow... Lazio rowniez w ostatnich minutach z 2-3 na 4-3 no trocke zalamka... Roma u sibie 0-1 Torino ma o co walczyc szlo przewidziec ze Roma odpusci, ale myslalalem ze zagraja ladnie i wygraja.
No i w ogole Palermo ... 3-2 dostalo... tego sie calkowicie nei spodziewalem...

O mczach sie NIESTETY nie wypowiem bo nei zdazylem nawet skrutow obejrzec :/

A wyniki etraz podawalem szybko z pamieci takze moga byc bledy i z gory sorki za nie.
 
J 0

jarek15

Użytkownik
No coz radek dostał za pozno szanse i wierzcie mi ze z jego potencjałem juz w lutym w pierszych meczach jak przyszedł zaczał by pierknie grac. Gdyby został rzucony na gleboką wode palermo teraz byloby 3, dlaczego? Bo to jest polak i szkoda ze w przeciagu kilku tygodni przewaga z jesieni palermo nad reszta stopniala teraz tak ze juz nawet w PUEFA ich nie zobaczymy.. 3-2 z 1-2 Ascoli - Palermo mowi samo za siebie.. No i jeszcze jedno. Palermo bardzo czesto mialo ???? czerwone kartki przez co wiele razy przegrywali i remisowali..
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja w Palermo jzu nei wierzylem... zamieszania trenerskie.
I jak czytalem juz troche czasu temu sam prezydent stwierdzil ze &quot;sa za slabi&quot; i ze maja za slaba druzyne zeby walczyc o chempions albo uefe nawet. Ni wiem dziwnie to brzmialo jakby wiedzial cos czego MY nie wiemy ... najczesciej druzyny wierza w sukces do konca nawet jak msuza wszystkei ecze pod rzad wygrac ... ale co zrobic... dszedlem do wniosku ze jak zarzadn ie wierzy w wlasnych pilkarzy to czemu ja mialbym... ogolnie dziwnie teraz wyglada Palermo... zawsze dobra druzyna a ostatnio jakos sie opscila konkretnie... kazdy ma swoje dobre i zle czesci seoznu ale zeby az tak...
N nie wiem takei moje zdanie... jak to bedzie dalej sie okaze ;)
 
N 0

nobello

Użytkownik
Kursy w lidze włoskiej
Witam wszystkich
Możecie mi powiedzieć dlaczego są tak wysokie kursy na Rome czy Lazio, poza tym w meczu Torino z Livorno kurs na remis jest strasznie niski, prawie cała liga włoska ma takie dziwne kursy.
Dziękuje za odpowiedź :mrgreen:
 
simons 646

simons

Forum VIP
Lazio - Parma -&gt; Lazio &quot;walczy&quot; o 3 cie miejsce, Parma o serie A (zagrozona spadkiem) i ostatnio bardzo ladna passa

Cagliari - Roma -&gt; ROma pewna pozycja 2 na pewno sie ni zmieni takze moga to iec w d****, cagliari moze byc zagrozona spadkiem jak wszystkie inne druzyny zaczna wygrywac ;)

Livorno - torino -&gt; nie patrzylem na kurs ale walcza tu o &quot;podwojne punkty&quot; . livorno 40, Torino 37. Livorno powiedzialbym bezpieczna pozycja, Torino no widac ze -3 w stosunku do rywala to bardziej zagrozona. W sumie to livorno powiedzialbym bezpieczna (nie chce mi sie liczyc ???? ) a Torino prawie &quot;ocalona&quot; w A ????

Ogolem w ldize wloskiej tak sie stalo ze pierwsze 4 pozycje sa juz 100% wiadome nawet powiedzialbym od dluzszego czasu Inter, Roma ,Lazio lub Milan. A w tym roku emocje zamiast walka o scudetto dostarczy nam walka o utrzymanie, grono druzyn ktoe jest na dole tabeli z podobna punktacja. Takze OGOLNIE slabe druzyny niski kurs bo walcza o utrzymanie, mocne bo co niektore maja jakby to powiedziec w du*** ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
ogolem to duzo druzyn w serie A teraz wlaczy o awans i maja ogromna motywacje, mocniejsze druzyny znajduja sie w polowie tabeli lub maja zapewnione jak Inter czy Roma 1 i 2 miejsce, stad nizszy kurs na teoretycnieslabsze druzyny ktore sie ratuje przed spadkiem a wyzszy na teoretycznie mocniejsze druzyny ktore znaja swojem iejsce w tabeli juz teraz i w sumie nie maja o co grac ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Wislak w temacie o ostatniej kolejce napisales
Tośmy sie napisali...
Ja sie nie znam az tak bardzo na stawianiu bo od neidawna w tym siedze... staram sie cos pokminic ;) czytam sporo, analizuje jezeli chodzi o serie A ale tez chcialbym jakeis komenty a jak daje typyto czesto sam ;) albo bez komentarza ze strony innych.

Poza tym IMO koncowka sezonu to tak jak poczatek prawie... wszystko moze sie zdarzyc ... niektorym nie chce sie grac mimo tego wygrywaja, innym chce sei grac maja o co grac mimo tego przegrywaja. w tych wypadkach najczesciej jest dylemat renoma druzyny vs motywacja.

motywacja jest bardzo wazna ale skald tez takze ciezko podjac decyzje...

Mi osobiscie w tamtej koejce weszlo 3/5 i to takei mecze ktorych sie najniej spodziewalem... ale kusy nic specjalnego ~2 to nie pdoawalem.
pozdrawiam ;)
[ Komentarz dodany przez: Wiślak: 2007-05-22, 19:19 ]
to byl taki joke ;) ale dobrze, doceniam to co robisz, bo sporo piszesz. ja bardziej przykładam sie do NBA, MLB i tenisa mimo ze tu mam moda, ale dzial staram sie ograniac. Oby tak dalej! ;)
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
AS Livorno - Cagliari
kurs na remis 1.85... najnizszy jaki kiedyukolwiek widzialem... kiedys 2.2 byl na arsenal-porto, ale wtedy wiedzialem o co chodzi a teraz nei... jakby ktos wiedzial to prosze napisac...
TEŻ CHCIAŁBYM ZNAĆ BARDZO ODPOWIEDZ NA TO PYTANIE,dzisiaj w Calgiari padło 0-0.Prosze znawcow wloskiej pilki o wypowiedz :-D
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Jak dobrze pamietam to pod koniec zeszlego sezonu na remis Livrono - X placili nawet 1,60, natomiast na zaklada &quot;1 2&quot; (czyli albo wygra gospodarz alo gosc rowniez placili 1,6 ~ i padl wynik 2-1 dla livorno wiec nie gralbym tych remisow nawet jak placa z 2,00 ;)
 
Do góry Bottom