>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Kuponik na szybko, SSB właśnie pokonało LMQ (po problemach) zapewniając sobie tym samym 1 miejsce w grupie.
Fnatic - Samsung Galaxy Blue | 4.35
Typ: 1
Fnatic pokonało już potentatów z Korei także są w stanie zrobić to ponownie, zwłaszcza że SSB ma już pewne pierwsze miejsce i nie będzie tryhardować za wszelką cenę. Natomiast Fnatic to Fnatic - spina się na najważniejsze momenty, a zwycięstwo w tym meczu daje im tiebreaka z OMG lub LMQ, także jest o co grać. Po takim kursie grzech nie uwierzyć w Rekklesa Xpeke i reszte.
---
e: widać buki myślą podobnie, w ostatniej chwili złapany kurs 4.35 - teraz jest 3.60 :O
OMG - LMQ | 1.60
Typ: 1
LMQ nie jest słabe, ale OMG ma moim zdaniem większy potencjał zwłaszcza z powodu nie najmocniejszego ADC i Topa w chińsko-amerykańskim teamie. Zależnie od wyniku meczu Fnatic wygrany w tym meczu idzie do ćwierćfinału lub do tiebreaka a przegrany żegna się z turniejem więc jest o co grać, większy skill daję OMG i to na nich stawiam.
KURS: 6.96
Ostatni mecz zostawiam bez obstawiania. Alliance wygra z Kabum i będzie miało bilans 4-2. NaJin przegrywając z C9 wyrówna grupę niesamowicie - cała trójka będzie miała 4-2. Lubię C9, jednak nie wydaje mi się, żeby bez pomocy throwa lub jakiś missplaysów poradzili sobie z NWS. Kurs na NWS za mały moim zdaniem by ich grać, jak już to można próbować za drobne C9, ale to raczej typ z sympatii niż przemyśleń. Odpuszczam ten mecz ;D
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
eu so bad, zadna ekipa nie wyszla nawet z grupy, a to co dzis zrobilo alliance vs kabum.. alliance powinien sie zastanowic czy nie warto skonczyc z lolem
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
20:00 LDLC vs Virtus Pro dla Mecz. @ 2.09 Pinnacle :!: ⛔ 21:16 po dogrywce // ddosowany Neo + za dużo rund przegranych w CT

Na dzisiaj spotkanie francusko-polskie. Typ z ligi Faceit, tak więc gramy jedną mapę. Mecz o 3 miejsce w tabeli.
Virtusi po fantastycznym meczu pokonali wczoraj inną francuską ekipę czyli Tytanów na nuke oddając im tylko 7 rund z czego Virtusi przegrali 6 grając po stronie terro w teorii trudniejszej :!:
Dzisiaj mecz odbędzie się na ćwiczonej i granej przez Polaków mapie de_cache którą chcą opanować do perfekcji. Nie znam drużyny która grałaby cache tak często jak ekipa Virtus.pro
W dzisiejszym meczu nie wystąpi Jarek Pasza, zastąpi go oczywiście MICHU. Finały Faceita co raz bliżej, niecałe 3 tygodnie do wyjazdu na LAN do Mediolanu. Celem Virtusów oczywiście miejsca 1-4 premiujące awansem, a żeby tego dokonać trzeba zbierać punkciki.
W tabeli nie ma mocnych na Szwedów. fnatic do tej pory tylko jedna porażka i pewnie przoduje w tabeli, za nimi gracze Nipu kompletnie bez formy co pokazał ich wczorajszy mecz z Duńczykami na overpassie.
Na potem z Faceit warto rozważyć również tripel ▶
Fnatic
vs NiP (dd2) ✅ 16:13 +
Dignitas
v Epsilon (dd2) ✅ 16:7 +
Titan v HellRaisers (cache) ⛔ 1:16 :O :O :O
@ 1.90 Pinnacle

Derby Szwecji zawsze wyglądają ciekawie. Jak wyżej wspomniałem gracze Ninjas in Pyjamas są bez formie i nawet pojedyncze zrywy get_righta, fifiego czy friberga nie są w stanie poprowadzić całą drużynę do końcowego wyniku.
Drużyna (P)Epsilonu gra dla mnie totalną padakę. fxyo robi co może, ale w pojedynkę nie wygrasz meczu w takiej grze jaką jest Kanter. Po tym jak Duńczycy wczoraj grali na overpass, zwłaszcza w Terro jestem zdania, że tutaj może się zakończyć podobnym wynikiem jak ich ostatni mecz we wrześniu (8:16)
Tytani to jedna z moich ulubionych ekip, kennyS + apex + Ex6TenZ to zabójcza mieszanka. Trzech ukraińców gra dzisiaj mecz z Bośniakami w ramach European Championship 2014. Francuzi też potrafią grać na cache, co pokazali 30/09 gdzie wygrali z Virtusami 16:14 i przegrali 12:16. Według mnie, dzisiejsze tripel wygląda jeszcze pewniej niż wczorajsze mecze.
@avv1910
w awizowanym był wpisany MICHU :]
 
A 38

avv1910

Użytkownik
Nie wiem skad masz takie informacje ze Pasha nie zagra w tym spotkaniu , nie bylo go na lanie w moskwie bo jego zona w tym czasie miala wyznaczony termin porodu. Typ rowniez polecam
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
19:00 HellRaisers v Epsilon @ 1.44 Pinnacle :!: ✅ 16:14 (3:0 ▶ 4:11 ▶ 16:14)
Moim zdaniem, mamy tutaj do czynienia z lekką promocją ze strony Pinnacle. Ukraińska formacja po wczorajszym rozgromieniu Tytanów 16:1 jest murowanym faworytem w dzisiejszym spotkaniu z ekipą Epsilonu w ramach Fragbite Masters sezonu trzeciego. Francuzi są do bani, co pokazał ich wczorajszy mecz na de_dupie 2 przeciwko Dignitas gdzie ugrali ledwo 6 run, a jedną wygrali po stornie CT gdy grali Duńczycy grali 4v5.
Zdania o pepsilonach nie zmieniam. Drużyna którym największym koniem napędowym jest fxyo nie jest w obecnej chwili gotowa do podjęcia walki.
Dzisiejszy mecz będzie idealnym przetarciem przed meczem z Nipem na cache w ramach Faceita.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
19:00 Dignitas v Titan @ 1.434 Pinnacle :!: 7:16
Cholernie ciężko coś wybrać na dzisiaj. Całe polskie community kantera trzyma kciuki za Virtusów w meczu z Duńczykami na overpassie, którzy grają dzisiaj ostatnie 3 mecze w ramach faceita. Polacy raczej iluzoryczne szanse z fnatic, więc to właśnie mecz z Dignitas zadecyduje o być albo nie być polskiej ekipy na finałach faceita w Mediolanie.
Wracając do meczu, grany on będzie na mirażu. Tytani są kompletnie bez formy, grają jeszcze gorzej niż Nip Gaming. Francuzi w ostatnich dwóch meczach ugrali aż 3 rundy (1:16 z HR i 2:16 wczoraj z LDLC).
Dignitas ma motywację o miejsce 1-4 prawdopodobnie kosztem Virtusów bądź Nipu. Tytani już bez jakichkolwiek szans na wyjście z grupy.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
18:00 Fnatic vs LDLC @ 1.90 Pinnacle 1-2 ⛔ nie wiem jak można przegrać drugą mapę wygrywając 13-2...
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz w esportowym świecie Cs GO. Na przeciw siebie staną dwa świetne zespoły, które na dzien dzisiejszy prezentują bardzo wysoką formą. Spotkanie odbywa się w turnieju Frag Bite masters bo3. Moim zdaniem faworytem tego meczu jest drużyna Fnatic, gdyż ma lepszych graczy skilowo i wydaje mi się, że JW z awp zrobi różnicę w tym spotkaniu. Fnatic jest cholernie ciężko pokonać w bo3. Myślę z LDLC jest w stanie urwać mapę, ale nic więcej.
21:00 Titan vs Navi @ 2.33 Pinnacle Tu na razie jest 1-0 dla Titanów w mapach i 12-11 dla Titan w drugiej mapie, ale mecz ma zostać dokończony w pon z powodu problemów Titanów z łączem
Kilka dni temu oba zespoly miały możliwość zmierzenia się na lanie. Zwycięsko z tego starcia wyszła ekipa Navi, lecz twierdzę, że to byl bardziej przypadek i słabe przygotowanie do turnieju przez drużynę Titan. Jak wiemy Titan ma w swoim składzie gwiazdy esportwej sceny. KennyS, apex, KQLY nic więcej nie trzeba, aby być na topie. Myślę, że w ciągu dwóch tygodni mamy dwa wielkie turnieje i ekipa Titan przygotuje się do nich solidnie i dzisiaj pokona swoich rywali. Moim zdaniem ekipa Navi jest uzależniona głównie od Guardiana i Edwarda , jak jeden z nich nie będzie w formie to jest im strasznie ciężko.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
16:00 Dania - Kazachstan @ 2-0 Dania 1.53 Pinnacle ✅
Rozpoczynamy faze pucharową w rozgrywkach European Championship 2014. Dzisiaj na przeciw siebie staną drużyny Danii i Kazachstanu. Jak wiadomo Dania dysponujemy dobrymi zawodnikami, głównie są to zawodnicy Dignitas i CPH. W Kazachstanie poza Adrenem nie ma jakiś dobrych zawodników dlatego liczę na szybkie 2-0 dla Duńczyków.
19:00 Polska - Serbia @ 1.46 Pinnacle ✅
Polacy grają bez swoich największych gwiazd czyli bez zawodników Virtus.Pro , którzy wracają z turnieju z Paryża. Jednak mimo wszystko wydaje mi się, że Polacy zdołają uporać się z ekipą Serbii . która w swoich szeregach ma jedynie jednego klasowego gracza Legije.
Ako z dwóch spotkań : 2.28 ✅ ✅
Zachęcam do grania ako
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
20:00 Ukraina - Rosja @ 1.90 Pinnacle ⛔ koszmarny mecz Ukraińcow
Mecz o awans do ćwierćfinału Europen Championship 2014. Kursy są bardzo wyrównane na to spotkanie, lecz uważam, że Ukraina posiada mocniejszy zespół. Dzisiaj w drużynie Ukraińskiej zagrają s1mple. Edward. Bondik, Angie i starix czyli dość mocna piątka. Szczególnie warto zwrócić uwagę na takich zawodników jak S1mpe, Edward i Starix, są to bardzo dobrzy gracze. W Rosji jedynie możemy się obawiać Dosii i sizeda, lecz nie twierdzę, aby uporali się z silnymi Ukraińcami tym bardziej na bo3.
22:00 Francja - Niemcy @ 2-0 Francja 1.66 Pinnacle ✅
Jak dla mnie jest to pewka dzisiejszego dnia w świecie CSA. Francja wystawia bardzo dobry skład KennyS, KQLY wydaje mi się, że nikomu nie trzeba przedstawiać tej dwójki. Powinni na spokojnie się uporać z Ekipą naszych zachodnich sąsiadów. W ekipie Niemiec trzeba zwrócić uwagę na Tabsena, ale nie jest to realne zagrożenie dla Francuzów.
Spodziewam się szybkiego 2:0
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
22:00 Szwecja - Holandia @ 1.55 , 2-0 Szwecja Pinnacle ✅ ✅ easy
Jak zobaczyłem ten kurs na 2-0 dla Szwedów to zastanawiam się do tej pory kto takie promocje wystawia. Przecież drużyna Szwedzka jest o 10 klas lepsza od Holendrów. Najlepszy zawodnik drużyny Holenderskiej jest na poziomie najsłabszego ze Szwecji to jakim cudem oni mają ugrać mapę? Zachęcam do odważnego grania na Szwedów, bo szykuje się szybkie i pewne 2-0. Nie chce mi się pisać o zawodnikach w tym spotkaniu, bo to strata czasu, patrząc na to jak wygląda to na papierze
 
xavier106 181

xavier106

Użytkownik
W jakiej sekcji w unibetcie znajdują się zakłady na e-sport? Powinny być już bety na Intel Extreme Masters w SC2 i nie mogę znaleźć.
Po lewej stronie, rozwijając zakładkę &quot;Dyscypliny&quot; widzimy wszystkie dyscypliny, w których można cokolwiek postawić. Nie ma tam E-sport (które widziałem nieraz niedwa), co znaczy, że w tej dyscyplinie nie ma na razie żadnych zakładów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Po dłuższej przerwie powraca Liga Legend na IEM&#39;ie w San Jose. Dziś o 21 rozpoczyna się pierwsza faza turnieju. Turniej w USA więc C9 i TSM powinny gryźć Summoners Rift:razz:
UOL-Lyon 1 1.34✅
Pojedynek europejskiego nowicjusza , teamu który dopiero co dostał się do LCSa ogrywając słabe Millenium. Nigdy się nie mierzyli na turnieju tej rangi, dzielnie walczyli w EU Challanger Series, nie będąc wiele gorszymi od H2K czy SK prime. Mają jednak utalentowanych i doświadczonych graczy. Przeciwnik zaś wygrał latynoamerykańskie kwalifikację. Jednak różnica pomiędzy tymi regionami jest ogromna. W dodatku Lyon zagra z subami gdyż ich botlane miał problem z wizami. Szczerze nie widzę dla nich żadnych szans. Jedyną niewiadomą jest nowy patch 4.20 w grze , który wywraca ją do góry nogami. Wierzę jednak że sztab coachów z EU już ją rozpracował. Osobiście gram z handicapem 1(-1.5) czyli 2:0 (BO3)dla UOL po pięknym kursie 2.0
Cloud9 - Pain Gaming 1 (-1.5) 1.28✅
Najlepszy amerykański team , właściwie nie mający wpadek, główny faworyt imprezy kontra zwycięzca brazylijskich kwalifikacji. Brazylijczycy nie są źli mechanicznie , ale to dalej kilka półek za wysoko. Zjem swój kapelusz jeśli C9 to przegra.
Dodam jeszcze statystyki głosów fanów C9 win 99,49% , UOL win 97,93% win.
W dodatku większość ekspertów uważa podobnie i sam jako obserwator sceny wchodzę w to grubo.
uol -1.5 + c9 -1.5 = 2.520 8/10✅✅✅
uol win + c9 -1.5 = 1.67 11/10✅✅✅
:cool:
Edit: Buk Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
freesm rozejchane przez jednorozce milosci do zera cos pieknego ????
o co chodzi z tym kursem an c9 vs alliance to jakas zagadka, to ze alliance maja teraz rekklesa zamiast tabbza nie czyni ich automatycznie faworytem, szczegolnie patrzac na ich zenujace popisy na wordlsach. wiadomo nowy pacz, ktory duzo zmienil, jednak alliance faworytem z c9 ? aha dobry joke..
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Alliance - C9 2 2.36✅✅✅
Cóż chciałem czekać na handicapy , ale kurs juz ostro maleje wiec czas zagrac. Po wczorajszych łatwych meczach , czas na pojedynek tytanów. Alliance zagra swoj pierwszy mecz na IEMie , bootcampuja w NA od paru tygodni i niewiadomo jak ogarneli nowy patch. Po klapie na worldsach , gdzie grali z C9 i przegrali z nimi zasłużenie 2:1 zamienili Tabbza na Rekklesa aka cudowne dziecko EU. Gosc oczywiscie jest dobry ale nie na skale Uziego czy Weixiao, choc jeszcze sporo lat gry przed nim. Dziwi to ze w teamie zmienino TOP2 adc na TOP1 adc w EU , a zostawiono Golema na topie i Nypha na bocie. To raczej nie wystarczy na silny, wyrownany i zgrany sklad C9. Pierwsze mecze przeszli spacerkiem i mysle ze teraz pokaza sile. Ponadto graja u siebie a TSM sie zblaznil wiec beda bronic honoru ameryki. No i jungla, ogromnie zmieniona, jej wplyw na gre jest przegromny - i tak Kikis troll pickami zaorał Boba Santorina. Mysle ze Meteos &gt;&gt; Shook i pociagnie gierke C9. + lesnicy nie gankuja przed 6 , lane bullerzy dominuja , a Froggen woli przyfarmic. Nie tak ostro jak wczoraj ale z 3/10 bym rzucil. Europejski finał w amerykanskiej imprezie ? Niezle oplucie, nie widze tego.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
na Worldsach to było 1:1 w grupie pomiędzy nimi i to Alliance trochę lepiej się prezentowało na przestrzeni tych meczów, ale to raczej nie ma większego znaczenia przed dzisiejszym spotkaniem
biorąc pod uwagę poziom obu ekip i to co się obecnie dzieje, czyli kompletnie nowy patch, to jak dla mnie typowe 50/50 i ciężko przewidzieć co tu będzie się działo, ale Value na pewno po stronie Cloud 9, te 2.50 na początku na nich, to zdecydowanie przesada, jak już na coś stawiać, to na pewno na graczy z USA
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makos11 815

makos11

Użytkownik
21:30 Navi - Esc @ +1.5 ESC @ 2.74 pinnacle ✅ ✅ ✅ ✅ veryy ezyyyy siedzi juz po pierwszej mapie
Już dziś zaczynamy zmagania w ESL Pro League Winter 2014/15.
W dzisiejszym meczu. który mnie bardzo zaciekawił zmierzą się zespoły Navi i ESC.
Polska formacja na ostatnim lanie zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, gdyż wyeliminowali prawie NIP, zabrakło niewiele jednak botcamp i doświadczenie zdobyte na lanie na pewno im pomogły i chłopaki mają dużo motywacji do grania.
CO do Navi to są w średniej formie. Męczyli się z Filipside poczym wygrali z Dignitas i odpadli z LDLC. Jestem przekonany, że Polacy są w stanie ugrać mapę. Dlatego taki duży kurs biorę z przyjemnością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom