>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dziś otrzymujesz darmowy zakład 75zł .Macie to ??

A 6

amstrad

Użytkownik
Otrzymujesz dziś darmowy zakład bez wpłaty


W sobotę rozpoczyna się angielska Premier League i hiszpańska La Liga. Aby to uczcić, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę. Otrzymujesz od nas darmowy zakład o wartości 75 PLN w Premier League – WPŁATA NIE JEST WYMAGANA.

A może postawisz na wygraną obrońców tytułu z Manchesteru i Barcelony? Otrzymasz wtedy kurs 1,82!

Ja już wykorzystałem a Wy dostaliście już????
 
E 318

eric99

Użytkownik
Posprawdzajcie maile, prócz wczorajszego maila z darmowym zakładem dostałem drugiego również na 75 zł oraz 25 free spinów na Hall of Gods ????
 
L 9

longu

Użytkownik
W dniu wczorajszym po godz 10 rano czasu Polskiego skorzystałem z promocji darmowego zakłady za 75zl:
Na moim kuponie znalazły sie następujące zdarzenia:
1. Piłka Siatkowa K Brazylia (-2,5) - Holandia typ 1
2. Piłka Siatkowa K Tajlandia - Niemcy typ 2
3. Piłka Nożna Anglia Arsenal - Aston Villa typ BTS - TAK

jestem przekonany w 100000% ze zakład ten został zawarty. Po niedługim czasie Państwa serwis przestał dzialać! Wyświetlał się komunikat o pracach serwisowych.

Po rozegraniu ostatniego spotkania uradowany wiedziałem ze wszystkie moje typy są poprawne jednak

wieczorem gdy serwis juz działał po wejsciu na swoje konto nie ujrzałem mojego zakładu.
z tego co Pamiętam mija wygrana wynosiła cos koło 315 PLN.
Miał ktoś podobne jaja??
Support napisał ze nie postawiłęm! A na bank bylo zakłąd zawarto!
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
W dniu wczorajszym po godz 10 rano czasu Polskiego skorzystałem z promocji darmowego zakłady za 75zl:

Na moim kuponie znalazły sie następujące zdarzenia:

1. Piłka Siatkowa K Brazylia (-2,5) - Holandia typ 1
2. Piłka Siatkowa K Tajlandia - Niemcy typ 2

3. Piłka Nożna Anglia Arsenal - Aston Villa typ BTS - TAK


jestem przekonany w 100000% ze zakład ten został zawarty. Po niedługim czasie Państwa serwis przestał dzialać! Wyświetlał się komunikat o pracach serwisowych.


Po rozegraniu ostatniego spotkania uradowany wiedziałem ze wszystkie moje typy są poprawne jednak


wieczorem gdy serwis juz działał po wejsciu na swoje konto nie ujrzałem mojego zakładu.

z tego co Pamiętam mija wygrana wynosiła cos koło 315 PLN.

Miał ktoś podobne jaja??

Support napisał ze nie postawiłęm! A na bank bylo zakłąd zawarto!
Najlepiej robić screeany ekranu z kuponem w takich sytuacjach jak coś za darmo dają.
 
L 9

longu

Użytkownik
Nigdy nie mialem takiej akcji! klikłem wyslij zobaczylem zakład zawarto to mowie git wyłaczylem i poszedlem do pracy ????
a tu taki ZONK
 
Do góry Bottom