>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dzisiaj w forBET

forbet 67

forbet

Użytkownik
Środa, 17.08.2016 w forBET
Eliminacje Ligi Mistrzów z meczem Legii Warszawa. Kurs na wygraną Legii 2.05
Awans Legii 1.20
Igrzyska Olimpijskie
Ćwierćfinały turnieju siatkarskiego mężczyzn:
Polska-USA. Wygrana Polaków po tie-breaku 6.00
Ćwierćfinały turnieju piłki ręcznej mężczyzn:
Polska-Chorwacja. Wygrana Polaków 3.90
Półfinały piłki nożnej mężczyzn:
Brazylia-Honduras
Nigeria-Niemcy
Oferta forBET
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Czwartek, 18.08.2016 w forBET
Ostatnia runda eliminacji Ligi Europy
Tenis WTA w Cincinnati:
Agnieszka Radwańska - Johanna Konta - Wygrana Polki 1.35
Igrzyska Olimpijskie
Złoto dla Marii Andrejczyk w rzucie oszczepem - kurs 3.50
Półfinały kobiecych turniejów piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki.
W naszej ofercie pojawiły się też zakłady na turnieje pokerowe WSOP Main Event i EPT Barcelona
Polak wygra EPT Barcelona - kurs 25.00
Oferta forBET
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
To ja się zapytam, w takim razie gdzie to mogę znaleźć. Szukałem, ale niestety nie widzę zakładów na 4 etap. No chyba, że macie państwo na myśli tylko zakłady na zwycięstwo etapowe, w takim razie potraktuje to jako żart. Jeśli nie, to radziłbym się tym nie reklamować, że na jeden z trzech najważniejszych wyścigów macie taką ubogą ofertę. Radzę zatrudnić oddsmakera, który ma pojęcie o tej dyscyplinie.
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
To ja się zapytam, w takim razie gdzie to mogę znaleźć. Szukałem, ale niestety nie widzę zakładów na 4 etap. No chyba, że macie państwo na myśli tylko zakłady na zwycięstwo etapowe, w takim razie potraktuje to jako żart. Jeśli nie, to radziłbym się tym nie reklamować, że na jeden z trzech najważniejszych wyścigów macie taką ubogą ofertę. Radzę zatrudnić oddsmakera, który ma pojęcie o tej dyscyplinie.
Staramy się robić wszystko, żeby zadowolić naszych klientów. Zgodnie z Pana sugestią oddsmaker już zatrudniony i oferta na Vueltę poszerzona.

Vuelta a Espana - Oferta

Życzymy miłej gry.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Staramy się robić wszystko, żeby zadowolić naszych klientów. Zgodnie z Pana sugestią oddsmaker już zatrudniony i oferta na Vueltę poszerzona.

Vuelta a Espana - Oferta

Życzymy miłej gry.
Oferta w większości bliźniacza z pewną inna firmą, niemniej jestem pełen podziwu, za tak szybkie rozwiązanie sprawy. Jak to mówią, małymi krokami do celu. Pozdrawiam i życzę dalszego, szybkiego rozwoju.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wszędzie was chwalę, łącznie z moim własnym tematem. Promocja polegająca na płaceniu podatku to super sprawa bo można grać tak jak u tych co nie wolno ????
Do pełni szczęścia jak dla mnie przydały by się zamiast handicapów europejskich, azjatyckie na piłkę nożną. Wiem, że buk więcej zarabia na europejskich, ale chyba nie ma w Polsce nikogo kto by dawał dużo takich handi, może gdzieś jest jakiś jeden co daje tylko -1,5, +1,5 co oczywiście jest tym samym co europejskie. Mnie się marzy oferta od -1 do -4 co 0,5 tak w 1x2 jak i na ilość goli. Czy jest szansa, że wprowadzicie azjany ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wystawcie w ofercie długookresowe zdarzenie 2-way, na under/over zakresu ilości bramek zdobytych przez Legię w rozgrywkach grupowych LM:
a/ 0-1
b/ 2+
oraz 3-way na dokładną ilość tych bramek:
a/ 0
b/ 1
c/ 2+
 
D 11

demois

Użytkownik
Co jak co, ale azjany + granie bez podatku pewnie zachęciło by dużo ludzi do gry u Was( w tym i mnie). Był, w ogóle jakiś Polski bukmacher, który kiedykolwiek oferował azjany? Chyba nie ;)
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Z tego co ja się orientuje to azjanów nie ma ze względu na podatek (jak wiemy jest dużo możliwości - pełna wygrana - pół wygrana zwrot , pół zwrot przegrana itp) i system z 12% podatku nie przegryza zwłaszcza tych &quot;połówek&quot;
 
Do góry Bottom