>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje polityczne - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
midel 189

midel

Użytkownik
Niby dlaczego my mamy prowadzić śledztwo, skoro wypadek był w Rosji? Poczytaj trochę na temat prawa międzynarodowego, a nie niczym geniusze z pisu siejesz kłamstwa.
Skoro twierdzisz, że Jarosław nie wykorzystuje tragedii to nie wiem w jakim świecie żyjesz? &quot;Wiem, co myślałby mój ukochany brat&quot; itd.
Wiecie, że w wyborach uzupełniających do senatu wystartuje żona Zająca? Tak to już jest - przykład idzie z góry.
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Znam w tym przypadku prawo, wiem, ze to Rosjanie maja pierwszenstwo w prowadzeniu śledztwa. Tylko pytanie jest proste, DLACZEGO my się nie staramy tego śledztwa przejąc? Wyobraź sobie, że to Barack ginie w Smolensku? I teraz wyobraź sobie jak reaguje USA, czy inny liczący się kraj.

P.S Przed chwilą błazenada w wykonaniu elity dziennikarskiej tvn. Najbardziej zakłamana telewizja.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Znam w tym przypadku prawo, wiem, ze to Rosjanie maja pierwszenstwo w prowadzeniu śledztwa. Tylko pytanie jest proste, DLACZEGO my się nie staramy tego śledztwa przejąc? Wyobraź sobie, że to Barack ginie w Smolensku? I teraz wyobraź sobie jak reaguje USA, czy inny liczący się kraj.

P.S Przed chwilą błazenada w wykonaniu elity dziennikarskiej tvn. Najbardziej zakłamana telewizja.
Skąd wiesz jakie były podjęte kroki? Władzie nie muszą o wszystkim informować opinii publicznej.
P.S. Znam bardziej zakłamaną, prowadzi ją biznesmen z miasta Kopernika.
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Skąd wiesz jakie były podjęte kroki? Władzie nie muszą o wszystkim informować opinii publicznej.

P.S. Znam bardziej zakłamaną, prowadzi ją biznesmen z miasta Kopernika.
Tylko powiedz mi, ilu Polaków ogląda Trwam, a ilu TVN? Kto ma większą siłe przebicia?
Jasne, że nie muszą, ale wypadałoby obalić teorie spiskowe szarych ludzi.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Tylko powiedz mi, ilu Polaków ogląda Trwam, a ilu TVN? Kto ma większą siłe przebicia?
Jasne, że nie muszą, ale wypadałoby obalić teorie spiskowe szarych ludzi.
Nie chcesz - nie oglądaj, proste. Dobrze, że chociaż TVP obiektywnie pokazuje prawdę, całe szczęście, że mamy tak znakomitych dziennikarzy jak redaktor Pospieszalski ????
Jak ktoś ma problemy z głową i tworzy teorie spiskowe to powinien zgłosić się do psychiatry. Niestety, premier mu nie pomoże.
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Nie chodzi, o to czy ktos ogląda czy nie, tylko o to jaki wpływ wywiera tv na spoleczenstwo. Koncze dyskusje, o polityce najlepiej nie rozmawiać, bo i tak każdy uparcie będzie stawiał przy swoim. pozdrawiam i oby żyło nam się lepiej.
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Skąd wiesz jakie były podjęte kroki? Władzie nie muszą o wszystkim informować opinii publicznej.
P.S. Znam bardziej zakłamaną, prowadzi ją biznesmen z miasta Kopernika.
Ile godzin programu telewizji Trwam obejrzałeś, żeby stwierdzic,że jest najbardziej zakłamana? Odbierasz ją w ogóle?
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ile godzin programu telewizji Trwam obejrzałeś, żeby stwierdzic,że jest najbardziej zakłamana? Odbierasz ją w ogóle?
Mało. Swego czasu słuchałem z ciekawości natomiast RM. Najciekawiej jest jak dzwonią słuchacze-oszołomy w granicach północy, czy troszkę później ???? Prawdziwi katolicy, żyjący miłością do bliźniego ????
A ile człowiek może dowiedzieć się z historii, którą oni sami tworzą, wiedząc najlepiej kto z kim przeciwko komu etc.
Dla przypomnienia, żeby staruszkowie mający sklerozę nie zapomnieli - co 15 minut podają numer konta i reklama pseudo-szkoły.
 
daro1909 0

daro1909

Użytkownik
Skąd wiesz jakie były podjęte kroki? Władzie nie muszą o wszystkim informować opinii publicznej.

P.S. Znam bardziej zakłamaną, prowadzi ją biznesmen z miasta Kopernika.

Moim zdaniem &quot;władzie&quot; powinny w takiej sytuacji informować społeczeństwo o tym co ROBIĄ, i to bezpośrednio poprzez media, czyli jakieś wystąpienia na żywo. Zwłaszcza po tym jak słyszałem ze nie długo po tragedii jakiś rusek odrywa palec jednej z ofiar tylko po to żeby zdjać złotą obrączke ślubną !!! TO co to k**** jest ? miesiąc po tragedii a tam podobno nawet nie zdarzyli jeszcze dobrze posprzątać !
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Zwłaszcza po tym jak słyszałem ze nie długo po tragedii jakiś rusek odrywa palec jednej z ofiar tylko po to żeby zdjać złotą obrączke ślubną !!! TO co to k**** jest ?
To jest jedna ze scen przedstawiona w powieści Stefana Żeromskiego &quot;Przedwiośnie&quot; Buehehehe???? chyba największa głupota jaką słyszałem nt. tej tragedii????
 
daro1909 0

daro1909

Użytkownik
To jest jedna ze scen przedstawiona w powieści Stefana Żeromskiego &quot;Przedwiośnie&quot; Buehehehe???? chyba największa głupota jaką słyszałem nt. tej tragedii????

No to tyle dobrze że to tylko głupota jak mówisz, nie śledze tego tematu w mediach tyle co sie od czasu do czasu coś obije o uszy albo trafie na jakiś artykuł w mediach:-|
 
Baqu 915K

Baqu

Forum VIP
Agencja AFP poinformowała, że rząd ma już pomysł, jak będzie karane noszenie burki, którą wkrótce francuski prawodawca zakaże w miejscach publicznych. Podobnie jak zakaże wszystkich innych strojów, całkowicie zakrywających twarz (więc czapkę kominiarkę również).

Taki pokaz mody i/lub własnych przekonań będzie kosztował 150 euro. I jeszcze naddatek trzeba będzie wziąć udział w &quot;stage de citoyenneté&quot;, co można przetłumaczyć chyba jako “kurs obywatelski”). Osoba zmuszająca innych do noszenia burki (bądź innych strojów zakrywających twarz) – a więc np. mąż fanatyk – zaryzykuje dużo ostrzejszą karę. Rok więzienia i 15 tys. euro. I tego się trzymajmy.
Vive la Republique. ;-)

btw:

Już wszystkie rządy państw z grupy ”PIGS” ogłosiły plany cięć w wydatkach, w celu uzdrowienia finansów publicznych. W niedzielę włoska prasa przedstawiła pakiet cięć przygotowany przez ministra gospodarki i finansów Giulio Tremontiego: 27,6 mld euro rozłożone na dwa lata.
Gdzie włoski rząd chce znaleźć takie oszczędności? Na pierwszy ogień pójdą płace funkcjonariuszy publicznych. Ograniczone będzie też zatrudnienie nowych pracowników w sektorze rządowym. Na każdych dwóch urzędników odchodzących na emeryturę, pracę dostanie tylko jeden nowy. Najwięcej kontrowersji wywoła zapewne propozycja obcięcia pomocy finansowej (z budżetu państwa) dla najbiedniejszych włoskich regionów - Sardynii i Sycylii (taką oszczędność forsuje Roberto Calderoli, przedstawiciel koalicyjnej Ligi Północnej). Najmniej kontrowersji wzbudzi za to propozycja obcięcia o pięć procent płac ministrów i posłów.
Włoskie oszczędności to pikuś w porównaniu z tym, co zamierzają zrobić Portugalczycy. Bo oni nie tylko ograniczą wydatki (i obetną pensje urzędnikom, też o 5 proc.), ale jeszcze na dodatek podwyższą VAT o 1 pkt. proc., podwyższą też podatek dochodowy nakładany na największe firmy.
Podobne kroki zapowiada Hiszpania. Rząd Jose Luisa Rodrigueza Zapatero już ogłosił 15 mld euro redukcji w wydatkach. I też nie wyklucza podwyżek podatków.
sam mam nadzieję, że po wyborach w Polsce PO wreszcie wezmie się za reformy emerytur mundurowych, zwiększenie wieku emerytalnego etc etc etc... wiem wiem... nadzieja matką głupich...
 
midel 189

midel

Użytkownik
Temat ze Smoleńskiem zamknięty, więc napiszę tutaj.

Macie swój zamach i &quot;strzały&quot; na filmikach.

Transkrypcja

Bo oczywiście trudniej uwierzyć w najbardziej prawdopodobną sytuację - błąd pilotów, lepiej szukać afery, zamachu - razem z posłami największej partii opozycyjnej.
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Temat ze Smoleńskiem zamknięty, więc napiszę tutaj.

Macie swój zamach i &quot;strzały&quot; na filmikach.

Transkrypcja

Bo oczywiście trudniej uwierzyć w najbardziej prawdopodobną sytuację - błąd pilotów, lepiej szukać afery, zamachu - razem z posłami największej partii opozycyjnej.
+1
Czytałem kilka razy te zapisy i odnosze wrazenie ze kapitan to chyba jakis nieprzytomny... Nawigator podaje mu co niecala sekunde wysokosc znizania, 2-gi pilot krzyczy &quot;odchodzimy&quot;, kontroler &quot;horyzont!&quot; a ten nic, nadal szukał ziemii... No i znalazł... Razem z 95 innymi osobami...
Ogólnie dziwi mnie, że wszyscy się zajmują teoriami, tym kto zapraszał itp a nikt sie nie zastanawia nad tym dlaczego pilot w kilkanascie sekund zszedł o kilkadziesiat metrów na pułap zaledwie kilku metrów nad ziemią?! Wydaje mi się, że mógł &quot;szukać ziemi&quot;, moze pomyslal ze nizej mgla jest rzadsza? Ale jesli okazałoby sie ze to prawda, no to popełnil szkolny błąd, z tego co wiem tak duzymi samolotami lata się na przyrzadach a nie na wzrok...
 
midel 189

midel

Użytkownik
Mnie też dziwi dlaczego przez ostatnie pół minuty w ogóle się nie odzywał. No i ciekawe, kto jest tym tajemniczym A :p
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Dokładnie. Znowu jest facetem z charakterem w przeciwieństwie do niektórych PO(żal sie Boże)lityków
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Nieuchronnośc oczywiście odstrasza, ale sama wysokośc kary też. Czym innym jest persektywa kary śmierci, a czym innym przesiedzenie kilkunastu lat w ciepłej celi, żyjąc na koszt społeczenstwa. Najlepszym rozwiązaniem jest więc połączenie wysokich kar (w tym kary śmierci) i jak najwyższej wyjrywalności.
Kary za jazde po pijaku wzrosły a liczba osob popelnijaca to wykroczenie/przestepstwo spadła? Nie bardzo...
Ale ja jestem zdecydowanie za karą smierci. Np jak ktos zabija i chowa w beczce po kapuscie swoje dzieci to nie zasługuje na zadna druga szanse, czy resocjalzacje. Co po 15 latach w wiezieniu wyjdzie i zostanie normalnym obywatelem? Nie. Kara smierci odrazu. Duzo tansze rozwiazanie niz długoletnie wiezienie dla takiego zwyrola.
+kastracja dla pedofilów. Ale nie chemiczna, a normalnie uciac jaja takiemu+podac imie i nazwisko do publicznej wiadomosci.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Kary za jazde po pijaku wzrosły a liczba osob popelnijaca to wykroczenie/przestepstwo spadła? Nie bardzo...
Ale ja jestem zdecydowanie za karą smierci. Np jak ktos zabija i chowa w beczce po kapuscie swoje dzieci to nie zasługuje na zadna druga szanse, czy resocjalzacje. Co po 15 latach w wiezieniu wyjdzie i zostanie normalnym obywatelem? Nie. Kara smierci odrazu. Duzo tansze rozwiazanie niz długoletnie wiezienie dla takiego zwyrola.
+kastracja dla pedofilów. Ale nie chemiczna, a normalnie uciac jaja takiemu+podac imie i nazwisko do publicznej wiadomosci.
O to chodzi. Jestem zwolennikiem kary śmierci nie przez, że to ona skutecznie odstrasza, bo tak nie jest. Ale sprawiedliwszej kary nie ma. Śmierć za śmierć. Proste.
Ostatni pomysł dość egzotyczny ;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom