>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dzień dobry

daarekn 0

daarekn

Użytkownik
Cześć wszystkim! Znakomite forum! Mam nadzieję, że spędzę tutaj miło czas i przy okazji nauczę się czegoś przydatnego.
 
H 0

hank_j

Użytkownik
Witam. Jestem nowy zarówno na forum jak i w zakładach bukmacherskich. Zacząłem wczoraj od bet365 i powolutku obserwuję co i jak. Poza tym jestem z Krakowa, studiuję.
pozdro! ;-)
 
masakrowicz 0

masakrowicz

Użytkownik
Cześć wszystkim! Obstawiam jakiś czas bwin i bet365, nie dawno poznając kilku hazardzistów amatorów polecili mi to forum ciekawe typy i fajne analizy mam nadzieje, że moje osiągi wzrosną od kiedy do was dolaczylem a moze sam tez wniose cos od siebie
 
koroson 5

koroson

Użytkownik
Witam.Jestem z Zabrza i w bukmacherke bawie sie praktycznie od 15kwietnia(moich 18urodzin) Narazie idzie mi slabo ale juz powoli zaczynam lapac i rozumiec coraz wiecej,wiec mam nadzieje ze w przeciagu kilku dni zacznie sie jakis chociaz maly + ???? Posiadam tez konto na bet365 lecz obecnie czekam na wyrob dowodu osobistego i co za tym niesie konta bankowego wtedy zaczne sie bawic bardziej na powaznie.
 
C 0

calamity

Użytkownik
witajcie, chce rozpoczac przygode (mam nadzieje, ze przygode a nie topienie kasy :p ) z bukmacherka i mam nadzieje czegos sie nauczyc!
pzdr!
 
A 0

armani91

Użytkownik
Cześć ????
Jest to mój pierwszy post na tym forum więc postanowiłem się przywitać ???? Dopiero co próbuję swoich sił w zakładach bukmacherskich i mam nadzieję, że będzie mi to szło i przyniesie same korzyści - wiadomo jakie ;)
Swoją drogą naprawdę fajnie, że jest w sieci forum o takiej tematyce!
Pozdrawiam i udanych zakładów,
Armani
 
Do góry Bottom