>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje polityczne - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
100icki 14

100icki

Użytkownik
kol. Xavy w tym kraju już wkrótce będzie zabronione &quot;poprawianie&quot; pedofili, bandytów i analfabetów co nie znają języka ojczystego - jednym słowem &quot;róbta co chceta&quot;
 
budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
Na temat szukania kasy przez Balcerowicza - to jakiś kompletny kretyn

Szukają pieniędzy gdy one leżą na ziemi:
- opodatkować księży i kościoły
- odstąpić od konkordatu
- wprowadzić i egzekwować kasy fiskalne u lekarzy i prawników
- wyprowadzić religię ze szkół
- wprowadzić ulgę remontową ale z zastrzeżeniem że nie można wykonywać prac samemu tylko rozliczać je na podstawie faktur. 90% złotych rączek, którzy chałturzą na czarno musiało by zarejestrować swoją działalność i odprowadzać podatki.
- ograniczyć liczbę rządowych &quot;specjalistów ds.&quot;, którzy jak widać nie potrafią nic wymysleć
- rozwiązać senat i ograniczyć liczbę posłów
to tyle moich propozycji.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Na temat szukania kasy przez Balcerowicza - to jakiś kompletny kretyn
Szukają pieniędzy gdy one leżą na ziemi:
- opodatkować księży i kościoły
- odstąpić od konkordatu
- wprowadzić i egzekwować kasy fiskalne u lekarzy i prawników
- wyprowadzić religię ze szkół
- wprowadzić ulgę remontową ale z zastrzeżeniem że nie można wykonywać prac samemu tylko rozliczać je na podstawie faktur. 90% złotych rączek, którzy chałturzą na czarno musiało by zarejestrować swoją działalność i odprowadzać podatki.
- ograniczyć liczbę rządowych &quot;specjalistów ds.&quot;, którzy jak widać nie potrafią nic wymysleć
- rozwiązać senat i ograniczyć liczbę posłów
to tyle moich propozycji.
przecież od przyszłego roku to zostanie wprowadzone.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Na temat szukania kasy przez Balcerowicza - to jakiś kompletny kretyn

Szukają pieniędzy gdy one leżą na ziemi:
- opodatkować księży i kościoły :grin:
- odstąpić od konkordatu ????
- wprowadzić i egzekwować kasy fiskalne u lekarzy i prawników:spokodfhgfh:
- wyprowadzić religię ze szkół:zoltakartka:
- wprowadzić ulgę remontową ale z zastrzeżeniem że nie można wykonywać prac samemu tylko rozliczać je na podstawie faktur. 90% złotych rączek, którzy chałturzą na czarno musiało by zarejestrować swoją działalność i odprowadzać podatki.:zoltakartka:
- ograniczyć liczbę rządowych &quot;specjalistów ds.&quot;, którzy jak widać nie potrafią nic wymysleć:spokodfhgfh:
- rozwiązać senat i ograniczyć liczbę posłów:roll:
to tyle moich propozycji.
Idealna recepta na przegranie wyborów ;) . A za kościół mohery by zjadły każdego. A swoim (Poseł - Senatorowi) nikt stołka nie zabierze :cool:
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Na temat szukania kasy przez Balcerowicza - to jakiś kompletny kretyn
Szukają pieniędzy gdy one leżą na ziemi:
- opodatkować księży i kościoły
- odstąpić od konkordatu
- wprowadzić i egzekwować kasy fiskalne u lekarzy i prawników
- wyprowadzić religię ze szkół
- wprowadzić ulgę remontową ale z zastrzeżeniem że nie można wykonywać prac samemu tylko rozliczać je na podstawie faktur. 90% złotych rączek, którzy chałturzą na czarno musiało by zarejestrować swoją działalność i odprowadzać podatki.
- ograniczyć liczbę rządowych &quot;specjalistów ds.&quot;, którzy jak widać nie potrafią nic wymysleć
- rozwiązać senat i ograniczyć liczbę posłów
to tyle moich propozycji.
WOW... Zwiększenie interwencjonizmu ma pomóc... Receptą na naprawę sytuacji ma być zwiększony fiskalizm. Naprawdę ludzie weźcie się za naukę. Jak po Grecji można wierzyć jeszcze w socjalizm? Przecież to się nigdzie nie sprawdziło i nigdy nie sprawdzi. I nie chodzi o to, że &quot;ludzie są źli&quot;. System sam stwarza te problemy.
Kościół to jest najmniejszy problem, przy tym co robią urzędnicy państwowi działalność duchownych jest wręcz minimalna. Sam jestem przeciwny państwowej edukacji, dlatego jestem za wycofaniem religii ze szkół, tak samo jak za wycofaniem wszystkich pozostałych przedmiotów. Ale na pewno jestem też przeciwny temu żeby duchowni (jakiejkolwiek religii) musieli odprowadzać podatek od dobrowolnych ofiar.
Rozwiązanie Senatu to idiotyczny pomysł. Senat to ostatni ratunek przed tym co wychodzi z Sejmu.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Skoro lekarze i prawnicy powinnni ( będą ) mieć kasy fiskalne to nie uważacie, że nauczyciele udzielający korepetycji też powinni mieć takie kasy ?
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Skoro lekarze i prawnicy powinnni ( będą ) mieć kasy fiskalne to nie uważacie, że nauczyciele udzielający korepetycji też powinni mieć takie kasy ?
Oczywiście, że tak. Przecież to zwiększy dochody naszego państwa!
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
PiS jest partią lewicową, ponieważ popiera socjalistyczny model gospodarczy, a także ograniczanie wolności obywateli. To samo PO. Ja nie patrzę na to, co jest napisane na Wikipedii, tylko na ustawy jakie rządy tych partii wprowadziły.
Ktoś wcześniej napisał o socjalu, z którego korzystają te babcie. No to jest po prostu śmieszne, bo im to było już dawno obiecane, zresztą to jest mały odsetek tego na co idą podatki. Dużo bardziej bulwersuje mnie fakt, że obecny rząd chce przy tym socjalizmie trwać, bo mentor Tuska dość niedawno stwierdził, że prywatyzowanie majątku państwowego jest pozbawione sensu. Ach ci liberałowie... liberał - socjaldemokrata
WOW... Zwiększenie interwencjonizmu ma pomóc... Receptą na naprawę sytuacji ma być zwiększony fiskalizm. Naprawdę ludzie weźcie się za naukę. Jak po Grecji można wierzyć jeszcze w socjalizm? Przecież to się nigdzie nie sprawdziło i nigdy nie sprawdzi. I nie chodzi o to, że &quot;ludzie są źli&quot;. System sam stwarza te problemy.
Coś mi się zdaje, że pierwszym słowem, które piszesz w nowym poście jest &quot;socjal&quot; a potem obudowujesz je innymi. ???? Albo myslisz, ze to socjal jest winny całemu złu na świecie, a to tylko 3 posty z osttanich tygodni z tego tematu, w temacie o wyborach jeszcze troche tego było ;) Ja też nie jestem zwolennikiem socjalu, dawania pieniedzy obywatelom z moich podatków tylko za to, że sa i nie chce im się pracować, ale bez przesady...
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Gdzie w tym widzisz przesadę? Jestem przeciwnikiem redystrybucji i każdy kto zna trochę historię, wie do czego prowadzi polityka państw opiekuńczych. Finansowe wsparcie dla &quot;walki z patologiami&quot; zawsze prowadzi do zwiększenia ilości zachowań patologicznych. Dlatego coraz większej liczbie osób opłaca się być bez pracy, mięć nieślubne dzieci, w ogóle być ofiarą losu. I to jest dla mnie chore.
Sam w pewnym momencie przyznałeś, że np. przywileje dla nauczycieli są bezsensowne (wiem, że użyłeś innych słów, ale chyba taki był sens?), a z drugiej strony wspierasz partię, która ewidentnie zwiększa udział państwa w gospodarce. Trzeba zdać sobie sprawę, że teraz niemalże wszystkie państwa demokratyczne są w znacznej mierze socjaldemokratyczne. Po II wojnie światowej taki model państwa jest najbardziej pożądany przez &quot;władców świata&quot;.
Przeczytałem przytoczone przez Ciebie fragmenty moich wypowiedzi i nie widzę tam żadnego nadużycia. Za każdym razem użycie tych słów było moim zdaniem odpowiednie.
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
To ciekawe, że Komorowskiemu, który &quot;podobno&quot; jest katolikiem tak bardzo przeszkadza krzyż. To oczywiste, że ten krzyż powinien tam zostać do czasu, aż powstanie w tym miejscu porządny pomnik albo tablica. No, ale to całe zamieszanie z krzyżem jest na rękę Platformie, bo odwraca uwagę od poczynań ich nieudolnego rządu.
 
midel 189

midel

Użytkownik
To ciekawe, że Komorowskiemu, który &quot;podobno&quot; jest katolikiem tak bardzo przeszkadza krzyż. To oczywiste, że ten krzyż powinien tam zostać do czasu, aż powstanie w tym miejscu porządny pomnik albo tablica. No, ale to całe zamieszanie z krzyżem jest na rękę Platformie, bo odwraca uwagę od poczynań ich nieudolnego rządu.
A niby dlaczego ma powstać akurat tam tablica już nie mówiąc o pomniku? Nie zginął tylko Lech Kaczyński i jego małżonka, zginęło również 94 innych ludzi. Dlaczego akurat on ma mieć pomnik, bo raczej ciężko polemizować ze zdaniem, że to będzie pomnik dla Lecha Kaczyńskiego, a nie dla ofiar wypadku lotniczego. Miejsce krzyża nie jest na chodniku przed tak strategicznym miejscem jak Pałac Prezydencki.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
A niby dlaczego ma powstać akurat tam tablica już nie mówiąc o pomniku? Nie zginął tylko Lech Kaczyński i jego małżonka, zginęło również 94 innych ludzi. Dlaczego akurat on ma mieć pomnik, bo raczej ciężko polemizować ze zdaniem, że to będzie pomnik dla Lecha Kaczyńskiego, a nie dla ofiar wypadku lotniczego. Miejsce krzyża nie jest na chodniku przed tak strategicznym miejscem jak Pałac Prezydencki.
Pomijając te bzdury o tym, gdzie jest miejsce krzyża itd. to chyba tablica/pomnik ma upamiętnić wszystkie ofiary? Nie mówię, czy taki pomnik/tablica powinien być czy nie, bo tak na dobrą sprawę to można kwestionować sensowność każdego upamiętnienia tego typu.
Strategiczne miejsce ... heh ;)
Przynajmniej do tej pory nie słyszałem nikogo, kto by mówił, że tablica/pomnik ma upamiętniać tylko śp. Lecha Kaczyńskiego i jego małżonkę. Chyba od początku jest mowa o tym, że ma być poświęcony pamięci wszystkich, którzy zginęli. Trochę już ta platforma za bardzo Wam do głów uderzyła.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Pomijając te bzdury o tym, gdzie jest miejsce krzyża itd. to chyba tablica/pomnik ma upamiętnić wszystkie ofiary? Nie mówię, czy taki pomnik/tablica powinien być czy nie, bo tak na dobrą sprawę to można kwestionować sensowność każdego upamiętnienia tego typu.
Strategiczne miejsce ... heh ;)

Przynajmniej do tej pory nie słyszałem nikogo, kto by mówił, że tablica/pomnik ma upamiętniać tylko śp. Lecha Kaczyńskiego i jego małżonkę. Chyba od początku jest mowa o tym, że ma być poświęcony pamięci wszystkich, którzy zginęli. Trochę już ta platforma za bardzo Wam do głów uderzyła.
Przed 10 kwietnia, gdy ktoś stał w miejscu, gdzie teraz jest krzyż przez 5 minut od razu przychodzili BOR-owcy itd. Pałac jest to miejsce urzędowania obecnego prezydenta, a upamiętnić wszystkie ofiary można na Powązkach. Jaruś jednak zadbał już o Wawel to i doczeka się pomnika dla brata - męczennika ????
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Te kpiny byś sobie darował, bo jednak są nie na miejscu. Słuszność pochówku na Wawelu ciężko ocenić, dla mnie to jest nieistotne, bo w mojej opinii Piłsudski też bohaterem narodowym nie był, a mimo to ma tyle pomników.
Tablica pod pałacem prezydenckim ma upamiętnić wszystkie ofiary, a jeśli masz jakiś dowód na to, że ma być inaczej to go przedstaw.
Śmieszy mnie wyrażenie &quot;strategiczne miejsce&quot;, bo przecież jeszcze niedawno sam kanclerz Tusk w dość pogardliwy sposób wypowiadał się na temat tego urzędu.
A miałeś jakieś bliższe spotkanie z borowcami? Bo ja nic o takim procederze nie słyszałem. Jakoś nie bardzo cenię przywódców województwa państwa pod nazwą Unia Europejska, nie miałem i dalej nie mam powodów, by spędzać czas w tamtym miejscu.
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Gdzie w tym widzisz przesadę? Jestem przeciwnikiem redystrybucji i każdy kto zna trochę historię, wie do czego prowadzi polityka państw opiekuńczych. Finansowe wsparcie dla &quot;walki z patologiami&quot; zawsze prowadzi do zwiększenia ilości zachowań patologicznych. Dlatego coraz większej liczbie osób opłaca się być bez pracy, mięć nieślubne dzieci, w ogóle być ofiarą losu. I to jest dla mnie chore.

Sam w pewnym momencie przyznałeś, że np. przywileje dla nauczycieli są bezsensowne (wiem, że użyłeś innych słów, ale chyba taki był sens?), a z drugiej strony wspierasz partię, która ewidentnie zwiększa udział państwa w gospodarce. Trzeba zdać sobie sprawę, że teraz niemalże wszystkie państwa demokratyczne są w znacznej mierze socjaldemokratyczne. Po II wojnie światowej taki model państwa jest najbardziej pożądany przez &quot;władców świata&quot;.

Przeczytałem przytoczone przez Ciebie fragmenty moich wypowiedzi i nie widzę tam żadnego nadużycia. Za każdym razem użycie tych słów było moim zdaniem odpowiednie.
Tak, ale socjal z załozenia nie jest zły. Zła jest jego dystrybucja w nasyzm kraju. Często ludzie, ktorzy rzeczywiscie nie maja innej mozliwości zarobku z racji zdrowia itp nie dostaja zasiłków, a cwaniaczki spod sklepu z tego zyja. Ja sam na codzien mam z tym do czynienia. Przychodza do firmy goscie wyslani przez urzad pracy i prosza nas abysmy im podpisali ze oni sie nie nadaja do nas do pracy, ale nie z ich winy bo inaczej straca zasiłek a tak w ogole to oni juz pracuja gdzie indziej, oczywiście na czarno:? Paranoja:?

To ciekawe, że Komorowskiemu, który &quot;podobno&quot; jest katolikiem tak bardzo przeszkadza krzyż. To oczywiste, że ten krzyż powinien tam zostać do czasu, aż powstanie w tym miejscu porządny pomnik albo tablica. No, ale to całe zamieszanie z krzyżem jest na rękę Platformie, bo odwraca uwagę od poczynań ich nieudolnego rządu.
Masz racje. Gdyby Komorowski był &quot;prawdziwym katolikiem&quot;, nie takim chodzacym co niedziele do kosciola, przykladnym ojcem i mezem, tylko nienawidzacym zydow, pedałów obronca krzyza to nie tylko nie pozwoliłby przeniesc krzyza, ale sam przyniósłby jeszcze z 5, a podczas kazdej zagranicznej wizyty jako pamiatke rozdawalby rózance ????

Tak w ogole to istnieje ustawa o wolnosci zgromadzen? Przeciwnicy krzyza pod palacem prezydenckim musieli pisac do urzedu m.st. Warszawy podanie ws. dzisiejszej demonstracji a ten motłoch tam od tak sobie stoi? Tak jak pisze Midel, przed 10 kwietnia nie mozna było sie tam zatrzymywac na dluzej, a teraz wolna amerykanka. No ciekawe jakby sie skonczyla taka akcja pod ambasada amerykanska... Pozostaje miec tylko nadzieje, ze odpowiednie doniesienia o zaklocanie porzadku publicznego i obraze uczuc religjnych do prokuratury juz wplynely i kwiat narodu dostanie po łapach...
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Tak, ale socjal z załozenia nie jest zły. Zła jest jego dystrybucja w nasyzm kraju. Często ludzie, ktorzy rzeczywiscie nie maja innej mozliwości zarobku z racji zdrowia itp nie dostaja zasiłków, a cwaniaczki spod sklepu z tego zyja. Ja sam na codzien mam z tym do czynienia. Przychodza do firmy goscie wyslani przez urzad pracy i prosza nas abysmy im podpisali ze oni sie nie nadaja do nas do pracy, ale nie z ich winy bo inaczej straca zasiłek a tak w ogole to oni juz pracuja gdzie indziej, oczywiście na czarno:? Paranoja:?

Masz racje. Gdyby Komorowski był &quot;prawdziwym katolikiem&quot;, nie takim chodzacym co niedziele do kosciola, przykladnym ojcem i mezem, tylko nienawidzacym zydow, pedałów obronca krzyza to nie tylko nie pozwoliłby przeniesc krzyza, ale sam przyniósłby jeszcze z 5, a podczas kazdej zagranicznej wizyty jako pamiatke rozdawalby rózance ????

Tak w ogole to istnieje ustawa o wolnosci zgromadzen? Przeciwnicy krzyza pod palacem prezydenckim musieli pisac do urzedu m.st. Warszawy podanie ws. dzisiejszej demonstracji a ten motłoch tam od tak sobie stoi? Tak jak pisze Midel, przed 10 kwietnia nie mozna było sie tam zatrzymywac na dluzej, a teraz wolna amerykanka. No ciekawe jakby sie skonczyla taka akcja pod ambasada amerykanska... Pozostaje miec tylko nadzieje, ze odpowiednie doniesienia o zaklocanie porzadku publicznego i obraze uczuc religjnych do prokuratury juz wplynely i kwiat narodu dostanie po łapach...
Socjal z założenia nie jest zły? To nie mamy o czym rozmawiać. Teraz już rozumiem dlaczego dokonujesz takich wyborów. Jak najbardziej jesteś &quot;liberałem&quot;.
No tak, donos pewnie już wpłynął i teraz bezpieka będzie mogła &quot;zrobić porządek&quot; :]
Modlitwa to zakłócanie porządku publicznego. Obraza uczuć religijnych?
A co do Komorowskiego to o jego &quot;religijności&quot; wspomniałem już wcześniej. To ile ma dzieci, czy jak często chodzi o do kościoła nie ma tutaj znaczenia.
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Socjal z założenia nie jest zły? To nie mamy o czym rozmawiać. Teraz już rozumiem dlaczego dokonujesz takich wyborów. Jak najbardziej jesteś &quot;liberałem&quot;.

No tak, donos pewnie już wpłynął i teraz bezpieka będzie mogła &quot;zrobić porządek&quot; :]

Modlitwa to zakłócanie porządku publicznego. Obraza uczuć religijnych?

A co do Komorowskiego to o jego &quot;religijności&quot; wspomniałem już wcześniej. To ile ma dzieci, czy jak często chodzi o do kościoła nie ma tutaj znaczenia.
Przepychanki z policja, usuwanie barjerek i wieszanie na krzyżu pewnej hmm... jak ja nazwac... psychicznie chorej kobiety.

Tak, socjal nie jest zły, bo tak jak napisałem sa ludzie, ktorzy mimo szczerych checi nie moga pracować (niepełnosprawni) a za coś zyc muszą.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Przepychanki z policja, usuwanie barjerek i wieszanie na krzyżu pewnej hmm... jak ja nazwac... psychicznie chorej kobiety.

Tak, socjal nie jest zły, bo tak jak napisałem sa ludzie, ktorzy mimo szczerych checi nie moga pracować (niepełnosprawni) a za coś zyc muszą.
W Warszawie chyba nie mieszkasz i kiepsko orientujesz się w tym, co tam się dzieje. Kto prowokuje, kto szydzi, kto atakuje. Tak się składa, że agresorami są tam lewacy, a policja ogranicza swoje działania do minimum, zezwalając w ten sposób na atakowanie ludzi, którzy &quot;bronią krzyża&quot;. Niestety, dla Ciebie TVN i GW to wyrocznie, więc długo jeszcze nie zrozumiesz, że fakty znacząco różnią się od &quot;Faktów&quot;.
O ekonomii z Tobą nie dyskutuję, bo już wielokrotnie udowodniłeś, że jesteś impotentem w tej dziedzinie ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
W Warszawie chyba nie mieszkasz i kiepsko orientujesz się w tym, co tam się dzieje. Kto prowokuje, kto szydzi, kto atakuje. Tak się składa, że agresorami są tam lewacy, a policja ogranicza swoje działania do minimum, zezwalając w ten sposób na atakowanie ludzi, którzy &quot;bronią krzyża&quot;. Niestety, dla Ciebie TVN i GW to wyrocznie, więc długo jeszcze nie zrozumiesz, że fakty znacząco różnią się od &quot;Faktów&quot;.

O ekonomii z Tobą nie dyskutuję, bo już wielokrotnie udowodniłeś, że jesteś impotentem w tej dziedzinie ????
Tak, to lewacy stoją tam dzień i noc, przywiązują się do krzyża itp. Nie ma sensu z tobą rozmawiać, bo i tak wyjdzie, że wina lewaków. Denerwuje mnie tylko, że ważny dla mnie symbol jakim jest krzyż jest przez zachowanie tych ludzi - &quot;prawdziwych Polaków, katolików&quot; ???? hańbiony. Śmiać mi się chce jak ci &quot;obrońcy krzyża&quot; są przekonani, że manifestacja &quot;przeciwników krzyża&quot; jest nielegalna i nie może dojść do skutku, bo ... oni tak chcą. Tęsknią biedaki za komuną - nie musieli wtedy samodzielnie myśleć, nic nie robili a pieniądze dostawali.
To był mój ostatni komentarz w sprawie tej chorej sytuacji pod Pałacem Prezydenckim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom