>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dzien Górnika / Górnictwo

rybex 3

rybex

Użytkownik
Przeszkadza Ci to w czymś?
pojecie &quot;żałoba&quot; straciło szacunek i teraz tak naprawde kogo to obchodzi, ja płakałem po gornikach? nie, nie znam osoby co by płakała, bede hamski i powiem ze to po czesci ich wina bo nie mieli ambicji na lepsza prace(oczywiscie nie wszyscy)
life is brutal
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
To dla kotka :zoltakartka: ;)



A ja coś takiego napisałem?
Pytam tylko kolegę w czym mu to przeszkadza? Czarny znaczek TVN mu się nie podoba?



Sorry w takim razie.. ;)
chociażby w tym, że się mecz nie odbędzie, czy nawet durne programy rozrywkowe. rozumiem, że to wielka tragedia, ale nie po każdym takim wypadku trzeba żałoby wprowadzać ...

pojecie &quot;żałoba&quot; straciło szacunek i teraz tak naprawde kogo to obchodzi, ja płakałem po gornikach? nie, nie znam osoby co by płakała, bede hamski i powiem ze to po czesci ich wina bo nie mieli ambicji na lepsza prace(oczywiscie nie wszyscy)
life is brutal
:| :|

tu taki filmik, na YT, co do żałoby :

http://www.youtube.com/watch?v=S-fyEW8-mME
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
......................
Widziałem co tam było i dlatego odpowiem.
Gdyby ja wprowadził Tusk albo inny pajacyk to nie byłaby farsa?

pojecie &quot;żałoba&quot; straciło szacunek i teraz tak naprawde kogo to obchodzi, ja płakałem po gornikach? nie, nie znam osoby co by płakała, bede hamski i powiem ze to po czesci ich wina bo nie mieli ambicji na lepsza prace(oczywiscie nie wszyscy)
life is brutal
Pewnie, że ich wina. Tych co zginęli w WTC to też ich wina byla, że nie zostali górnikami tylko pracowali właśnie tam ????

chociażby w tym, że się mecz nie odbędzie, czy nawet durne programy rozrywkowe. rozumiem, że to wielka tragedia, ale nie po każdym takim wypadku trzeba żałoby wprowadzać ...
Wytrzymasz dwa dni bez Tańca z Gwiazdami.
 
mackso 10

mackso

Użytkownik
pojecie &quot;żałoba&quot; straciło szacunek i teraz tak naprawde kogo to obchodzi, ja płakałem po gornikach? nie, nie znam osoby co by płakała, bede hamski i powiem ze to po czesci ich wina bo nie mieli ambicji na lepsza prace(oczywiscie nie wszyscy)
life is brutal
Górnikom nalezy sie szacunek. Podobalo mi sie jak na Legii uczcili to co sie stalo minuta ciszy. Ale to co robi kwaku to jest masakra jakas - wczoraj kica z kaczorowa w spale a dzisiaj w zalobie.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
to jest tak zwane ryzyko zawodowe :| rozumiem tragedie rodzin ale żaloba? trochę bez sensu :| na choroby cywilizacyjne dziennie ginie więcej niewinnych osób, ale o tym nikt nie mówi... ????
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Rybex wstyd mi za ciebie....gdyby nie oni oddawali swoja krew dalej bylbys pod rusem i pisal na maszynie do szycia...
...panowie GOWNO WIECIE O SLASKICH KOPALNIACH....
 
jarosh 0

jarosh

Użytkownik
pojecie &quot;żałoba&quot; straciło szacunek i teraz tak naprawde kogo to obchodzi, ja płakałem po gornikach? nie, nie znam osoby co by płakała, bede hamski i powiem ze to po czesci ich wina bo nie mieli ambicji na lepsza prace(oczywiscie nie wszyscy)
life is brutal
Ty wiesz co Ty piszesz??
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
średni górnik zarabia ok 3 tyś. plus 13stka i 14stka mało tego dochodzą deputaty z tego co wiem wielu ludzi z biura nie ma takich pieniędzy.
Głupoty gadasz Jarku. Zwykły górnik nie zarabia 3 tyś złotych.

By Ass: Jarek mam w rodzinie byłych lub ciagle aktywnych górników i żaden z nich nie zarobił nigdy 3.000 zł na miesiąc.

J89// albo rodzina albo dane tysięcy górników kłamią ????

By Ass: Rodzina nie kłamię.. ;)
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Widziałem co tam było i dlatego odpowiem.
Gdyby ja wprowadził Tusk albo inny pajacyk to nie byłaby farsa?



Pewnie, że ich wina. Tych co zginęli w WTC to też ich wina byla, że nie zostali górnikami tylko pracowali właśnie tam ????



Wytrzymasz dwa dni bez Tańca z Gwiazdami.
Dobrze gada, POLAĆ MU
 
riki1 13

riki1

Użytkownik
pojecie &quot;żałoba&quot; straciło szacunek i teraz tak naprawde kogo to obchodzi, ja płakałem po gornikach? nie, nie znam osoby co by płakała, bede hamski i powiem ze to po czesci ich wina bo nie mieli ambicji na lepsza prace(oczywiscie nie wszyscy)
life is brutal
,,hamski&#39;&#39; to nie jestes ale prawda jest taka ,ze codziennie umieraja ludzie w kazdej pracy i nie ma zaloby i takie rzeczy jak smierc kilkunastu gornikow....nie rusza mnie to tez ,szczegolnie ,ze zarabiaja gruba kase za to co robia...tak samo jak zolnierze jada do afganistanu i umieraja ale za to im placa....
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
,,hamski&#39;&#39; to nie jestes ale prawda jest taka ,ze codziennie umieraja ludzie w kazdej pracy i nie ma zaloby i takie rzeczy jak smierc kilkunastu gornikow....nie rusza mnie to tez ,szczegolnie ,ze zarabiaja gruba kase za to co robia...tak samo jak zolnierze jada do afganistanu i umieraja ale za to im placa....
...zjedz raz na dol...badz 1000 metrow pod ziemia....nawet jak ci daja 5000 zlotych JUZ TAM NIE WROCISZ!!!...a stawka podstawowa to nie starcza na utrzymanie rodziny wiec blagam cie nie wypowiadaj sie...
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Ass poczytaj sobie w necie taka jest prawda.
Już za czasów Gierka górnictwo było &quot;oczkiem w głowie&quot; rządzących i Oni się przyzwyczajali do dobrego.
To samo można powiedzieć o tych co odeszli ze stoczni jakie odprawy podostawali, a placzą jakby się urodzili w tych halach.
 
riki1 13

riki1

Użytkownik
...zjedz raz na dol...badz 1000 metrow pod ziemia....nawet jak ci daja 5000 zlotych JUZ TAM NIE WROCISZ!!!...a stawka podstawowa to nie starcza na utrzymanie rodziny wiec blagam cie nie wypowiadaj sie...
za 5 tys miesiecznie nie utrzymasz rodziny tak? super zyjesz widze ale ja mam prawie tyle na miesiac i jakos daje rade wyzyc i jeszcze pozyc...
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
...zjedz raz na dol...badz 1000 metrow pod ziemia....nawet jak ci daja 5000 zlotych JUZ TAM NIE WROCISZ!!!...
Dokładnie, miejsce z którego przez &quot;okno&quot; nie uciekniesz jak coś się dzieje.
Wielki szacunek dla takich ludzi. Narażają swoje życie nikt nie da im 100% gwarancji, że wyjadą cali więc lepiej przemilczeć i się trochę zastanowić jak pisać durnoty.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Ass poczytaj sobie w necie taka jest prawda.
Już za czasów Gierka górnictwo było &quot;oczkiem w głowie&quot; rządzących i Oni się przyzwyczajali do dobrego.

To samo można powiedzieć o tych co odeszli ze stoczni jakie odprawy podostawali, a placzą jakby się urodzili w tych halach.
Jarek Gornicy (a takze i stoczniowcy) gineli za wasza i moja wolnosc, za toba nikt nie bedzie robil zaloby bo nigdy nie byles wart zlamanego centa...
 
Do góry Bottom