>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dzień dobry

nivet 277

nivet

Użytkownik
Witam.


Bartek z tej strony. Niektórzy mnie znają już z zamiłowania do hokeja,a głównie

do NHL. Inni może nie, ale postaram się o to żeby mnie szybko zapamiętali.


Pozdrawiam.
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Witam. Lista miejsc z których wylatywałem jest długa, no ale jak do kretyna piszę per głupek, to zasady poprawności politycznej takie dają efekty. No i nie odpuszczam też modom i adminom, wiel-błąd to nie żubr i nie jest pod ochroną. Ulubiony admin forsował na swoim forum zakład z giełdy jako kurs do grania. Potem coś odkręcał, i przeskoczył na analizę szans utrzymania sie w lidze karnie zdegradowanej już od trzech tygodni Łęcznej.A ten Eugeniusz liczył punkty, doszedł nawet do różnicy bramek.
Eee co ja tu będę się produkował, i tak pewnie część forumowiczów kojarzy niesfornego Cyta. Pozdrawiam i walczmy razem.
 
D 0

dawid-6804

Użytkownik
Witam Wszystkich
Jestem Dawid mam lat 21 , od pewnego czasu mam konto na forum , ale od dnia dzisiejszego planuje zacząć działać na korzyść forum . Interesuje sie jak zapewne większość z Was Sportem i pokerem , Pozdrawiam
 
railwayman 0

railwayman

Użytkownik
Witam wszystkich:-D
Krzysiek,19 lat,brunet...jak w anonsie matrymonialnym:jezora:
Zaczynam dopiero swoją przygodę z tym forum,mam nadzieję,że będzie ona owocna dla mnie ???? jak i dla Was:-D
Pozdrawiam:jezora:
 
mroku_1920 0

mroku_1920

Użytkownik
Dzien Dobry,
jak to temat sugeruje ????

Kamil - interesuje sie bukmacherka, sportem i.. iii ? No wlasnie, wszystkim po trochu ???? .

Wiecej to chyba nie napisze ???? , akurat nie mam pomysłu. Do zobaczenia na forum :spokodfhgfh:.
 
berq 0

berq

Użytkownik
Witam serdecznie.
Jestem zielony niczym kaktus w tropiku bo nie mam fioletowego pojęcia o zakładach. Mam nadzieję, że dzięki forum zatrybię o co biega. Jako buka używam BetGuna.

Pozdrawiam wszystkich maniaków. ????
 
B 0

binio1984

Użytkownik
Witam, z tej strony Paweł. Dopiero sie zarejestrowałem, mam zamiar zacząc grać po dłuższej przerwie ???? Postaram się zaglądać tu jak najczęsciej. Pozdrawiam.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Witam,
Nazywam się Mikołaj, na forum vel Miko_MU ;) Jak mówi nick, jestem kibicem Czerwonych Diabłów już od kilku ładnych lat. Co do bukmacherki to nie jestem jakis ekspertem, ale staram się wolnych chwilach podnosić umiejętności ;-]
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Witam jestem &quot;nowy&quot; ????
Od forum jestem od jakiegos czasu z roznym skutkiem ???? Witam wszystkich nowych oraz starych uzytkownikow ktorych jeszcze nie poznalem. Uwazam ze dzien bez kuponu jest dniem straconym ???? To by bylo na tyle. Aha obstawiam praktycznie wszystko a ulubiona druzyna to Liverpool FC, nawet sam Vader im kibicuje odkad pojawilem sie na forum :jezora:
 
Do góry Bottom