>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E sport - nieznane wody traderów i bukmacherów...

hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich traderów i typerów. Temat powstał ( patrzyłem - było kilka ale bez zapału) w celu skubania bukmacherów a także realizacji projektu.
Na pewno kształt jak i charakter całego tematu będzie okuty w zdrowy rozsądek i kolorowe obrazki a podawane typy będą wyłącznie z esportu, dlatego mam nadzieję, że uda mi się uchylić rąbka tego wspaniałego świata gier komputerowych oraz zachęcić wszystkich do typowania i śledzenia wydarzeń esportowych.
Nie chcę się specjalnie gimnastykować pisząc chorobliwie długi wstęp o tym, że esport to przyszłość, że firmy będą inwestować kiedyś w swoich pracowników, a w ramach odpoczynku w pracy, w wielkich korporacjach będą grać w cs&#39;a..........ale jedno najważniejsze wam napisze ... Rzucę to wszystko i wyjadę do Japonii jeśli opracują technologie full dive!
Jestem otwarty na informacje a także sensowne uzasadnienia, dlatego jeśli masz jakieś pytania odnośnie typu, bądź ciekawy typ który według ciebie jest wart grania, pisz śmiało wiadomość prywatną.
W tym temacie :
  • będę zwiększał świadomość i wiedzę esportową
  • wprowdzę etyczne standardy granych kuponów
  • zachęcę niezależne osoby do stworzenia grupy infobrokerów z dziedziny esportu
  • postaram się pomnożyć kapitał początkowy o przynajmniej 500 % miesięcznie

Postaram się typować minimum 20 wydarzeń w miesiącu tak aby temat trafił w przyszłości do Vipów. Przede mną sporo pracy i tej przy analizie, podawaniu typów i opracowaniu statystyk do projektu dlatego każde łapki w górę będą motywacją do działania. Mam nadzieje że wytrwamy i na finał podzielę się z wami wynikiem mojej pracy.
 
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Championship series ECS EU

Mecz : Astralis vs Ninja in Pijamas
Godz: 19.00
Typ : Ninja in Pijamas(1 mecz)
Bukmacher : STS 1,95 ; Unibet 2,2 ✅
Mapa : Train
Witam wszystkich, pierwszy typ w tym temacie, nie będe ukrywał, że wybrałem bardzo ciężki mecz, nie od dziś wiadomo o Astralis a o NiP dopiero w ostatnim czasie zaczęto pisać częściej więc może na dobry początek przybliżę wam drużyny :


Pewnie niektórym to wogóle nic nie mówi, ale jedna i druga drużyna to wielokrotni mistrzowie Danii i Szwecji. Aktualnie NiP w dużo lepszej formie, wygrali IEM Oakland w USA gdzie grała czołówka ( Faze Clan, C9 ,G2, SK Gaming...) i w finale ograli Faze Clan. Get Right wspiął się aktualnie na wyżyny swoich możliwości a draken tak napiepsza z AWP, że jakby Niemcy podczas II wojny mieli takiego snajpera to oglądalibyśmy dziś niemiecką telewizje a zamiast ul. Marszałkowskiej była by ul. Przyjaciół Hitlera. Do tego REZ.... jeśli będzie miał chłopak dzień to pewnie otworzy całe spotkanie i całą tabele.
O Astralis można by pisać książki, ale sprawa wygląda trochę inaczej... w Oakland nie wyszli z grupy, ostatni mecz wygrany z przeciętniakiem The MongolZ, lekkie rozczarowanie po przegranej z C9, generalnie chłopaki nadal mają potencjał, ale długa przerwa i ostatnie przeciętne wyniki nie mogą sie przełożyć na wynik. Na dokładkę grają dziś z słabym GODSENT, więc bardzo możliwe, że odzyskają pewność siebie dopiero po tym meczu.

Bukmachery trochę podpuszczają, bo kurs na zwycięstwo NiP to w tym momencie 4,5 i zastanawia mnie co jest tego powodem ? Oczywiście zaryzykuje i postawie czystą 2 na NiP, ponieważ w pierwszym meczu zagrają na mapie Train i nawet Faze uległo NiP w finale pomimo, że czuli się lepiej na tej mapie. Trochę mnie martwi druga mapa, ale póki co żadne statystyki nie wskazują na jakąś niespodziankę. W końcu to jest esport i można powiedzieć, że prawie w każdej drużynie jest jakiś Cristiano Ronaldo albo Messi więc wynik zależy w dużym stopniu od formy. Liczę na to, że Szwedzi nie skończą dobrej passy i dziś udowodnią bukom, że to oni są faworytem w dzisiejszym spotkaniu.
Solo :
✅

Ak :
✅

Na dobry początek zarobiliśmy ponad 50 zł, także wpłacamy do internetowej skarbonki i biorę pod lupę kolejne ciekawe buki ???? Nasze 10 zł szybko się pomnożyło a aktualny kapitał pozwoli na większą swobodę w doborze buków a także odrobinę szaleństwa ????
Kapitał początkowy : 10 zł
Zysk : 67,88 zł
Aktualny budżet 77,88 zł
 
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Champioship series ECS EU
Mecz : Envyus vs Heroic
Godz: 19.00
Typ : Envyus
Bukmacher : STS 2,60 ⛔; bet-at-home : 1,60(1 mecz); Unibet 1,68 ( 2 mecz godz 19.45)
Mapa : Nuke⛔, Inferno
Witam, na dobry początek składy obu drużyn :


Dziś byli wicemistrzowie Francji Envyus (#14 ) zagrają z Heroic aktualnie zajmującym #52 miejsce w rankingu. Jak wiadomo w Danii nie jest łatwo, bo od zawsze poziom trzymał zespól Astralis, to pozwoliło dojrzeć wielu zawodnikom i na pewno nie jedna drużyna skorzystała podczas meczy przeciwko mistrzom Danii .
Słaba forma jaką ostatnio prezentują niko i Snappi sprawia, że cała drużyna psuje gre... popełniają proste błedy i jak dla mnie kwalifikują się do przerwy w turniejach. Aktualnie nowy trener Luis Tadeu(Brazylia) musi jeszcze włożyć dużo pracy podczas treningów, może wtedy pojawią się jakieś efekty na imprezach rangi mistrzowskiej.
Dużo o chlopakach z Francji pisać nie będę... Grają w tym roku życiówke, o mistrzostwo kraju będą rywalizować tylko z G2 Esports, taki archetyp BVB i Bayernu Monachium... wygrywają z trudnymi rywalami w Europie... Co prawda pare dni temu grali dwumecz który zakończył się remisem, przesądziła jednak o tym mapa inferno i pare wpadek pod bombside&#39;m po stronie CT. Dziś chłopaki nie popełnią tego błędu i myślę, że stronę CT zagrają na swoją korzyść a Terro będzie czysta formalnością... Na pierwszej mapie natomiast mają przewagę przy side&#39;ach, nie tylko ze względu na umiejętności ale także charakter gry całej drużyny mianowicie &quot;krótki dystans&quot; ... a na Nuke oprócz paru miejsc w których można coś zdziałać na dystans, tak naprawdę nie ma więcej możliwości... To na pewno będą dwie cięzkie mapy, ale powinno się udać wygrać obie przy obecnej formie Envyus.
Dziś spróbujemy 2 kupony w ako, oprócz tego dwumeczu obstawimy dwumecz Faze Clan i Virtus.pro ... i albo będziemy się cieszyć z wygranej polaków albo z kuponu. Daje im marne szanse na urwanie chodźby mapy, chłopaki jak są w gazie to wygrywają wszystko po kolei, a na Champioshipy im jeszcze daleko w aktualnej formie. Oczywiście polecam wszystkim kupon #3 w którym scenariusz jest najbardziej prawdopodobny, a plan na dziś jest taki, żeby na drugim kuponie nie stracić 10 zł więc czekam niecierpliwie i uciekam do sklepu po zaopatrzenie. Udanej Ligi Europejskiej ⚽⚽⚽
#3 Ak :

#4 Ak:


Poprostu jestem w szoku. Popełnili ten sam błąd co poprzednio i miałem wrażenie jakby dopiero po 15 rundach się ocknęli przy stanie 11:4 ... Przegrali teoretycznie trudniejszą strone na Nuke ( terro) ,ale prawdziwie totalną porażką okazął się dziś Scream, nie miał chłopak dnia, praktycznie do 12 rundy miał 4 fragi.


Kapitał początkowy: 20 zł
Zysk : 0 zł
Aktualny budżet : 50,77 zł
 
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
W poprzednim miesiącu mało grane, ale temat świeży więc tak naprawdę cieżko robić jakieś przyjemne podsumowanie, mało spotkań pod koniec listopada i nie rozpisywałem nie pewne typy po niskich kursach, co prawda cel osiągniety, bo po wpłacie 10 zł udało się pomnożyć kapitał o 500 % a aktualny budżet wynosi 50,77 zł dlatego z nutką optymizmu rozpoczynam grudzień i mam nadzieję, że do połowy tego miesiąca uda się zarobić na jakiś prezent dla infobrokera ???? Jeszcze dziś czekam na kupon z 25.11, ale raczej będę miał czym obracać w tym miesiącu u mojego ulubionego bukmachera od esportu - Unibet.
Legend Series , Counter strike
Mecz : PRIDE Gamin - Windigo Gaming
Godz: 18.00 ( sts) 17.45 (Unibet)
Typ : +26,5 ilość rund✅
Bukmacher : STS 1,80
Mapa : inferno lub overpass ?
Na dobry początek składy obu drużyn.


Nie chce jakoś spektakularnie skreślać szans Bułgarów, ale chłopaki grają off line prawdę mówiąc od października, wcześniej nazywali się ex-Outlaws i nie osiągali specjalnie sukcesów, nawet sponsor przestał wierzyć w sukces tej drużyny dlatego się rozpadła... w przeciwieństwie do chłopaków z Pride.
Nasza drużyna nie ma tylu sukcesów co Virusi ale nie grają w kratkę i jak trzeba wygrać to szanują każdą rundę, poza tym po naszej stronie dużo większe doświadczenie międzynarodowe. Akurat gdy zacząłem pisać post chłopaki rozpoczęli mecz z Ago Gaming(dobry średniak) i wygrywają 13;3 także o formę na dziś się nie martwie. Spotkanie rozstrzygnie się na jednej mapie, niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji na jakiej zagrają co w przypadku Cs&#39;a jest kluczowe, dlatego śmiem przypuszczać że będzie to jedna z dwóch ulubionych obu drużyn inferno/overpass. Dużo o spotkaniu pisać nie trzeba, bo to czysto teoretyczne porównanie z najbardziej prawdopodobnym scenariuszem i wygraną PRIDE, ale jest trochę ryzykowny, dlatego obstawiam ilość rund i liczę na wynik 16:11...
#5 ako


Oczywiście 2 mecze po dogrywce i 2 niespodzianki, ale nie ma tego złego... byłem bardzo blisko wytypowania i z tego jestem zadowolony. Szkoda tylko, że to pierwszy kupon w tym miesiącu i już teraz muszę ostrożnie mnożyć kolejne 5 zł.
Kapitał : 5 zł
Zysk: 0 zł
Aktualny budżet : 5 zł
 
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Mecz : NRG vs Ninja in Pijamas
Godz: 20.00
Typ : 1
Bukmacher : STS 3,2✅
Mapa : ?
Na dziś wybrałem spotkanie z największym value ( w końcu to mój konik) gdzie przed Duńską publicznością zasiądą drużyny z północnej Ameryki i Szwecji. Dużo o spotkaniu nie napiszę, bo czeka mnie jeszcze sporo analizy przed dzisiejszymi finałami a mam zamiar puścić tasiemca za 2 zł na fart dlatego szybko i na temat.

Składy obu drużyn bardzo mocne, nie będę ukrywał, że faworytem bukmacherów są bardziej znani i lubiani przez kibiców Szwedzi, ale fakt faktem po ostatnich wyczynach w Oakland trochę spoczeli na laurach i mimo fazy finałowej trochę się martwię o ich formę. NRG natomiast notuje ostatnio dobre wyniki, wygrali z Renegates w ECS, pokonali pewnie Iluminosty, trochę się przejechali na C9 ale to taki amerykański odpowiednik Faze Clanu więc nikogo nie powinno dziwić. Generalnie ku NRG skłania mnie jeszcze jeden fakt, mianowicie rozchodzi się o powtarzalność - NRG w tym roku zajmowało 5,6,7 i 8 miejsca na Majorach a w Championshipach docierali do 11 miejsca, także brakuje szczęścia i myślę, że to będzie czarny koń grupy Czerwonej ( North, SK,Optic, NRG) i skompletują najwięcej punktów a doświadczony kapitan daps, powinien pociągnąć swój team do zwycięstwa. Na koniec dodam, że każda drużyna Europejska zawsze miała problem z dynamiczną grą zespołów zza oceanu i tym razem liczę na zacięty pojedynek i wygraną na korzyść NRG.
#6 ako


Wyszło jak zwykle... źle oceniłem fakty po stronie Optic, a motywacja po przegranej z NiP pierwsza klasa! Kupon oczywiście do kosza, natomiast kolejny wybrany typ na ✅... Poprzednio wypłaciłem środki więc znów 10 zł wpłacam. Jutro kolejne mecze ! ????
Zysk : 0 zł
Aktualny kapiał : -10 zł ( wpłacam i odliczam żeby podsumować na koniec miesiąca)
 
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Mecz : Misfits vs Ninja in Pijamas
Godz: 17.30
Typ : 1
Bukmacher : STS 2,80✅
Mapa : ? (Overpass/cobblestone/train)
Na początek składy :
Na dziś wybrałem spotkanie które niektórym może się wydawać dziwne jeśli chodzi o rozkład kursów.
Te drużyny nie grały ze sobą wcześniej a jak dla mnie oczywistym jest, że faworytem powinna być drużyna z Ameryki. Tam gry mają to do siebie, że są zdecydowanie bardziej dynamiczne... już samo wchodzenie na Side wydaje się być czymś wyrafinowanym w przypadku większości drużyn zza oceanu. Nie chce tu faworyzować specjalnie naszych Europejskich drużyn, ale nawet w przypadku Faze czy Fnatic albo G2 to każda ma martwe mecze gdzie nie specjalnie się angażują w spotkania i spotkania kończą się poniżej oczekiwań ( 25/30 rund) .
NiP w formie, IEMy tej drużyny naprawdę świetne. Wczoraj wygrana z Optic Gaming... natomiast drugi mecz Value gdzie drużyna ze Szwecji była faworytem minimalnie przegrali. I tu mnie intuicja nie zawiodła..
Liczę tu na otwarty mecz i over 26,5+ mapek , Misfits może nie jest faworytem Championshipów, ale wiele razy pokazali, że nie są chłopcami do bicia a finały biorą sobie do serca i grają na 110 % możliwości. Oto wyniki Misfits z ostatnich 2 miesiecy :
Nie mam potwierdzenia co do mapy na której będą grać i po raz kolejny bezskutecznie szukałem informacji, ale przeglądałem faworyzowane i ulubione mapy drużyn, także żadnej niespodzianki w postaci dust II się nie spodziewam. Na dziś proponuje mniejszą stawkę na ako - proporcjonalną do ryzyka :
#7 ako

Można powiedzieć, że nieszczęścia chodzą parami. Po raz kolejny kupon psuje &quot;pewne&quot; Astralis, Mecz NRG pominę ze względu na przebieg...natomiast Liquid którego jestem fanem dosłownie dał d**y. Luminosty zaskoczyło mnie na mapie Cache, świetnie zagrali, timing i zgranie...a przede wszystkim umiejętności Brazylijczyków - jak w piłce nożnej. Szybkie zajmnowanie pozycji i skracanie środka mapy okazało się szybkim i skutecznym środkiem na zwycięstwo. Będę ich obserwował bo są kandydatem do zwycięstwa mimo porażki z Faze( Train chyba nie leży chłopakom)

Zysk : 0 zł
Aktualny budżet : -3 zł
Debet : - 7 zł
 
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Mother Russia ( II )
Mecz : Pro100 vs Epsilion
Godz: 15.00
Typ : +2,5 rund⛔
Bukmacher : STS 1,85
Mapa : Cobble/Mirage/Nuke ?

Witam wszystkich traderów i typerów. Dziś dzień przerwy w Duńskim Odense a zatem przenoszę się myślami
na wschód, bo i tam się dziś będzie działo.


Na widelec biorę spotkanie ćwierćfinałowe ukraińskiego Pro100 i szwedzkiego Epsilion Esport. Obie drużyny bez problemu wygrały swoje mecze grupowe, statytycznie lepiej wypadła drużyna z Ukrainy wygrali komplet spotkań, natomiast Epsilion delikatne potknięcie na początku grupy, ale nie takie cuda widziałem a potem drużyna wygrywała cały turniej. Faworyt w tym spotkaniu nasuwa się sam, ale esport i Cs to gra bardzo dynamiczna w której bardzo dużo zależy od umiejętności a tych wcale nie brakuje w dzisiejszym spotkaniu. Mimo, że szwedzi mieli teoretycznie łatwiejszą grupę to są bardziej doświadczeni jeśli chodzi o spotkania na poziomie międzynarodowym. Dużo więcej gier rozegranych aktualnym składem, Pro100 natomiast możemy miło wspominać z czerwcowego Minora w Krakowie gdzie chłopaki z ukrainy zajęli 3 miejce i zgarnęli skromne 5 k $ ... potem już tylko mały turniej na ukrainie i skromne 500 $ jak ja to mówię na bilety.
Dziś puszczam kupon na dwa dni, bo na jeden się nie opłaca a mniejszą kwotą ciężko obrócić a przecież jestem tu po to żeby mnożyć ????
#7 ako
⛔
Drużyna Pro100 bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, nie dali szans Szwedom na Nuke, a druga mapa była już tylko formalnością... szkoda kuponu, natomiast mam kolejne informacje o drużynie która jest na mojej liście w projekcie i będę uważnie obserwował ich rozwój w przyszłym sezonie.

Zysk : 0 zł
Aktualny budżet : - 10 zł
Debet : - 8 zł
 
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
ESL Pro League Ćwierćfinał
Mecz : Misfits - HellRaisers
Godz: 19.45
Typ : +2,5 rund⛔
Bukmacher : STS 1.85
Mapa : ?/?/?
Na początek składy obu drużyn :

Nie przewiduję innego wyniku jak 2:1 lub 1:2, pod warunkiem, że mecz nie rozpocznie sie na mapie overpass/inferno ( słabe punkty amerykanów). Misfits od początku Championshipów i grupy podkłada nogę najlepszym drużynom. Dynamiczna gra i taktyki których wcześniej nie stosował żaden team, bostowanie w innych miejscach niż standardowe bardzo mile zaskakują i cieszą oczy widza (zaleta gry bez trenera - szersze możliwości w perspektywie gry indywidualnej i w parze).
O HellRaisers trzeba powiedzieć, że małymi kroczkami ale do celu... od 9.11 po przegranej mapie z G2 (1 mapke wygrali) chłopaki nie przegrali aż do 06.12 z Faze Clanem, także stabilna forma i świetne wyniki pozwoliły na udział w finałach ESL i mam nadzieję, że nie spoczną na laurach i wygrają jedną mapkę przeciwko drużynie zza oceanu.
Cieżko wytypować zwycięzce w tym spotkaniu dlatego stawiam tu over map 2,5 ze względu na wysoki poziom obu drużyn a także możliwość gry na mapie faworyzowanej, jeśli ktoś lubi grać live to proponuje zagrać na Misfits gdy będą grać na Cobblestone. Kursy na spotkanie chyba były obliczane przez system na podstawie w/l bo średnio u każdego buka po 1,5(HR) i 2,4(Mis) a jak dla mnie oczywistym jest że faworytem powinni być Misfits, ale HR wygrali z Fnatic i Astralis w tym tygodniu i bezpośrednim pojedynku w tym roku tylko,że wtedy w HR grał jeszcze Zero i STYKO (aktualnie świetne wyniki w Mousesport) więc wyraźnie buki idą w stronę formy a nie ogólnego % prawdopodobieństwa zdarzenia,a przecież od tamtego czasu w drużynie z Ukrainy zmieniło się 3 graczy natomiast w Mistfits wzmocniło się o dwóch graczy( z vexed i Envy) a reszta jest częścią dawnego SoloMid, także liczę na finał z udzialem Misfits i Fnatic , bo chłopaki o pietruszkę nie grają a pula wynosi 750 000 $ + udziały w kolejnych ESL, a to taki archetyp Ligi Mistrzów gdzie już po zakwalifikowaniu można dobrze zarobić a same mecze zawsze są pod znakiem zapytania .
#8 ako
⛔
Misfits zrobiło kawał dobrej roboty na ESL, szkoda że nie trafiłem z wynikiem, ale wygrana amerykanów badziej mnie uszczęśliwia i utwierdza w przekonaniu do analizy.
Zysk : 0 zł
Debet : - 13 zł

 
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
ESL Pro League Finał
Mecz : Faze Clan - Sk Gamin
Godz: 16.00
Typ : 2
Bukmacher : 1,75 STS✅
Mapa : Mirage/Overpass/Inferno/Train
Na początek składy obu drużyn :

Finał w systemie do 3 win, także możemy się spodziewać nawet 5 map i nawet takiemu nosowi jak mój ciężko wyliczyć prawdopodobieństwo wygranej. W bezpośrednich pojedynkach lepsza drużyna SK Gaming, ale w ostatnim pojedynku w Kopenhadze mapę zdominowali gracze FAze(w sumie to rain zdobył sam 30 fragów), oglądałem większość meczy SK zawiodłem się tylko podczas meczu przeciwko Optic Gaming gdzie chłopaki dali plamę w końcówce.
Gracze Faze tworzą swego rodzaju międzynarodowy team i już nie raz udowodnili że potrafią zagrać na nieskazitelnym poziomie jednak w tym spotkaniu stawka jest naprawdę wysoka, mimo że i jedna i druga drużyna dobrze zarobią zajmując drugie miejsce to na pewno miłym faktem było by zgarnięcie całej puli (225k $), także mam nadzieję że nie obejrzę dziś jednostronnego spotkania a Niko i karrigan w końcu zagrają na swoim poziomie. Nie będę się rozpisywał na temat faworyta, bo w tym meczu trzeba wziąć pod uwagę więcej czynników - presja, forma zawodników, kolejność map... i te w dniu dzisiejszym mogą być na niekorzyść Brazylijczyków i chociaż liczę na małą niespodziankę ze strony Faze to mam świadomość ,że jako drużyna z Europy swoje już zrobiła i oczekiwania względem nich są dużo mniejsze niż w przypadku SK Gaming co potwierdzają chociażby wywiady i relacje. Presja w drużynie SK może się odbić na korzyść Faze na początku gry, ale z uwagi na finał, chłopaki na pewno nie będą chętnie skracać pozycji a każda runda może być grą na tzw błędy a tych w drużynie Faze nie brakuje ( indywidualności) . Bardzo mnie ciekawi jak poradzi sobie coldzera( Best Player 2016), może nie gra w tym roku widowiskowego Cs&#39;a ale jest bardzo skuteczny także overy powyżej 20 fragów na Overpassie czy Mirage spokojnie powinny się pokryć. Ja dziś sercem jestem z Faze Clanem .
#9

Zysk : 5.10 zł
Aktualny budżet : - 8.90 zł
 
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Csgo.net Cup
Mecz : Nexus - PRIDE
Godz: 18.00
Typ : +2,5 map✅
Bukmacher : 1,90 STS
Mapa : Mirage/Overpass/Inferno ?
Na początek składy obu teamów :

Dziś Nasze orły z Pride podejmą nietuzinkowy Nexus Gaming rodem z Rumunii, według specjalistów buki na dziś to do 2,6 na wygraną Nexus i ok 1,4 na Pride i w zależności od bukmachera kursy rosną i spadają o ok 0,2 także wszyscy dosyć jednomyślnie podchodzą do spotkania stawiając naszych w roli faworyta - a to z kolei nie służy naszym na korzyść.
Nexus Gamers pub ( tak nazywali sie wcześniej) póki co 2 lata na scenie esportowej i jeszcze chłopaki się nie dorobili grając tylko na mniejszych turniejach, mimo wszystko na pewno nie są drużyną którą wolno zlekceważyć tym bardziej, że argumenty ku temu mają całkiem dobre ... BTN nJ i XELLOW to zawodnicy którzy naprawdę świetnie grają, mają predyspozycje na transfer i pewnie w niedługim czasie ktoś z tej trójki opuści Rumuńską drużynę. Na aktualnym poziomie zabijają średnio 15-20 razy na mapie i mecz o którym mówie był z nie byle kim - AGO , a przecież to kolejna Polska drużyna której wyniki są naprawdę obiecujące.
Kolejna sprawa to znajomość map i rozwój zawodników, mecz odbędzie się w systemie do 2 win więc można spodziewać się 3 map, a na to bardzo mocno dziś liczę. W zależności od kolejności bardzo prawdopodobnym jest fakt, że Nexus urwie rundę orłom na Inferno bądź Train, mimo że obie drużyny mają je w swoim zapleczu jako mapy faworyzowane, to uważam, że Inferno jest zdecydowanie trudniejsze taktycznie dla naszych chłopców. Popełniają bardzo proste błędy w ustawieniu i grają typowy standard bez żadnego pomysłu na zaskoczenie przeciwnika, a znawcy tej mapy mają świadomość, że nie jeden pro team wyłożył się na swojej &quot;faworyzowanej&quot; mapie.
W tym meczu trzymam kciuki za naszych i mam nadzieję, że nie przegrają tego spotkania.
#10 Ako

Kolejny trafiony typ, niestety jeśli chodzi o kupony ako to nie są one moją mocną stroną od ostatnich 3 tygodni. Zaczynamy grać więcej solówek żeby w tym miesiącu jeszcze zarobić.
Zysk : 0 zł
Aktualny budżet : -11,90 zł
 
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Counter Strike, Finały ECS
Mecz : Fnatic - Luminosity✅
Mecz: Cloud9 - Astralis⛔
Godz: 16.15 ; 20.00
Typ : +26,5 rund ; C9 win
Bukmacher : StS
Mapa : ???
Na dziś pozwoliłem wybrać sobie dwa spotkania na kupon, oczywiście zostało osiem drużyn i cztery mecze ćwierćfinałowe, ale jak wiadomo nie mogę się ostatnio wstrzelić we wszystkie spotkania i dokładnie ich przeanalizować ponieważ zwyczajnie mam za dużo obowiązków. Pociesza mnie fakt, że te przeanalizowane spotkania z reguły się sprawdzają dlatego dziś idę nie na ilość a na jakość.
Fnatic- Luminosity

W tym meczu sądzę, że drużyna z brazylii będzie chciała pokazać, że stać ich na gre w finałach.W spotkaniach obu drużyn najczęśniej pokrywały się overy 28,5 a w wielu przypadkach dochodziło do dogrywek, ale to jeszcze z czasów gdzie Luminosity reprezentował Coldzera. Nie mniej jednak obie drużyny grały nie dawno w finałach ESL i szczerze przyznam, że wynik zostawał pod znakiem zapytania do sanego końca (ostatecznie wygralo Fnatic 16:13). Stawiam tu na over, ponieważ Luminosity jest dziś moim czarnym koniem a Fnatic już się obłowiło w tym roku, poza tym. jeśli flusha nie zagra na swoim optymalnym poziomie to raczej cała drużyna będzie miała problemy, a jak wiemy pierwsze mecze otwierające zawsze powodują wiele presji .
C9 - Astralis

Faworyta w tym spotkaniu tak naprawdę przewidziałem tydzień temu, kursy na C9 spadły o jakies 0,40 w ostanie dwa dni i trochę żałuję, że nie obstawiłem wcześniej, ale chciałem prowadzić temat rzetelnie i wspólnie z wami skubać buki a czasami różnego rodzaju zakłady znikają z oferty przed meczami dlatego obstawiam po analizie i w czasie pisania postu. H2H na korzyść C9, mimo że pare lat wstecz wogóle bym mi nie przeszło przez głowę żeby postawić na C9 to z wiadomych przyczyn($$) każda drużyna ma swoje 5 minut. Astralis to bardzo trudny przeciwnik, chłopaki naprawdę są zgrani i nie raz pokazali, że zawsze są drużyną którą można porównać do Faze czy Fnatic czyli faworyta. Wyniki spotkań pomiędzy tymi drużynami wyraźnie pokazują że C9 ma swego rodzaju receptę na rywala pokroju Astralis. Zawsze Duńczycy byli faworytami w spotkaniach i najczęśniej wygrywali pod warunkiem, że grali na ulubionych mapkach Inferno/Overpass . Co prawda ostatnie mecze temu zaprzeczają, ale Astralis to jedna z moich ulubionych drużyn i obserwuje ich najdłużej z całej śmietanki dlatego mogę śmiało stwierdzić, że każda niespodzianka i inna mapa są trudną przeprawą dla Duńczyków.
#11 Ako

Jak zwykle przegrana ale z optymizmem. Astralis poszło za ciosem i jeszcze wczoraj dało zarobić, szkoda, że w naszym rozrachunku nie wygląda to tak kolorowo...

Zysk : 0 zł
Aktualny budżet : - 26,90 zł
 
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Counter Strike, ELAGUE MAJOR
Mecz : Virtus.pro - Quantum Bellator Fire
Godz: 17,15
Typ : 2
Bukmacher : STS 3.60
Mapa : ???

Witam wszystkich traderów i typerów. Od dawna nic nie wpisywałem z braku czasu, ale znów zaczęły grać drużyny na których skupiam statystykę i będę miał teraz trochę wolnego, dlatego postanowiłem podzielić się swoimi przemyśleniami i chętnie zarobię parę złotych na kursach ;)
VP - QBF

Na dobry początek składy obu drużyn :


Gracze VP to wieloletni koledzy którzy tak naprawdę znają się od lat ( TaZ,Neo, Pasha to gracze z dawnego GoldenFive) a ich doświadczenie bardzo często przesądzało losy spotkań. Niestety chłopaki mieli bardzo długą przerwę( w przypadku naszych drużyn zawsze spadek formy) co może się okazać kluczowe w dzisiejszym spotkaniu, bo ostatni wygrany mecz datujemy 17.12.2017 r czyli dwa miesiące przygotowań do kolejnych Majorów i Championshipów praktycznie odbębnione,( czasem warto zerknąć na fb, widać kto traci czas a kto trenuje) ale kto z nas nie spędzał świąt jak na polaka przystało ? Snax znając życie zamiast sprawdzać statystki to szuka trenera personalnego, a pasha z Tazem w Trzech Króli szukali bitcoinów zamiast ćwiczyć AIM.
Wracając do tematu - szanse na wygraną Virtus.pro po kursie 1.20 jest tak niskie, że wstyd przyznać ale chyba idioci pracują przy rozkładzie kursów, piszę to świadomie i z premedytacją, bo gdyby nie 3.60 na Bellator to pewnie nawet bym nie celował w takie spotkanie.
Jakie szanse na zwycięstwo ma dziś QBF ? Ano okazuję się, że jest to dziś najpewniejsza drużyna pod względem procentowym. Rosjanie tworzą naprawdę niesamowitą drużyne, praktycznie każdy się tam uzupełnia pod względem umiejętności, a to co ich wyróżnia pod względem Virtusów to głów zwycięstwa i zajebiste AWP gracza WaterfalZZ, oglądałem dwa mecze drugiej drużyny Bellatoru i jestem pełen podziwu, że dopiero w tym roku udało im się ograć śmietankę rosyjką w kwalifikacjach. Zmiana czasu praktycznie na nich nie wypłyneła, świadczą o tym ostatnie wyniki. ( 16-12 z Envyus, 16-6 z Avangar). Trochę ciężki początek majora z NaVi i FAZE, ale i ukraincy i Clan notowali wzrost formy i są w gazie od ostatnich championshipów. Warto wspomnieć o graczu Balbina... chłopak ma charakter i umiejętności na poziomie Coldzera i jestem bardzo ciekawy kiedy któraś z czołowych drużyn uśmiechnie się po tego zawodnika. Gra na krótkim dystansie głównie, ale nawet jak sięga po AWP to nie widać różnicy w skuteczności, bardzo możliwe że będzie otwierać spotkanie z VP. Polacy bardzo by sobie pomogli banując mape Inferno, ale jeśli nawet wylądują na Train to mogą mieć problemy. Światełkiem w tunelu będzie Cobblestone i trzymanie się na dystans w początkowych fazach rund. Nie wierze w przypadki, ale jak Virtusi ograją Rosjan to tylko na Cobblu.

# 12 AKo


# 13
 
Do góry Bottom