>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

makos11 815

makos11

Użytkownik
Pytanie do zorientowanych, jeżeli dzisiaj grają G2 z PENTA i są dwie mapy to jedna mapa jest wybrana przez polski zespół a druga przez niemiecki ? Jeśli tak to która mapa jest przez kogo wybrana ?
zależy od turnieju, ale głównie są odrzucane. Tutaj pewnie będzie tak, że po jednej odrzucają i potem wybierają po jednej. Nie mam pojęcia kogo będzie, która mapa tego jeszcze chyba nikt nie wie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Witam , kursy dopiero sie pojawily a sie spiesze wiec krocej niz zwykle.
Relegacje EU LCS:
ROC - CWA 1 (-1.5) 2.04 ✅ bogactwo :grin:✅
Perełka jak dla mnie. Polaczki no i norweg moze i sa po slabym splicie ale ich renoma i ambicja siega duzo szerzej. Graja o swoja kariere = hajs na zycie , wiec pajacerki nie bedzie. Ogolnie zdecydowana wiekszosc teamow z LCSa ma znacznie wieksze szanse niz CS bo mierza sie na co dzien z topka, gdy CS to zwykle online randomy. CWA juz pozwolilo mi sie dorobic kiedy Origen ich zdmuchnelo. Wilczki wlasciwie nic nie pokazaly. Jak dla mnie 3:0 w ok. 2 h na summers rifcie.
GIA - RG 1 1.416 ✅ easy ✅
Coz wlasciwie wystarczy wspomniec ze przed tym splitem oba te teamy walczyly ze soba o LCSa. Giantsi wtedy w dwoch meczach zamietli polaczkow 6-0. I kiedy hiszpanie potykali sie z topka , nasi celebryci ladnie sie bawili. Jedyna szansa naszych jest przegrywanie tak mocno zeby uspic rywala i odrodzic sie w lejcie. Tak urwali mape Origen , tak dostali sie do meczu z Gianstami.
Polecam te typy , wchodze gruuubo , choc mnostwo tu polaczkow i tylko oni potrafia tak spektakularnie cos zjebac/dokonac cudu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
therock 50

therock

Użytkownik
za tych polaczkow to mam nadzieje ci ktos buzke obije
co do kotow to sie zgadzam, caly cs poza xpekami to amatorka i ten hc powinien spokojnie wejsc
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makos11 815

makos11

Użytkownik
Pora na kolejny lanowy turniej. Tym razem w Bukareszcie z udziałem 4 drużyn.

Friday, April 24th
15:00 fnatic vs. TSM BO3
18:00 EnVyUs vs. NiP BO3
Saturday, April 25th
11:00 Lower bracket final BO3
14:00 Upper bracket final BO3
18:00 Consolidation final BO3
Sunday, April 26th
18:00 Grand final BO5
nagrody:
1. $40,000
2. $20,000
3. $10,000
4. $5,000
Będzie to ciężki turniej do obstawiania, bo forma czołowych drużyn to wielka zagadka. Jedynie co w miarę wiem to, że fnatic nie jest w najwyższej formie i gram przeciwko nim taki o to zakład. Kto wygra CS KICK:
Gram za równą stawkę trzy pozostałe zespoły:
NIP kurs: 3.17 ⛔
EnvyUS kurs: 4.16 ⛔
TSM kurs: 5.44 ✅ jest pięknie, najwyższy kursik siedzi ????
buk: pinnacle
fnatic po przegranym meczu raptem zaczyna grać, także może być spora wtopa w finale, ale jestem dobrej myśli, że TSM sobie poradzi
Wiadomo, że fnatic to top1 drugiej połowy sezonu 2014r i pierwszych miesięcy 2015r, jednak uważam, że nie wygrają tego turnieju, bo to nie jest forma, która pozwoli stanąć na najwyższym stopniu podium. Może będą w finale, ale sądze, że odpadną szybciej. Nie polecam grać jakiś mega dużych pieniędzy.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
gamers2 - Encore ✅ ✅
typ: g2
kurs: 2.07
buk: pinnacle
g2 bardzo dobrze się spisuje po ponownym przyjściu minisa, w Encore również była zmiana na esportową &#39; emeryture &#39; udał się Natu w jego miejsce gra Nasu. Spodziewałem się kursów odwrotnych i jestem pewny, że za dobrze to one nie są wystawione, bo g2 jest w stanie na spokojnie wygrać ten mecz, tym bardziej, że teraz ich skład wygląda najlepiej i będą starać się to udowodnić. Ja ten kursik pobieram z przyjemnością, bo dla mnie Polacy biorą ten mecz. Nie ma co się rozpisywać o tym kto jak strzela, bo kto w miare śledzi scene cs;go wie o kim mowa. Pozdrawiam i polecam pograć
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
makos11 815

makos11

Użytkownik
Jeszcze jeden meczyk na dzis, który mnie zainteresował.
Tricked - Acer 0-2 ✅ ✅ ✅
typ: Acer
kurs: 3
buk: pinnacle
Ten mecz i kursy na Acer też mnie dosyć mocno zaskoczyły. Jedno wiemy na pewno, Acer mimo tego, że mają niezłych zawodników w składzie to spisują się poniżej oczekiwań. Jednak myślę, że ten skład musi kiedyś zacząć wygrać z takimi drużynami jak Tricked. Ja im nie każe wygrywać z zespołami z top16 sceny, ale takie Tricked jest na spokojnie w ich zasięgu. Khrystal i thret to nie są no name, kojarze dwóch zawodników z Tricked. Widziałem jakieś 2/3 spotkania z ich udziałem i myślę, że są na spokojnie do ogrania o ile Acer przygotowało jakieś solidne taktyki, bo ostatnio w tero grali tragedie. Myślę, że kurs 3 jest przesadzony i jest jak najbardziej do gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
makos11 815

makos11

Użytkownik
Miałem dzisiaj nic nie ruszać z esportu, ale zobaczyłem Pashy post i to trochę zmieniło mój tok myślenia. Więc tak, dzisiaj są rozgrywane dwie mapy pomiędzy VP a Dignitas.
Polska drużyna już praktycznie ma pewny awans do dalszej fazy w tym turnieju, a Dignitas walczy o życie można tak powiedzieć. Kursy na map 1 Dignitas wynosi 3.1 na map 2 , również 3.1. Nawet jak Dignitas wygra jedną mapę to jesteśmy na bardzo ładnym plusie z tego meczu. Pasha przed chwilą wrzucił zdjęcie flu control co może swiadczyć o tym, że jest np, chory. Większość osób nie myślących w ten sposób pomyśli sobie tak &quot; Pasha wrzuca to odnośnionie do swojego powiedzenia &#39; full control &#39; pewnie jest w tym trochę racji, ale czy na pewno? w poście jeszcze dodaje takie słowa
Today is VP vs Dignitas....
Hazardy obstawiają Emotikon smile ?
Pasha rzadko posługuje się wielokropkiem, także coś mi tu nie gra i jeszcze zapytanie odnośnie hazardów. Nie sądze, że VP oddaje ten mecz, ale zawsze mogą zagrać trochę słabiej, albo kogoś może boleć głowa lub gardło? ????
Dlatego ja gram ten mecz w ten sposób
Virtus Pro - Dignitas (map 1)
typ: Dignitas ⛔
kurs: 3.1
buk: Pinnacle
Virtus Pro - Dignitas (map 2)
typ: Dignitas ✅ ????
kurs: 3.1
buk: Pinnacle
Dignitas wygrywa jedną mapę i wszyscy są zadowoleni. Skoro LGB mogło ugrać dla VP mape to dlaczego nie Dignitas? Nawet jeśli są tylko i wyłącznie to moje domysły co napisałem na górze to i tak myślę, że warto spróbować
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Podbijam ten pomysł. To naprawdę ma sens. Co do teorii spiskowych to nie wiem czy Pasha byłby tak głupi i dawał jakiś podtekst, ale kto wie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
g2 - mousesports (2 mapa)
g2 wins @2.170 pinnacle ✅ ✅ 16-12

Krótko i na temat. Mapa Mirage to jedna z ulubionych g2. mousesports nie lubią tej mapy. Ostatnio bardzo słabo zagrali na niej z Navi i porażka 16-4.
Przed chwilą g2 dobry mecz z &#39;Niemcami&#39; na cache (piszę przy 14-12 dla g2), którą sami wybrali. Michu wielka forma. Warto zagrać. Minus taki, że już ten mecz o 20:00 zamykają zakłady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
g2 - K1ck 18:00
Typ: g2 -1.5 (meczowo) BO3, więc 2-0 w mapach @2.020 Pinnacle
✅ ✅ 2-0

Ostatnio te drużyny się zmierzyły i K1ck wygrali 2-1, jednak sporo od tamtego czasu się zmieniło.
W Gamers2 minise zastąpił rallena i był to strzał w &#39;10&#39;, natomiast fox (najlepszy zawodnik K1ck) przeszedł do nowego tworu pod nazwą SK Gaming.
Motywacja będzie, bo zwycięzca zgarnia 1,5tysiąca $.
Forma też jest, wczoraj niezłe pojedynki i 1-1 ze znacznie lepszą drużyną - mousesports. Czas na rewanż i łatwą wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Flipsid3 - LGB
Typ: Flipsid3 @1.50 ebettle. ⛔

Typ prosty. Ukraińca formacja podpisała niedawno nowe kontrakty z zawodnikami. Będą oni mogli się odwdzięczyć dobrą grą dzisiaj. Online są dużo lepszą ekipą niż na LANach.
LGB to dość mocny team, ale do SK-Gaming odszedł rain, najlepszy gracz tego zespołu, który wielokrotnie ciągnął im grę. LGB teraz to typowy średniak. Niedawno remis z hiszpańską formacją x6tence, więc widać spory regres.
BO3, więc nie będzie przypadku. Wygra F3.

http://www.hltv.org/news/14853-lgb-confirm-rain-interest
LGB potwierdziło już parę dni temu jego odejście. Ma zagrać Mystic. Jest dobry, ale to nie ten lvl.
Wcześniej odszedł Maikelele, teraz rain. Trochę ten zespół musi się teraz znowu zgrać.
Już wczoraj nie grał z Hiszpanami...
 
nerazzurri-123083 0

nerazzurri-123083

Użytkownik
Flipsid3 - LGB
Typ: Flipsid3 @1.50 ebettle.

Typ prosty. Ukraińca formacja podpisała niedawno nowe kontrakty z zawodnikami. Będą oni mogli się odwdzięczyć dobrą grą dzisiaj. Online są dużo lepszą ekipą niż na LANach.
LGB to dość mocny team, ale do SK-Gaming odszedł rain, najlepszy gracz tego zespołu, który wielokrotnie ciągnął im grę. LGB teraz to typowy średniak. Niedawno remis z hiszpańską formacją x6tence, więc widać spory regres.

BO3, więc nie będzie przypadku. Wygra F3.
Czy transfer raina jest zrealizowany ? Bo na hltv.org w składach na mecz rain jest. Do usunięcia po uzyskaniu odpowiedzi, z góry dzięki.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Wydaje mi się, że rain dziś jeszcze będzie grał dla LGB.
Gamers2 - dignitas 1st map 1st bo3 1,476 Pinnacle ✅ 6:16 ✅
Gamers2 - dignitas 1st bo3 1,342 Pinnacle ✅ 0:2 ✅
Finał ligi GameAgents. dignitas muszą wygrać 1 grę BO3, podczas gdy polska formacja 2 gry.
Te zespoły mierzyły się już w tym turnieju wówczas grę w formule BO3 Duńczycy wygrali 2-0 (16:8 na dust2 i 16:10 na cobblestonie). Gamers2 jeszcze wtedy z rallenem zamiast MICHA. Podczas COPENHAGEN GAMES na mirage&#39;u 16-3 także wygrali Duńczycy.
Po zamieszaniu ze składem G2 (MICHU za minise&#39;a potem minise za rallena) wyniki nieco się poprawiły - ale dalej to dla mnie drużyna nierówna i dignitas powinien spokojnie ogarnąć. W komentarzach na htlv piszą że rzekomo Pimp jest chory i ma grać za niego standin ale nie mogę nigdzie tego potwierdzić.
 
quaresma77 93

quaresma77

Użytkownik
Czy transfer raina jest zrealizowany ? Bo na hltv.org w składach na mecz rain jest. Do usunięcia po uzyskaniu odpowiedzi, z góry dzięki.
Man of the match (91.85%) - Håvard &#39;rain&#39; Nygaard i wszystko jasne na cachu 16:0 dla LGB masakra.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
TSM - Navi ✅ ✅ podobno tsm nie ma szans na mirage ????
typ: TSM
kurs: 1.95
buk: Pinnacle
No i zaczynamy Faceita w Londynie. Jeden z ważniejszych turniejów w całym kalendarzu esportowym. Ja zdecydowałem się zagrać w stronę TSMU, ponieważ jak dla mnie zrobili największy postęp z całej czołówki. Oba zespoły są w podobnej formie, kilka dni temu wygrało Navi 2-1 jednak sądzę iż na lanie będzie inaczej. Ostatnio pięknie w Tsmie gra device. Byłem pod ogromnym wrażeniem jego gry na ostatnim lanie. W Navi na pewno flamie fajnie wkomponował się w drużynę, jednak odnoszę wrażenie, że Guardian nie jest w swojej najwyższej formie. W tym meczu zedycudują małe szczegóły. Te drużyny są zbyt bardzo wyrównane, żeby było inaczej. Jednak ja daje większe szanse TSMOWI. Zapowiada się bardzo emocjonujący mecz, jak i cały turniej
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Man of the match (91.85%) - Håvard &#39;rain&#39; Nygaard i wszystko jasne na cachu 16:0 dla LGB masakra.
Widzę, że nie oglądałeś meczu.;) rain nie grał. Ale to nic nie znaczy, bo Mystic, który notabene ma go zastąpić na stałe (póki co jest tylko na zastępstwo) zagrał dziś koncertowo i poprowadził do zwycięstwa nad F3, którzy na Cachu nigdy dobrze się nie prezentowali (ostatnio ledwo wygrywali na niej z jakimiś amatorami, a LGB powalczyli z Titanami). Trochę słaba mapa dogrywkowa, ale mimo wszystko zagrali poniżej swoich możliwości
A &#39;man of the match&#39; wybierają widzowie na stronie hltv klikając pod obrazkiem. Może to być każdy, tj. kiedyś na MŚ były zakłady (piłce nożnej) na man of the match i tak samo było, co kończyło się tym, że zazwyczaj wygrywał nie najlepszy, a ten najbardziej znany zawodnik, ulubieniec.

TSM - Navi typ: TSM
Ja jestem uczulony na granie przeciw Navi. Mają swojego Cobble (jedno zawetują, ale jeszcze jest bdb Mirage), gdzie TSM nie ma szans (no bardzo małe), a reszta zależy jak wejdą w mecz. TSM nie ma żadnej takiej, gdzie mogliby mieć przewagę nad Navi. Wezmą d2/inferno, a tam jest lekka przewaga, ale TSM musi zagrać dobry mecz, by odprawić NaVi.

Fnatic + NIP + VP @1,20 ebettle ✅ ✅
Kurs słaby z tej sklejki, ale można grać allina. Porażka mocno by skomplikowała awans z grupy, ale grają z mega słabymi drużynami. W grupie A fnatic i NIP muszą po prostu wygrywać swoje mecze, a grupa B, w której gra VP musi ograć eLevate, bo potem mają dużo cięższych rywali jak TSM czy NaVi. Amerykanie pokazali swoją moc na Lanach w Dallas. Poziom mocno odstawał i zajęli oni wszystkie ostatnie możliwe miejsca.
Można też zagrać wszystko DW po 2:0 (HA -1.5 na faworytów) @2.26 Pinnacle. ✅ ✅ Jedynie VP może oddać jedną mapę, ale nie powinni. NIP gra z Immunity z Australii, fnatic z Liquid z Ameryki.

// tak jak się spodziewałem VP były problemy. Generalnie grali zbyt indywidualnie, ale gdy musieli to wygrywali te najważniejsze rundy. Mam nadzieję, że jutro zagrają jak zespół i nie będą latać jak na jakimś mixie. Mimo wszystko dzień na ✅ .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makos11 815

makos11

Użytkownik
Ja jestem uczulony na granie przeciw Navi. Mają swojego Cobble (jedno zawetują, ale jeszcze jest bdb Mirage), gdzie TSM nie ma szans (no bardzo małe), a reszta zależy jak wejdą w mecz. TSM nie ma żadnej takiej, gdzie mogliby mieć przewagę nad Navi. Wezmą d2/inferno, a tam jest lekka przewaga, ale TSM musi zagrać dobry mecz, by odprawić NaVi.
Na Mirage TSM jest w stanie na spokojnie powalczyć z Navi. Na takim poziomie nie ma się bardzo słabych map, ewentualnie jedną. Po drugie jak jesteś uczulony na granie przeciw Navi to graj na nich, chyba proste.
 
Do góry Bottom