>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E-Sportowo czyli DOTA 2

siema. 62

siema.

Użytkownik
słyszałem, że Pinnacle bardzo szybko nakłada mocno zaniżone limity dotyczące zakładów na e-sporty, może to ktoś potwierdzić?

w każdym razie dzięki za info, reput ode mnie ????
 
klepor 97

klepor

Użytkownik
#17
Prodota Cup / bet 365
Happy Feet vs MVP Hot 6
HF
1.53
Stakwa 80pln
✅ 40pln

Bardziej tu gram przeciwko MVP bo oglądać padakę którą prezentują to coś okropnego . Ja nie wiem dlaczego tak jest zważywszy na to że reprezentują najlepszą i najbogatszą organizacje w Korei.
Happy Feet to taki team Filipińczyków , każdy już grał i to pare lat w dobrych klubach i z sukcesami także . Mechanicznie o niebo lepsi , powinni 2-0 wygrać bez problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
klepor 97

klepor

Użytkownik
#18
Manila Masters Quals / bet 365
Invictus Gaming vs LGD Gaming
IG
1.44
Stawka 100pln
✅44pln
#19
Manila Masters Quals / bet 365
Invictus Gaming vs LGD Gaming
IG -1,5
2.10
Stawka 75pln
✅82.50pln

IG chyba powstaje po ponad roku z kolan . Moim zdaniem taki sobie kurs ale jak dla mnie wszystko za nimi przemawia.
 
klepor 97

klepor

Użytkownik
#20
Prodota Cup / bet365
Prodota vs No Logic Gaming
Prodota
2.10
Stawka 50pln
⛔50pln


Jako że jutro wracam do pracy podaje #20 zakład bo dam go radę już dzisiaj rozliczyć , a następne parę dni ciężko mi będzie coś sensownego na forum napisać . Prodota Gaming to typowe &quot;high exceptations , low preformance&quot; , miał być Kiev Major a skonczyło się ultimate fail&#39;em. Leciutko w nich dzisiaj idę z powodu kursu i nadziei że , bądź co bądź zdolni gracze obudzą się z letargu jakim było ostatnie pare tygodni bo możliwości mają do tego .

PS
zakłady #18 , #19
jeśli ktoś jakkolwiek interesuje się D2 polecam highlights game #4 z tego meczu ;O
IMO , aktualnie IG jest czarnym koniem zbliżającego się DAC
 
K 4

krystianf

Użytkownik
Witam szukam tego w bet365 i nie mogę tego znaleźć możesz dać jakąś wskazówkę gdzie tego szukać pod Prodota cup mam tam zupełnie inne drużyny ?
 
R 15

relax

Użytkownik
Witam szukam tego w bet365 i nie mogę tego znaleźć możesz dać jakąś wskazówkę gdzie tego szukać pod Prodota cup mam tam zupełnie inne drużyny ?
nie ma juz w ofercie. Wyjaśniłem z autorem Mecz wg bet365 zaczął się o 17
 
klepor 97

klepor

Użytkownik
Ok , rozliczenie 10 typów ;

Trafione -7 / 8 * 2 zwroty
Stawki - 1297.5pln
Wygrane - 1775pln
Zysk - ✅ 477.5pln
Średni kurs - 1.80
Skuteczność - 87,5%

*Zakład #16 rozliczam jako zwrot , ponieważ zostanie rozegrany po ponad 48h od docelowego czasu więc wg. polityki bet365 to będzie zwrot

Moje przemyślenia

1. Przepraszam , to znaczy nie do końca ode mnie to zależało , wielu użytkowników pisało do mnie że nie dawali rady zagrać mojego zakładu . Niestety jeśli chodzi o te wszystkie minor tournaments które tu grałem często oferta jest dostępna w ten sam dzień lub doslownie pare godzin przed rozpoczęciem meczu. Mimo wszystko mam szczerą nadzieję że ktoś na jakimś becie skorzystał.Natomiast jak będziemy mieli do czynienia z jakimś Majorem , albo po prostu Lanem spokojnie dam rade napisać coś 24h przed meczem.
2.DOTA naprawdę nie jest już teraz zwykłą &quot;grą komputerowa&quot; , pomijając ogromne pieniądze , prize poole o których inne esporty mogą tylko pomarzyć (ok 18 mln $ w ostatnich The Internationals, a zaczynało się od wygrania klawiatury albo myszki ) to przede wszystkim coś co łączy ludzi z całego świata w dążeniu do bycia najlepszym poprzez strategie , przyjaźń , teamwork no i w końcu umiejętności i swego rodzaju wrodzony talent, w skrócie jest wielu pro players którym udało się dokonać tak zwanego &quot; from zero to hero&quot; . Obserwując szeroko pojętą społeczność Doty od casterów po organizacje e-sportowe i graczy,szczerze życzę,ale bardziej jestem pewien niesamowitego rozwoju D2 jak i całego E-sportu i cieszę się że udało mi się zdobyć w sumie dobry poziom wiedzy w tej dziedzninie i mam zamiar się tutaj nim dzielić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
klepor 97

klepor

Użytkownik
#21
DPL TOP / bet365
Invictus Gaming vs CDEC
IG
1.83
Stawka 70pln
✅ 58ln

IG to już można powiedzieć oficjalnie next level w Chinach po ostatnich wynikach. Team zupełnie kompletny , bez żadnych 9k MMR ale za to z niesamowitym teamworkiem . Poszedłbym w ten mecz większą stawką , gdyby nie to że 2 godziny wcześniej grają również mecz i to w miarę ciężki . Mimo wszystko uważam że opłaca się pograć.
 
sztachetaa 15

sztachetaa

Użytkownik
Czesc, chciałem pograć w nocy Twój typ w dote, ale cos mi się poje... I zagrałem cos innego - invictus pierwsze 10killi na pierwszej mapie. Wiesz może czy to weszło? Bo bet nie rozliczył tego do tej pory, a ja nawet nie wiem gdzie to sprawdzić
 
V 0

voodoo93

Użytkownik
Czesc, chciałem pograć w nocy Twój typ w dote, ale cos mi się poje... I zagrałem cos innego - invictus pierwsze 10killi na pierwszej mapie. Wiesz może czy to weszło? Bo bet nie rozliczył tego do tej pory, a ja nawet nie wiem gdzie to sprawdzić
Na 1szej mapie w killach było 31:13, więc na 99% weszło :p
 
klepor 97

klepor

Użytkownik
Czesc, chciałem pograć w nocy Twój typ w dote, ale cos mi się poje... I zagrałem cos innego - invictus pierwsze 10killi na pierwszej mapie. Wiesz może czy to weszło? Bo bet nie rozliczył tego do tej pory, a ja nawet nie wiem gdzie to sprawdzić
Tak , 7 -10 IG wygrywało first map , więc z pewnością rozliczony pozytywnie.
Przepraszam że mnie tutaj nie było ale tak jak pisałem w podsumowaniu zakładów #10 - #20 chwilowo mniej czasu.

@ninjos @Don King
Podaje kursy tylko i wyłącznie z bet 365 i zakład był dostępny tam od wczoraj od 19 do prawdopodobnie 10.59 dziś rano .
 
sztachetaa 15

sztachetaa

Użytkownik
Tak , 7 -10 IG wygrywało first map , więc z pewnością rozliczony pozytywnie.
Przepraszam że mnie tutaj nie było ale tak jak pisałem w podsumowaniu zakładów #10 - #20 chwilowo mniej czasu.
ostatni offtopowy post (bo niestety nie mam 10 postów, więc nie mogę wysłać pw) - możesz podać jakąś strone www, gdzie jest tego potwierdzenie? Z doświadczenia wiem, że jak się wyśle coś takiego supportowi to szybciej rozliczają, a nie lubie jak mi 5 stówek wisi w powietrzu ????
 
don-king 15

don-king

Użytkownik
ostatni offtopowy post (bo niestety nie mam 10 postów, więc nie mogę wysłać pw) - możesz podać jakąś strone www, gdzie jest tego potwierdzenie? Z doświadczenia wiem, że jak się wyśle coś takiego supportowi to szybciej rozliczają, a nie lubie jak mi 5 stówek wisi w powietrzu ????
http://esportlivescore.com/

Tu masz kolego stronę z meczami i statystykami znajdź sobie ten mecz
 
Do góry Bottom